R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Tak na balu bawią się najmłodsi [FOTORELACJA]

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    7.02.2018
Redakcja
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
 fot. Jolanta Chwołka

Jarocin. W Szkole Podstawowej nr 2 w Jarocinie odbył się balik karnawałowy dla klas I-III.

R E K L A M A

Dzieci zaprezentowały różnorodne stroje karnawałowe np. bohaterów z ulubionych bajek i filmów. Wspólne tańce i korowody wprawiły uczniów w dobry humor.

- Wszyscy świetnie się bawili, panie wychowawczynie również włączały się do wspólnych zabaw. Było wesoło i kolorowo. Mnóstwo ciekawych zabaw tanecznych wypełniło po brzegi czas imprezy – informują nas rodzice.

ZOBACZCIE FOTORELACJĘ

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
  R E K L A M A
  R E K L A M A