Trzeci mecz Jaroty na zero z tyłu

Trzeci mecz Jaroty na zero z tyłu - Zdjęcie główne

Trzecie, kolejne sparingowe zwycięstwo odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. W środowe popołudnie pokonali 2:0 Sokół Kleczew. Czwartego gola w w barwach Jaroty (w dwóch meczach) zdobył pozyskany niedawno Bartłomiej Pawłowski.

W pierwszej połowie bramki nie padły, ale więcej z gry mieli gospodarze. - Nie ma goli, ale ważne, że stwarzamy sobie sytuacje - uspokajał Tomasz Mazurkiewicz, trener Jaroty.

W drugiej połowie jarociniacy dwukrotnie pokonali bramkarza Sokoła. Najpierw Bartłomiej Pawłowski wykorzystał dośrodkowanie Michała Grobelnego. Kilka minut później ci sami zawodnicy zamienili się rolami. Asystował Pawłowski, a piłkę do siatki skierował Grobelny.

Jarota w trzech ostatnich sparingach zdobyła dziesięć bramek nie tracąc ani jednej.

W końcówce spotkania na boisku pojawiło się trzech juniorów Jaroty: Grzegorz Kałuża, Krzysztof Grzelak i Jakub Sierański, którzy mają trenować z drużyną seniorów.

Jarota Hotel Jarocin - Sokół Kleczew 2:0 (0:0)
1:0 - Bartłomiej Pawłowski, po dośrodkowaniu Michała Grobelnego (73.)
2:0 - Michał Grobelny, po podaniu Bartłomieja Pawłowskiego (81.)

Jarota Hotel Jarocin: Marek Bihun (46. Dariusz Brzostowski), Hubert Oczkowski (46. Bartosz Kieliba), Igor Skowron (65. Hubert Oczkowski), Krzysztof Czabański (72. Grzegorz Kałuża), Mateusz Śliwa (72. Krzysztof Grzelak), Karol Danielak (46. Patryk Cierniewski), Michał Grobelny, Hubert Nawrocki (35. Piotr Garbarek), Bartłomiej Pawłowski (82. Jakub Sierański), Damian Pawlak, Adrian Owczarek (65. Karol Danielak)