ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1

Trzy osoby w szpitalu. Wypadek na feralnym skrzyżowaniu [WIDEO, ZDJĘCIA]

› Aktualności› Na sygnale 2 miesiące temu    12.04.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 61 ocen 1 / 100%
A A A
 Miejsce zdarzenia Miejsce zdarzenia  fot. Elżbieta Rzepczyk

Dwa Zespoły Ratownictwa Medycznego, policja i straż pożarna interweniują na skrzyżowaniu ul. Jarmarcznej i Glinki w Jarocinie.

 

 

Doszło tam do zderzenia dwóch pojazdów. W kraksie uczestniczył opel corsa i hyundai. Ten ostatni po zderzeniu zatrzymał się w polu.

Ze wstępnych informacji wynika, że trzy osoby zostały ranne. Karetkami pogotowia ratunkowego zostały zabrane do szpitala w Jarocinie.

 

 

Ruch odbywa się wahadłowo.

 Tutaj ktoś zginie. Trzeba coś zrobić z tym skrzyżowaniem powiedziała portalowi jedna z osób pracujących na miejscu zdarzenia  

 

To już kolejne zdarzenie drogowe w tym miejscu [ZOBACZ TUTAJ].

 


  [AKTUALIZACJA 13:45 ]

 


 - 54-letnia mieszkanka powiatu pleszewskiego wyjeżdżając oplem corsa z ulicy Batorego, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu ulicą Glinki  hyundaiem - mówi asp. Agnieszka Zaworska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Jarocinie.


Hyundaiem podróżowały trzy osoby, w tym dziecko. Wszyscy trafili do szpitala.  Kobietom jadącym corsą nic się nie stało. Kierująca pojazdem była trzeźwa.                   
                    

Podpisz apel w sprawie czystego powietrza w Jarocinie. [LINK TUTAJ]

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Czy uważasz, że skrzyżowanie Glinki - Jarmarczna w Jarocinie jest niebezpieczne?

