R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 06.03-13.03

Trenował Jarotę, może być asystentem nowego selekcjonera reprezentacji

› Sport i rekreacja 8 miesięcy temu    12.07.2018
Dawid Borucki
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Wisła Płock

W czwartek, 12 lipca trenerem Reprezentacji Polski w piłce nożnej został Jerzy Brzęczek. Czy jego asystentem będzie były szkoleniowiec Jaroty Jarocin?

R E K L A M A

 

 

Jerzy Brzęczek od 11 lipca 2017 roku pracuje w Wiśle Płock. Jego asystentem w zespole Nafciarzy jest Tomasz Mazurkiewicz, który ma za sobą krótki epizod związany z Jarotą Jarocin.

Mazurkiewicz w styczniu 2012 roku objął zespół JKS-u po Czesławie Owczarku. Jego przygoda z jarocińskim klubem nie trwała długo. Został zwolniony w połowie kwietnia, po zaledwie pięciu spotkaniach, w których Jarota zanotowała remis i cztery porażki. Na jego miejsce przyszedł Janusz Niedźwiedź.

W późniejszym czasie sam trenował przez ponad 2 lata drużynę Sokoła Kleczew, a następnie był asystentem Brzęczka w Lechii Gdańsk oraz GKS-ie Katowice.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A