R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M A

Taki festyn zdarza się raz na 150 lat. Jubileusz Banku Spółdzielczego [ZDJĘCIA, WIDEO]

8 miesięcy temu    20.06.2018
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Radek Żyto

Orkiestra Dęta z Żerkowa, Zespół Pieśni i tańca Snutki, Country Cool Band, Sendes, czy wreszcie na finał Elektryczne Gitary to tylko niektóre z atrakcji jakie przygotowali organizatorzy imprezy z okazji 150-lecia Banku Spółdzielczego. Jak się bawiliśmy? Obejrzyj film i zdjęcia - znajdź siebie lub znajomych.

 

R E K L A M A

Wystawa gospodarcza

Strefą wystawców była hala namiotowa o powierzchni 300 m2, w której prezentowało swój dorobek około 30 firm i przedsiębiorstw. Odwiedzający mogli zapoznać się z najnowszą ofertą, obejrzeć projekty, czy po prostu zadać pytania w inyteresujących ich kwestach.

Wystawcy przygotowali dla uczestników wiele ciekawych konkursów i atrakcyjnych nagród. Na stoiskach znajdowały się także gadżety, materiały rekalamowe, czy w przypadku wystawców spożywczych- produkty do degustacji. Mogliśmy napić się maślanki z jarocińskiej OSM, skosztować mufinek przygotowanych przez uczennice ZSP nr 1, czy naturalnych soków z Tłoczni Dziadka Franka. Wystawa miała charakter otwarty.

Biegli…

Wszyscy miłośnicy zdrowego stylu życia, rywalizacji fair play i dobrej zabawy, przeszło 200 osób, wzięło udział w biegu. W zabawie mogła uczestniczyć każda zdrowa osoba, bez względu na wiek, organizatorzy pomyśleli o wszystkich. Pierwsza grupa wiekowa była dla dzieci w wieku do 11 lat, długość trasy ok.600 m, limit czasu biegu to 10 min. Druga - dzieci i młodzież od 12 do 15 lat, dystans 1800 m ( 3 x 600 m), limit czasu – 30 min. Bieg główny adresowany był do pozostałych zainteresowanych. Dodatkową atrakcją dla uczestników było miejsce biegu, malownicze alejki Parku Miejskim w Jarocinie.

Organizatorom zależało na tym, aby jak najwięcej osób mogło wziąć udział w biegu, dlatego zrezygnowali z opłaty wpisowej, przy zachowaniu całej profesjonalnej obsługi tego typu imprez. Każdy uczestnik dostał pakiet startowy. Pomiaru czasu i ustalenia kolejności dokonano za pomocą systemu aktywnych chipów zamocowanych w numerze startowym.

Każdy z uczestników, został już na starcie uznany za medalistę, sama chęć wzięcia udziału w biegu, sportowa rywalizacja, promocja biegania jako najprostszej aktywności sportowej została nagrodzona pamiątkowym medalem. Ponadto za miejsca na podium, w każdej kategorii wiekowej, odpowiednio dla dziewcząt i chłopców oraz kobiet i mężczyzn były przewidziane nagrody o wartości od kilkudziesięciu do kilkuset złotych. Wszyscy uczestnicy otrzymali także pamiątkowe gadżety.

 

Zabawa dla dzieci w bajkowym stylu

Na festynie chyba nie było dziecka, które nie skorzystałoby z wielu atrakcji dedykowanych milusińskim. Zamki dmuchane, ścianka wspinaczkowa, wyścigi gąsienic, czy spotkanie z Myszką Miki i Minnie to tylko część atrakcji. Najmłodsi mogli się pobawić mega klockami, waflami konstrukcyjnymi, dmuchanymi piłkami i osiołkami. Spróbować swoich sił przy tablicach z grami czy malowankach XXL. Kącik animacyjny dla dzieci był wydzieloną przestrzenią, w której nad zabawą dzieci czuwała animatorka opiekując się nimi i zachęcając do wspólnych zabaw. Festyn z atrakcjami dla osób nie bojących się wyzwań? Idealnym rozwiązaniem była ścianka wspinaczkowa. Dmuchana konstrukcja o wysokości 8 metrów, nadawała się dla dzieci oraz młodzieży. Zabawa wywoływała ogromne emocje, szczególnie wśród młodszych uczestników.

Zamki dmuchane zawsze bardzo chętnie wybierane przez dzieci w różnym wieku i tym razem cieszyły się ogromna popularnością

 

Coś dla duszy, coś dla ciała

Piękna, letnia pogoda sprzyjała piknikowej atmosferze. Można było spróbować grillowanych przysmaków, napić się piwa z lokalnego browaru, czy zjeść pyszne lody. Każdy znalazł coś dla siebie. Na finał pojawił się na scenie Kuba Sienkiewicz z Elektrycznymi Gitarami i porwał tłum do zabawy. To jeden z tych zespołów, przy muzyce których bawią się wszyscy, niezależnie od wieku. Tak było i tym razem. Publiczność śpiewała, tańczyła po prostu świetnie się bawiła. Spora część uczestników koncertu pozostała, po jego zakończeniu, na zabawie tanecznej.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (3)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zenek
  8 miesięcy temu ocena: 100%  3
  Najlepsza impreza plenerowa w Jarocinie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Paweł i Anna
  8 miesięcy temu ocena: 100%  2
  Suuuper festyn!Brawo dla Banku Spółdzielczego i Biegaczy Jarocin!!!Moc atrakcji dla wszystkich!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bieda
  8 miesięcy temu ocena: 33%  1
  Mniej ludzi niż na disco. Catering od pani catering i ogolnie święto psl
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A