R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - JTBS
R E K L A M A

To będzie Odlotowy Piknik. Przybywaj! [JUŻ DZISIAJ]

› Aktualności ponad rok temu    17.06.2017
Redakcja
komentarzy 1 ocen 2 / 50%
A A A
Odlotowy Piknik w RadlinieOdlotowy Piknik w Radlinie

Mnóstwo atrakcji: festiwal baniek mydlanych, pokaz iluzjonisty, strefa małego chemika i elektronika, kącik malucha, labirynt sprawnościowy z opon, konkursy z nagrodami, to tylko niektóre atrakcje, które przygotowali organizatorzy na "Odlotowy Piknik" w Radlinie.

 

R E K L A M A

 

 

Impreza odbędzie się w najblizszą niedzielę, 18 czerwca 2017r. To już szósty piknik integracyjny, które wspólnie organizują: Fundacja "Ogród Marzeń" i Stowarzyszenie na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki.

- Na tej imprezie bardzo ważne są dzieci z niepełnosprawnością. To one są gospodarzami, ale na piknik zapraszamy wszystkich - całe rodziny, bo zależy nam bardzo na przełamywaniu barier, stereotypów i integracji, wspólnej zabawie - mówi Beata Frąckowiak -Piotrowicz, prezes Fundacji "Ogród Marzeń"

Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji i mnóstwo nagród. Wolontariusze z firmy Bridgestone Poznań stworzą specjalny labirynt z opon. Każdy kto go przejdzie, otrzyma nagrodę. Grupa Grow Up, czyli Alex i spółka poprowadzą festyn. Przygotowali specjalne zabwy i warsztaty.  W festynie będą też służby mundurowe: strażacy i policja. Warto więc wybrać się do Radlina całą rodziną, zabrać ze sobą koc. Otoczenie sprzyja relaksowi i piknikowaniu. Być może będzie można nawet popływać łódką po stawie.

Wstęp na piknik jest bezpłatny, większość atrakcji również. Zapłacić trzeba będzie jedynie za korzystanie z zamku dmuchanego i inne tego typu sprzęty.

"Odlotowy Piknik" odbędzie się w niedzielę, 18 czerwca 2017 r, od 15.00 do 19.00  na terenie Stowarzyszenia na rzecz dzieci i młodzieży TĘCZA im. Macieja Kostki.

Podczas pikniku będzie można wesprzeć podopiecznych Fundacji "Ogród Marzeń"

TAK BYŁO PRZED ROKIEM - ZOBACZ ZDJĘCIA I WIDEO [TUTAJ]

R E K L A M AAR1 - BZWBK - oferta kredytu
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 0%  1
z dzisiejszego koncertu kilkanaście tysięcy kilometrów od nas KBS pod niebem :) https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A