Trzeci komplet punktów Jaroty

Trzeci komplet punktów Jaroty - Zdjęcie główne

Trzecie z rzędu zwycięstwo odnieśli piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Tym razem podopieczni Janusza Niedźwiedzia pokonali w Toruniu 1:0 tamtejszą Elanę. Gola na wagę trzech punktów zdobył Christian Nnamani.

Jarociniacy, którzy lepiej prezentowali się w pierwszej połowie objęli prowadzenie w 20. minucie. Piotr Skokowski szybko wznowił grę z rzutu wolnego. Na skrzydle akcję kontynuował Dominik Chromiński, który zwiódł obrońcę i dokładnie wrzucił piłkę wprost na głowę niewysokiego Nigeryjczyka Nnamaniego, a ten pokonał doświadczonego bramkarza Elany - Przemysława Kryszaka.

Później Jarota oddała inicjatywę gospodarzom, umiejętnie się broniąc i wybijając torunian z rytmu.

W jarocińskim zespole w drugiej połowie zadebiutował pozyskany w ubiegłym tygodniu dwudziestojednoletni pomocnik Mateusz Ławniczak.

Za tydzień, w sobotę, Jarota zmierzy się na własnym boisku z Polonią Środa.

Po trzech kolejkach rozgrywek podopieczni Janusza Niedźwiedzia zajmują drugie miejsce, będąc jedną z dwóch drużyn (obok Sokoła Kleczew) z kompletem punktów.

Elana Toruń - Jarota Hotel Jarocin 0:1 (0:1)
0:1 - Christian Nnamani - głową, po dośrodkowaniu Dominika Chromińskiego (20.)

Jarota Hotel: Mateusz Filipowiak - Jędrzej Ludwiczak, Bartosz Kieliba, Piotr Garbarek, Piotr Skokowski - Krzysztof Czabański, Michał Grobelny - Hubert Antkowiak (90.+1 Dawid Piróg), Jacek Pacyński (77. Mateusz Ławniczak), Dominik Chromiński - Christian Nnamani (70. Mikołaj Marciniak)