R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Tour de Polonge 2018: Co się stało z formą Macieja Paterskiego?

7 miesięcy temu    9.08.2018
Kuba Piotrowicz
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Maciej Paterski Offical Fanpage

Tour de Polonge 2018. Co się stało z formą Macieja Paterskiego?

 

R E K L A M A

 

Po dobrej postawie Macieja Paterskiego na pierwszych trzech płaskich etapach liczyliśmy, że Jarocinianin pokaże się także z dobrej strony w górach. Jeszcze jako zawodnik CCC Sprandi Polkowice Patera dwa razy z rzędu wygrywał koszulkę najlepszego górala. Fanów kolarza Reprezentacji Polski spotkał zawód, bowiem nie zabierał się on do ucieczek i nie był w ogóle widoczny.

 

 

Na etapie 4 z Jaworzna do Szczyrku (179 km), który kończył się podjazdem pod Orle Gniazdo, Paterski zajął 73 miejsce ze stratą 3 minut i 32 sekund do zwycięzcy. Piąty etap (Wieliczka - Bielsko - Biała, 152 km) nie był lepszy, ponieważ Patera zajął na nim 93 miejsce i stracił minutę i pięćdziesiąt pięć sekund do pierwszego miejsca. Oba odcinki wygrał Michał Kwiatkowski (Team Sky), który też jest liderem całego wyścigu.

 

 

W klasyfikacji generalnej Paterski zajmuje 70 miejsce ze stratą 5 minut i 48 sekund do Kwiatkowskiego.

 

 

 

Już dzisiaj kolarzy czeka etap z Zakopanego do Bukowiny Tatrzańskiej (129 kilometrów). Na trasie zostało zaplanowanych 12 premii górskich pierwszej, drugiej i trzeciej kategorii. Kolarze wjadą na metę około godziny 19:10.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Kamil 160kg
7 miesięcy temu ocena: 0%  1
wiecie co się stalo? Lat przybylo. Kondycja po 30tce juz nie ta sama co majac lat 23.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A