R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Szkoła Tarce
R E K L A M A

Tajemniczy inwestor Pawlickiego [WIDEO + AKTUALIZACJA]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    29.07.2014
Karol Górski
komentarzy 152 ocen 4 / 50%
A A A

Były burmistrz twierdzi, że znalazł kupca na strefę inwestycyjną w Golinie. Obecny burmistrz nic o tym nie wie.

R E K L A M A

 

Nie jako prezes stowarzyszenia „Ziemi Jarocińska”, ale jako właściciel firmy Sokrates, która zajmuje się doradztwem i pośrednictwem inwestycyjnym, Adam Pawlicki - były burmistrz Jarocina - zorganizował wczoraj briefing.

- Mam przyjemność poinformować, że (...) mam inwestora, który w zasadzie natychmiast jest zainteresowany wejściem na ten teren i jest gotowy przystąpić do zakupu. Pozostaje drobna tylko kwestia - ten teren potrzebuje ostatecznego dozbrojenia, a mianowicie stacji energetycznej, bo nie ma prądu, i zasilania w gaz - poinformował Pawlicki.

Jak mówił były burmistrz, kupnem strefy inwestycyjnej zainteresowany jest producent mebli. - Niestety, umowa moja z tym inwestorem jest tak skonstruowana, że nie mogę podać nazwiska i nazwy firmy, która chce tutaj zainwestować.

Jeśli wszystko poszłoby sprawnie, fabryka miałaby być ukończona już w przyszłym roku. Ile miejsc pracy zostanie utworzonych? - To również jest objęte tajemnicą. (...) Na pewno w przyszłym roku kilkadziesiąt.

Za ile firma chce kupić teren? - Też nie mogę powiedzieć. (...) Gmina na tym nie może stracić. Ani Martuzalski, ani ja, jak ewentualnie będę burmistrzem, nie pozwoli sobie, by do tego dokładać - oznajmił.

Były burmistrz zapewnia, że to nie jest element jego kampanii wyborczej. Pytany o start w wyborach odpowiada, że kandydata na stanowisko burmistrza wskaże walne zebranie stowarzyszenia we wrześniu. - Nie wykluczam tego, ale jest jeszcze zbyt wcześnie. To, co w tej chwili robię, też jest ciekawe - przyznał.

(kg)


 

[AKTUALIZACJA - godz. 15.30]

Choć Adam Pawlicki zapewniał, że władze Jarocina wiedzą o inwestorze i są z tego faktu zadowolone, to, jak twierdzą włodarze Jarocina, o sprawie dowiedzieli się z portalu jarocinska.pl.

Burmistrz Stanisław Martuzalski przesłał do naszej redakcji następujące oświadczenie:

Zapraszam Pana Adama Pawlickiego do wspólnych rozmów, dotyczących przyszłości strefy inwestycyjnej w Golinie.
Spotkanie z potencjalnym inwestorem jest warunkiem tego, aby operatorzy sieci przyłączyli niezbędne media. Podkreślam, że doprowadzenie przyłączy gazu i prądu nie leży w gestii gminy, o czym pan Pawlicki jako były burmistrz powinien wiedzieć.
W kwestii strefy inwestycyjnej w Golinie oddaję się do Państwa dyspozycji o każdej porze dnia i nocy. Jestem gotowy do podjęcia współpracy w tym zakresie dla dobra Mieszkańców Gminy Jarocin.