ankieta dodana 12.04.2019, ilość wszystkich głosów: 383
Zdecydowanie tak
77%
Zdecydowanie nie
20%
Nie jeżdżę tam
3%
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (61)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ sebek
  2 miesiące temu 61
  Najprościej na czas budowy ronda przy łukoiu zamknąc ten odcinek i niech kierowcy jada na to nowe rondo na leszczycach i bedzie wygodnie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ McHammer
  2 miesiące temu ocena: 100%  60
  Znaki znaki i znaki ameby bezmózgie, to że masz już prawo jazdy nie zwalnia Cie z tego żeby spojrzeć na ten pierdolony znak, w autach ludzie też wożą dzieci a nie mięso armatnie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zj
  2 miesiące temu 59
  Ronda wielkie jak w stolycy
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janusz
  2 miesiące temu ocena: 100%  58
  Skrzyżowanie jak każde inne. Ludzie to idioci, trochę rozwagi i patrzenia na znaki. Nie szkoda.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Obserwator
  2 miesiące temu ocena: 80%  57
  Jak czytam te wasze wypociny to mam wrażenie, że jesteście ekspertami od ruchu drogowego. Dlaczego nie siedzicie GDDiK lub innej instytucji. "JANUSZE" ogarnijcie się.. ciekawe czy tacy idealni jesteście na codzień.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Twój nick :-)
  2 miesiące temu ocena: 0%  56
  1) Koto projektował skrzyżowanie 2) kto budował skrzyżowanie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zzz5
  2 miesiące temu ocena: 100%  55
  Mam pytanie, co skomplikowanego jest na tym skrzyżowaniu? Co?? Ludzie ochoczo potrafią się wpakować na tory przy sygnalizacji czerwonym światłem, nic dziwnego że znaki stopu pomijają.
  ~ Twój nick
  2 miesiące temu 54
  zzz5:: w artykule jest następujący tekst : "Tutaj ktoś zginie. Trzeba coś zrobić z tym skrzyżowaniem – powiedziała portalowi jedna z osób pracujących na miejscu zdarzenia" . !!! Nie podano kiedy była ostatnia modyfikacja tego skrzyżowania. Podano prawdopodobny skutek stanu obecnego, nie podano kiedy doprowadzono do tego stanu. Czyżby ten stan był niezmienny od "1887" , z tymi samymi znakami, nawierzchnią, chodnikami czy bez nich, ruchem.... :-) Dlatego zapytałem o uzupełnienie info w artykule. To takie oczywiste....
  ~ zzz5
  2 miesiące temu 53
  ~Twój nick: co oznacza kompletna informacja wg ciebie? może trzeba się cofnąć do początku, a więc to skrzyżowanie znajduje się na mapach z 1887 r. może od tego zacznijmy? czy cofamy się bardziej? http://maps.mapywig.org/m/Germ...
  ~ Twój nick :-)
  2 miesiące temu 52
  ~ Xyz :: ma tyle co kompetna informacja do niekompletnej.
  ~ Xyz
  2 miesiące temu ocena: 100%  51
  Co ma projektowanie i wybudowanie.... ?patrzeć na znaki.
  ~ andrzej
  2 miesiące temu ocena: 100%  50
  Jeszcze skrzyżowanie ul.Bema z nową oddaną z rondem dzisiaj zderzenie tam są górki znak stop i nic nie pomaga wylatują jako główna i kraksa tak jak na Batorego te nowe ul. z rondami przelotowe powinny być jako główne a ul.Leszczyce,ul.Bema powinny być podporządkowane to są ul ,wewnętrzne do domów mieszkalnych !!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mtm
  2 miesiące temu ocena: 100%  49
  Duże rondo które właśnie budują skumuluje cały ten ruch który teraz ucieka na Bema i na Glinki. Wtedy te drogi staną się wewnętrznymi tak jak piszesz. Trzeba jeszcze chwilę poczekać aż dokończą budowę.
  ~ Aaaauto
  2 miesiące temu ocena: 100%  48
  Nie myślą, to niech zginą. Ludzie mają trudności z kątem widzenia i znaki stanowią problem. Pomijam już regułę prawej ręki i skrzyżowania równolegle. Zazwyczaj widać to na osiedlach z strefą ruchu. Tak kończy się nauka do egzaminu na pamięć.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Asior
  2 miesiące temu ocena: 40%  47
  Mieliśmy mieć łączniki żeby nam się łatwiej jeździło. Niestety na tych łącznikach ma pierwszeństwa, a nowe ronda powstały nie tam gdzie powinny. Osobiście unikam nowych dróg w Jarocinie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ fk
  2 miesiące temu 46
  do "kiedyś" było było, ulica Batorego na tym odcinku była drogą gruntową - tak się nasze miasto zmieniło że Ty już nie pamiętasz jakie były wtedy drogi
  ~ kiedyś
  2 miesiące temu 45
  to "fk" - tego skrzyżowania nie było, gdy jarocin był jeszcze normalnym miastem
  ~ fk
  2 miesiące temu ocena: 75%  44
  Skrzyżowanie Batorego/Glinki/Jarmarczna a wcześniej Batorego/Glinki nie jest związana z żadnymi łącznikami. To skrzyżowanie istnieje od bardzo bardzo dawna. Dzięki właśnie łącznikom odkryłeś że ono tam jest.
