R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

TKS Siatkarz Jarocin obchodzi 20. urodziny

› Sport i rekreacja ponad rok temu    30.12.2017
Dawid Borucki
komentarzy 4 ocen 5 / 100%
A A A
 fot. Dawid Borucki

Turniej piłki siatkowej z okazji XX-lecia TKS Siatkarz Jarocin.

R E K L A M A

 

 

W sobotnie popołudnie w hali Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie rozegrany został turniej z okazji XX-lecia istnienia klubu TKS Siatkarz. W zawodach zaprezentowało się jedenaście drużyn. Organizatorzy podzielili rozgrywki na trzy grupy: żeńską, męską I i męską II.

Panie grały dzisiaj obligatoryjnie cztery sety, bez tie-breaka. Najlepsze okazały się zawodniczki III-ligowej Baryczy Janków Przygodzki. Drugie miejsce przypadło gospodyniom, o czym zadecydował gorszy bilans setów. Na trzeciej pozycji uplasowały się siatkarki MUKS-u Jantar Kalisz.

Panowie rywalizowali do dwóch wygranych partii. W turnieju męskim I triumfowali Ostrowianie, którzy wyprzedzili zawodników z Krotoszyna, Siatkarza Jarocin i Kaniasiatkę Gostyń. W drugiej grupie mężczyzn triumfowała ekipa z Jaraczewa, która w całym turnieju nie przegrała nawet seta. Za ich plecami znaleźli się Bukat Jarocin, Piątka i Przyjaciele oraz Korno Team.

Turniej był również okazją do uhonorowania najbardziej zasłużonych osób związanych z jarocińską siatkówką. Wśród nagrodzonych znaleźli się m.in. Jerzy Gaudecki, Jacek Kardach i Michał Sorek.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ krotoszyn team
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Turniej organizacyjnie bardzo na plus. Dobra metoda na promowanie siatkówki i dla amatorów i dla byłych graczy ligowych. Chodziło o dobrą zabawę ale co nie którym się lekko udzieliło (wystawiający z ostrowa) i nerwy były niepotrzebne. bo to nie o to chodzi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jarock
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  Gratulacje za działalność ! Szkoda, że siatkówka w Jarocinie jest podzielona. Jedność buduje. Przydałaby się drużyna ligowa ( myślę o 2. lidze siatkówki kobiet).
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kibic różnych dyscyplin sportu w jarocinie
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Byłoby super ale myślę że teraz przez 3-4 lata wystarczy 3 liga mamy super dziewczyny w drużynach młodzieżowych .Po co odrazu budować 2 ligę wtedy by trzeba ściągnąć 3-3 zawodniczki a nie o to chodzi trzeba grać NASZYMI WYCHOWANKAMI a nie tak jak w JAROCIE gdzie własną młodzież się wysyła na wypożyczenia a gra się przyjezdnymi i starymi działami nie natym zecz polega .Chodzi o to aby grały dziewczyny z Jarocina i Okolic .Wieże ze w przyszłości one powalczą o 2 ligę.
  ~ Volley
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Jeśli znajdą się pieniądze może już kolejnego sezonu wystartują jarociński seniorki.. mamy utalentowana młodzież
  ~ Jacek Kardach
  ponad rok temu ocena: 94%  1
  Kapitalna impreza.20 lat Towarzystwa, które wspaniale łączy ludzi kochających siatkówkę i z sukcesami promuje tę dyscyplinę wśród młodego pokolenia.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A
  R E K L A M A