R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Tego w mieszkaniu u sąsiada nikt by się nie spodziewał [ZDJĘCIA]

› U sąsiada› Krotoszyn ponad rok temu    15.05.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 3 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. www.krotoszynska.pl

W mieszkaniu miał wszystko. Profesjonalne lampy grzewcze, namioty i baniaki do podlewania. W takich warunkach rośliny rosły, jak na drożdżach... Wszystko przerwała policja.

W jednym z wynajmowanych mieszkań na terenie powiatu krotoszyńskiego kryminalni odkryli nielegalną uprawę konopi indyjskich. Plantacja była doskonale przygotowana - informuje portal krotoszynska.pl

- Pomieszczenie wyposażone było w lampy grzewcze, oświetleniowe, namioty termoizolacyjne i baniaki z cieczą. W przystosowanych do tego pojemnikach rosło kilkadziesiąt roślin – opisuje Bartosz Karwik, z komendy policji w Krotoszynie.

R E K L A M A

Podejrzanym w sprawie jest 33-letni mężczyzna, którego na miejscu zatrzymali funkcjonariusze. Mężczyzna już usłyszał zarzut prowadzenia nielegalnej uprawy marihuany.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ PropionatTestosteronu
ponad rok temu ocena: 100%  3
Wielkie mi halo... Powinni to zalegalizować i normalnie zioło powinno być do kupienia w aptece :) Nie w żadnym sklepie u Stasia tylko w aptece idziesz i sobie kupujesz (przypuśćmy ,że np. przysługuje Ci 20g do kupienia max na miesiąc),a nie sie kitrasz ze skrętem i uważasz czy Cię ktoś nie obcina wzrokiem. Żenua w tym państwie ,że za grama można siedzieć :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ naturalny
ponad rok temu ocena: 100%  2
Szkoda tego wszystkiego:-(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ...
ponad rok temu ocena: 90%  1
Szkoda krzaczków :(
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A