  ~ dbns
  2 miesiące temu ocena: 50%  43
  Między Bema a Curie Skłodowskiej - łącznik postawili muldy spowalniające i co robią kierowcy ? jadą środkiem, łamiąc przepisy bo jest tam podwójna ciągła. Niestety rządzenie gminą w której jest tylu debili nie jest prostą sprawą.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aaaauto
  2 miesiące temu ocena: 100%  42
  Normalka w całym kraju. Dlatego powinni dać po całości takie o kącie 90 stopni
  ~ Mercedes
  2 miesiące temu ocena: 100%  41
  Człowiek wykonując taki manewr zwalnia a nie chodzi tylko i wyłączenie o podwozie
  ~ obowiązkowy egzamin
  2 miesiące temu ocena: 57%  40
  Serio są w Jarocinie niebezpieczne skrzyżowania, ale to konkretne w czym jest niebezpieczne!? Są znaki, bardzo dobra widoczność i gdzie tutaj problem? Problemem są kierowcy, którzy pozdawali prawo jazdy za czapkę śliwek w komunie, gdzie trzeba było pojechać do przodu, do tyłu i zdane. Co zmieni próg zwalniający? Ludzie nauczą się dzięki niemu jeździć albo nabiorą rozumu, czy wytłucze tylko zawieszenie!?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jarock
  2 miesiące temu ocena: 50%  39
  ~obowiązkowy egzamin... Zaskoczę Cię ale w całym Jarocinie proponuję jazdę o 20 km szybszą !!! Muldy zaproponowałem w jednym, konkretnym miejscu.Jeśli chodzi o obowiązkowy egzamin po kolizji - jestem za !
  ~ obowiązkowy egzamin
  2 miesiące temu ocena: 50%  38
  Jarock czyli co - w całym Jarocinie tempo 30 i wszędzie progi i muldy? Po co te nowe drogi są? Jeśli ktoś jeździ autem i się nie czuje na siłach, albo do szkoły jazdy na doskonalenie, albo przesiąść się do JLA.
  ~ jarock
  2 miesiące temu ocena: 57%  37
  Rozumu nie można się nauczyć ...albo się go ma albo nie. Skoro kilkunastu kierowców nie widziało znaku , może zobaczą muldy. Będziemy czekać do wypadku śmiertelnego??? Co wtedy napiszesz...
  ~ jarock
  2 miesiące temu ocena: 71%  36
  Znaki znakami ale skoro na tym skrzyżowaniu było już conajmniej kilkanaście kolizji ( nie wszystkie zgłoszone policji ) to nie należy czekać na ... kolejne leż założyć muldy na Jarmarcznej.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ mikuwiecki
  2 miesiące temu ocena: 67%  35
  Zabrać muldy z Dobieszczyzny.
  ~ Aaa
  2 miesiące temu ocena: 100%  34
  Chodnik i studzienki przy mc donalds na wodnej też już rozjechane przez ciężarówki, ktore się nie mieszczą na wąskiej ulicy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Aart
  2 miesiące temu ocena: 100%  33
  To nie wina drogi tylko kierowców wogule nie patrzą na znaki rok temu sam doświadczyłem przykrego zdarzenia na tym skrzyżowaniu nie z mojej winy w którym mało nie straciłem życia i uważam że powinny być tam przed skrzyżowaniem zamontowane zwalniające dremple bo do kierowców nic nie trafia a napewno nie znaki
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ WOŻNY
  2 miesiące temu ocena: 90%  32
  Czy tymi samochodami jadą ślepcy A znaki gdzie w D ___ie !!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Qwerty
  2 miesiące temu ocena: 44%  31
  Macie swoje rozwojowe łączniki fanatycy Skazanego za I Kanbudu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fan.BMW
  2 miesiące temu ocena: 88%  30
  Wincyj rond niech zrobią. Proszę wziąć przykład ze Środy Wlkp. ..
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Qwer
  2 miesiące temu ocena: 100%  29
  Wystarczy tylko patrzeć na znaki.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Xxx
  2 miesiące temu ocena: 100%  28
  Ciężko patrzyć na znaki?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Chudy
  2 miesiące temu ocena: 64%  27
  Ja jestem za tym żeby wszystkie osoby piszące głupie komentarze cała ta energie wykorzystały pomagając fundacja które wspierają osoby otyłe...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jarocinianka
  2 miesiące temu ocena: 67%  26
  Tak to jest jak cały ruch drogowy pusza się objazdami przez ulice wąskie i do tego nie przystosowane, ktore były budowane ponad 20 lat temu.Kto to wymyślił żeby objazd był robiony przez te ulice? To po co nam obwodnica ? Lepiej przeznaczyć było te pieniądze na żłobki, przedszkola i szkoły a nie na obwodnice. A ten ruch wahadłowy na ul.Batorego gdzie jest przedszkole i dużo dzieci tamtędy przechodzi to jakaś porażka i kpina. Myślą że jak postawią światła to ludzie będą wolniej jeździć a oni jeżdżą jakby to była droga expresowa. Strach tam dzieci puścić pieszo czy choćby na rowerach. I to jest rozwój wg pana burmistrza?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zarzenowany
