ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M AStimi Stihl B1 01_2020
R E K L A M A

Trenują w małej wiosce, startują w mistrzostwach

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    10.09.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Organizatorzy

W Mistrzostwach Polski w Jakubowicach (woj. opolskie) wzięły udział dziewczęta reprezentujące Stowarzyszenie Klub Jeździecki Stajnia Adamus.W skokach przez przeszkody wystartowały m.in. dwie 9-letnie amazonki z Adamusa: Aleksandra Kempa oraz Maja Nagła.

 

- Ich skoki bardzo nas zadowalają. Widać, że robią postępy - mówi Kornelia Nagła, która wraz z Adamem Hybiakiem trenuje dziewczyny na co dzień, w Rogusku (gm. Nowe Miasto nad Wartą).

 

 

ZOBACZ TEŻ - CO CZEKA MIESZKAŃCÓW NOWEGO MIASTA NAD WARTĄ?

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
    dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
    Komentarze (0)

    Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

    dodaj komentarzbądź pierwszy!
    R E K L A M A