R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Nikodem potrzebuje pieniędzy na leczenie. W pomoc włączył się kabaret "Bzik"

› Aktualności› Wydarzenia 4 miesiące temu    14.11.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 4 / 100%
A A A
Tym razem Tym razem "Bzik" będzie bawił widzów z myślą o Nikodemie fot. Materiały organizatora

Były licytacje, był seans ulubionego filmu Nikodema w naszym kinie, teraz będzie charytatywny spektakl w wykonaniu kabaretu „Bzik”, który od lat rozśmiesza dzieci w całej Wielkopolsce.

 

R E K L A M A

 

W poniedziałek 19 listopada na godzinę 9.00 zaplanowano w kinie „Echo” przedstawienie „Nasze Podwórko”. Sztuka adresowana jest do dzieci przedszkolnych i wczesnoszkolnych. Bilety-cegiełki w cenie 10 zł można nabyć lub zarezerwować w kinie i pod nr. tel. (62) 747-11-19.

Dochód przeznaczony będzie na dofinansowanie kosztów operacji i rehabilitacji Nikodema Korzyniewskiego. 13-latek bardzo szybko rośnie, a porażenie dziecięce sprawia, że z każdym dodatkowym centymetrem zwiększają się przykurcze ścięgien i sylwetka jeszcze mocniej się zniekształca.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A
R E K L A M A