  2 miesiące temu ocena: 45%  25
  Uspokujcie się, to nie miejsce na wytykanie kto jeździ za czyje pieniądze czy nie, jak maja pieniądze to jeżdżą. Jak zwykle ból dupy, zawistni ludzie z Jarocina.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Nick
  2 miesiące temu ocena: 0%  24
  Niech moderacja usunie komentarze
  ~ Motoboy
  2 miesiące temu ocena: 44%  23
  Mały przesiadłby się z rowerka na gpz500s... Polecam, jest moc... LWG
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Klimek
  2 miesiące temu ocena: 33%  22
  Polecam !!
  ~ SIŁA
  2 miesiące temu ocena: 53%  21
  Wnoszę o sprawdzenie stanu technicznego pojazdu marki Opel Vectra, kolor srebrny (trochę rudego nalotu), cecha charakterystyczna dwa misie na tylnej szybie i brak progów
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rusko
  2 miesiące temu ocena: 86%  20
  Ciekawe kiedy policja zajmie się zielonym BMW 7, którego właściciel łamie wszelkie przepisy. Dodatkowo popisuje się pod zahiren co to on nie ma w garażu. Q7, nieodpalajacy bandit i E36. Wstyd
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ kkkk
  2 miesiące temu ocena: 67%  19
  albo ten zjeb z granatowej pierdzącej E36
  ~ prawda
  2 miesiące temu ocena: 70%  18
  Co do tego rowerzysty to prawda, jest taki mały wariat który jeżdża po chodnikach nie patrząc na pieszych...
  ~ NITRO
  2 miesiące temu ocena: 55%  17
  Szukam taniego malarza, może być pyprus (blisko targu)
  ~ GULIWER
  2 miesiące temu ocena: 64%  16
  A taki mały gościu wielki ustawiacz anten śmiga na rowerku i tamuje ruch ponieważ jak on to twierdzi auta są najgorsze bo się psują
  ~ Ojciec tirowiec
  2 miesiące temu ocena: 63%  15
  Nie wspomnę o gówniarzu który jeździ FJRą za ojca pieniądze i lansuje się na wielkiego motocyklistę. Prawda jest taka, że ojciec w domu nie spi bo kręci kilometry żeby synek miał pieniążki na lans pod makiem
  ~ SKARBÓWKA
  2 miesiące temu ocena: 89%  14
  Jeszcze taki młody lata granatowym passatem cc ojca na pełnym gazie po centrum miasta, a drzwi ma wgniecione
  ~ bubu
  2 miesiące temu ocena: 42%  13
  To jest właśnie efekt pracy burmistrza dla Jarocina
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ KIEROWCA BOMBOWCA.
  2 miesiące temu ocena: 86%  12
  Wystarczy na znaki patrzeć i sytuacja nie miałaby miejsca.Podobnych skrzyżowań w Polsce jest ogrom i co przez nieudolnych kierowców trzeba je przerabiać.SZEROKOŚCI.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ pepla
  2 miesiące temu ocena: 56%  11
  Kto odpowiada w Jarocinie za organizację ruchu drogowego? Konkretnie z nazwiska? Powinien polecieć za to co się dzieje w tym mieście.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wit
  2 miesiące temu ocena: 92%  10
  Jak zwykle bezmózgi się wypowiadają. Jest znak STOP! USTĄP PIERWSZEŃSTWA? Skrzyżowanie jak każde inne co mają jeszcze zrobić? szlaban? Kierowca ma obowiązek patrzeć na znaki!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sort
  2 miesiące temu ocena: 33%  9
  w uzupełnieniu do: "kto patrzy na znaki", no właśnie kto patrzy? z moich obserwacji można odnieść wrażenie, że prawie nikt, ale nie to jest najgorsze ..., gorsze jest to, że Ci, którzy są powołani do tego (na własny wniosek), by patrzeć, w sensie kontrolować i egzekwować, zachowują się tak, jakby uposażenie pobierali za zamykanie oczu ..., wiem, że to surowa ocena, ale obecnie trudno o inną, sorki! p.s. mam nadzieję, że ktoś z KMP w Jarocinie przegląda te komentarze ..., czyta i analizuje ..., ..
  ~ kto patrzy na znaki
  2 miesiące temu ocena: 100%  8
  Na Batorego jest w tej chwili zakaz zatrzymywania się na całej długości a pod sklepem Wosińskiego stoją w najlepsze tuż pod znakiem.
  ~ Drogowiec
  2 miesiące temu ocena: 82%  7
  Brawo, własnie wygrałem zakład ze znajomym - założylismy się w jakich dnaich bedzie tam pierwsza stłuczka po zablokowaniu centrum. Gratulacje dla tych co organizowali objazdy. A wszystkim poszkodowanym zdrowia!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mieszkanka
  2 miesiące temu ocena: 74%  6
  Czy pogięte blachy to mało? Ktoś tam musi zginąć, żeby coś zrobiony z tym skrzyżowaniem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ As
  2 miesiące temu ocena: 95%  5
  Nie skrzyzowanie jest winne tylko ludzie i ich nieuwaga !!!
  ~ Drogowiec
  2 miesiące temu ocena: 86%  4
  Ale co maja zrobić? Jest STOP? Jest. Jest widoczność? JEST. To tylko nieuwaga, nieumiejetnosci lub inne czynniki któe mają wpływ na "tą chwile".