R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Tańsze bilety na koncert otwierający Jarocin Festiwal 2018. Jak je zdobyć?

4 miesiące temu    12.06.2018
Redakcja
komentarzy 7 ocen 1 / 0%
A A A
 fot. Materiały organizatora JF 2018

Jarocin Festiwal 2018. Dokładnie za miesiąc, 12 lipca o godz. 20.30 na jarocińskim rynku odbędzie się niezwykły koncert otwierający Jarocin Festiwal 2018.

 

 

R E K L A M A

Wystąpi światowa legenda jazzu JAN GARBAREK. Na płycie rynku zostanie zbudowana widownia z numerowanymi siedzeniami. Bilety tylko na to specjalne wydarzenie lub karnety z dodatkowym biletem na koncert Jan Garbarek Group można nabywać na www.biletomat.pl.

 

Mieszkańcy gminy Jarocin, którzy skorzystali w JOK Jarocin lub w Spichlerzu Polskiego Rocka z promocyjnej sprzedaży imiennych karnetów na tegoroczny Jarocin Festiwal mogą w Spichlerzu nabywać bilety na koncert otwarcia JF2018 w cenie 50 zł (przy zakupie konieczne jest okazanie imiennego karnetu). Osoby, które nie posiadają karnetów mogą kupować bilety na koncert Jan Garbarek Group w cenie 99 zł.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 1 (0%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ kik
3 miesiące temu 7
Złodziejstwo kolejne dojenie kasy powinno byc w cenie karnetu. Na koncert Korteza kolejne bilety. a do tego bark miejc dnoooooooo
~ nika
4 miesiące temu ocena: 71%  6
ja bym tam na rykowiisko nie psszła za darmo
~ Jarocinianka
4 miesiące temu ocena: 89%  5
Już widzę te tłumy.
~ Do dynanego przez Roberta
4 miesiące temu ocena: 11%  4
Może ciebie dyma - kto wie ?
~ żyg żyg sputnik
4 miesiące temu ocena: 93%  3
Karnet na tzw „festiwal” upoważnia do zakupu ze zniżka bilety na koncert odbywający się w ramach tzw „festiwalu” Robert dyma was „festawilowicze” jak w dobrym niemieckim pornolu z lat 80....
R E K L A M A
~ Ola
4 miesiące temu ocena: 90%  2
Dlaczego nie w cenie karnetu?
~ Ola
4 miesiące temu ocena: 83%  1
Czyli dodatkowa kasa wyciągana niby na festiwal
R E K L A M A
R E K L A M A