R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M A

Teledysk dla wszystkich dzieci z jarocińskimi akcentami

› Aktualności ponad rok temu    9.10.2016
Redakcja
komentarzy 0 ocen 29 / 100%
A A A

Tomasz Jankowski - znany jarociński muzyk, autor wielu piosenek dla dzieci, skomponował muzykę do piosenki "Znam numery alarmowe", która uczy najmłodszych numerów telefonów do policji, straży i pogotowia. Teledysk zrealizowało nasze studio filmowe.

 

R E K L A M A

"Znam numery alarmowe" powinno zobaczyć każde dziecko. W bardzo zabawny i ciekawy sposób uczy najważniejszych numerów, pod które trzeba dzwonić, gdy zdarzy się coś złego. W teledysku występują tylko dzieci. 

- Ten teledysk powinno obejrzeć każde dziecko. Po jego obejrzeniu będzie wiedziało, gdzie ma zadzwonić - mówi Kasia, która występowała w teledysku.

Autorem słów piosenki "Znam numery alarmowe" jest mł. asp. Mariusz Glapa - strażak z Pleszewa. To właśnie na zlecenie Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Pleszewie realizowano teledysk. Tam kręcono wiele ujęć. Teledysk jest częścią dużego projektu edukacyjnego "Bądźmy bezpieczni", który prowadzi pleszewska komenda.

Zobacz co działo się na planie

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 29 głosów: 29 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A