R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco
R E K L A M A

To święto obchodzone jest dopiero od 20 lat. Warto jednak pamiętać o życzeniach

› Aktualności› Wydarzenia 2 miesiące temu    10.03.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 6 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. Pixabay.com

Dzień Mężczyzn obchodzimy 10 marca, czyli dwa dni po Dniu Kobiet. Warto dziś zrewanżować się brzydszej płci życzeniami. Pokazać panom, że nie tylko wymagamy pamięci, ale same również o nich pamiętamy. 

R E K L A M A

 

 

Właściwie święto to powinno przypadać na 19 listopada, bo tego dnia jest oficjalnie obchodzone m.in. w Kanadzie, Irlandii, Stanach Zjednoczonych czy na Węgrzech. W naszym kraju zaproponowano jednak datę 10 marca, bo w polskim Kościele katolickim czci się wtedy wspomnienie 40 Świętych Męczenników z Sebasty.


Tradycja obchodzenia Dnia Mężczyzn sięga roku 1999. W Trynidadzie i Tobago, podczas przemówienia, Ingeborg Breines - dyrektorka programu Kobiety i Kultura Pokoju ogłosiła, że takie święto to dobry pomysł, który przywróciłby równowagę płci. 

 

A co Wy sądzicie o tym pomyśle? Świętujecie Dzień Mężczyzn? Macie jakieś oryginalne pomysły na spędzenie tego święta? Czy może uważacie, że to sztuczny twór? A może wolicie obchodzić Dzień Chłopaka, który przypada 30 września. Złośliwi twierdzą przecież, że mężczyźni przez całe życie pozostają chłopcami, tylko zabawki zmieniają na coraz droższe. 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (6)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ rozwodka
2 miesiące temu ocena: 60%  6
moj facet nie zasluzyl nawet na kopniaka ... frajer jeden i oszust ...potrafi krecic doskonale na 2 fronty no oby na 2....
~ kurde
2 miesiące temu ocena: 67%  5
leszczyce wczoraj bez pradu byly a wiec piece sie powylanczaly lodowki pranie zmywarki itp i te nikt nic nie wiedzial
~ jacekpl
2 miesiące temu ocena: 100%  4
A na dzień chłopa na wieczór wygodne siedzenie i zbiornik z esensją smaku film na dobicie niedzieli The Prison https://www.youtube.com/watch?... Fabricated City https://www.youtube.com/watch?... A Hard Day https://www.youtube.com/watch?...
~ fred
2 miesiące temu ocena: 100%  3
Na konstytucji brak wody!!!!!!!!!!
~ MłodyJarociniak
2 miesiące temu ocena: 100%  2
byłem na Konsty i woda już była... a wróciła przed 16
R E K L A M A
~ Izka
2 miesiące temu ocena: 100%  1
Coś ktoś wie kiedy woda w kranach będzie? Niedziela, Jarocin os. Rzeczypospolitej bez wody...
R E K L A M A
R E K L A M A