R E K L A M A
R E K L A M A

Powiązane

+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (152)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ZUZA
ponad rok temu ocena: 100%  152
Jak ja budowałam dom to nikt mi nie przyłączył prądu ani gazu-a popatrz gmina mogła to zrobić-szkoda,że nie wiedziałam.HAHA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ALeJaja
ponad rok temu ocena: 100%  151
A świstak siedzi i zawija w sreberka.... :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jewrej
ponad rok temu ocena: 28%  150
Za Adama bezrobocie było na minimalnym, przyzwoitym (nie drastycznym) poziomie, a za martuzalskiego bardzo dużo wzrosło. Burmistrz Martuzalski tak na "dobrą sprawę" nie pozyskał w ogóle ani jednego etatu dla robotników; za jego kadencji budownictwo mieszkaniowe wielorodzinne kompletnie leży także budowa baypass'ów, budowa ulic, nowych dróg. Nie pozyskuje się unijnych środków na nowe inwestycje w budownictwo, drogownictwo, szkolnictwo i edukację, rozbudowę Jednostki Wojskowej (wbrew pozorom, bardzo ważna sprawa), kolejnictwo, a także wydumaną "wydmuszkę" obwodnicę-niezwykle ważną inwestycję komunikacyjną dla miasta, ale także strategiczną dla kraju. Na to wszystko potrzeba starań, czasu?, operatywności jaką posiadł Adam M. Pawlicki, a nie tylko przychodzić do urzędu, pić wiadrami kawę i bujać w obłokach, jak skapnie kolejna transza mamony co miesiąc na konto. PO i "ludowcy" nie mają pomysłu i tak naprawdę nie chcą budować w Jarocinie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ciekawe dlaczego
ponad rok temu ocena: 50%  149
niejaki pawlicki przez 10 lat żadnego inwestora nie pozyskał należałoby się zapytać dlaczego inwestycje z jego czasów kosztowały 2 razy tyle ile powinny...tak więc tego skompromitowanego pawlickiego najlepiej wystrzelić w kosmos
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Księgowy Bascervilla
ponad rok temu ocena: 46%  148
ADAM ma jakąś sensowną wizję poukładania "Jarocina", widać w jego działaniach aby pozyskać miejsca pracy, żeby stąd ludzie nie uciekali, jakiś czytelny sens, wbrew tym pacanom, niedojdom, którzy obecnie (nie)rządzą, bo i nie umieją wykonywać tej czynności i sprawować mandatu społecznego, który jest im dany. Adam Pawlicki teoretycznie jest nieuwikłany w jakiekolwiek partyjniactwo, a to mu daje mandat i wolną rękę do daleko idących rozwiązań społeczno-gospodarczych w naszym mieście i gminie, w naszej małej ojczyźnie. Jestem przekonany gdyby Adamowi w sposób ordynarny nie przerwali kadencjo-misji, jaką miał do wykonania, to na dzień dzisiejszy Jarocin miałby, czy były obajpassowany (udrożniony komunikacyjnie) byliby inwestorzy, nowe miejsca pracy,a być może i ruszyłoby tanie budownictwo dla biedoty jarocińskiej. A tak mamy markety, tylko w kieszeni guldenów nie przybywa, dzięki tej hołocie liberalnej, która dydka nas równo z trawą dzień PO dniu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ anonimjakh
ponad rok temu ocena: 13%  147
[quote name="Lolek"]Brawo Adam. W Tobie nadzieja. Ostatnia szansa[/quote]Oj oj oj nie martw się Lolek, zawsze gdzieś znajdziesz prace, on wcale nie musi być dla Ciebie ostatnia nadzieja, weź się w garść, nie becz. Poza Jarocinek jest duzo pracy, pisała o tym jarocinska.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Księgowy Bascervilla
ponad rok temu ocena: 40%  146
Tylko Adam M Pawlicki, Robert Kaźmierczak i módlmy się jarociniacy, żeby ci ludzie wrócili do steru rządzenia miastem i gminą Jarocin. Nie wyobrażam sobie, żeby nadal rządzili POstkomuniści w Jarocinie. Róbmy wszystko, żeby tak sie stało, a bardzo dużo zyskamy jako lokalne społeczeństwo.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lolek
ponad rok temu ocena: 20%  145
Brawo Adam. W Tobie nadzieja. Ostatnia szansa
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ rozhukany baran
ponad rok temu ocena: 58%  144
;-) 8) :-| sm, odejdź chłopie i wstydu nie przynoś. Słuchanie opinii półgłówka nie jest zabawne. sm mówiłeś coś innego i robisz coś innego, czyli NIC!, NIC!, NIC!!! Ktoś tu jest wyjątkowym matołem i cepem. sm, facet który wie wszystko najlepiej. Hej!!! sm, obudź się!!! MYŚLĘ WIĘC JESTEM; smoła podgrzana sm, zapraszam. Wie Pan sm czego ja się boję Panie sm? Tego, że mógłbym się stać kimś Pana pokroju. Pozostanę jednak tym czy, też kim jestem. BÓG WYBACZA -A JA NIGDY... Takie mamy elity. "Boję się Boga..." którego nie ma. Znam sm jednego noblistę który jako nojdór z Włocławka szczał do chrzczielnicy i boga się nie boi, a nosi w klapie marynarki PO dziś dzień Matkę Boską. Chyba nie postępujesz Pan, Panie sm tak jak on. :-| 8) ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ patafian
ponad rok temu ocena: 53%  143
;-) Nie kradnę ,nie zabijam ,nie wierzę. Nie chcę burmistrza martuzalskiego dalej przy sterze Jarocina :-|
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Derwisz
ponad rok temu ocena: 38%  142
Niech żyje WIELKI BUDOWNICZY ZIEMI JAROCIŃSKIEJ: ADAM MICHAŁ PAWLICKI.Precz z j. żydokomuną. Na Madagaskar k.ADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMADAM, ADAM, ADAMWALIĆ JUDEOPOLONIĘ!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ GV
ponad rok temu ocena: 43%  141
Stachu zamontował sobie Big Brathera i Aldonką sobie patrzą kto z kim na korytarzu :lol: Tobie Kolczyk nie dadzą popatrzeć? Wiec napier...j na GJ komentarze, za co Ci stachu płaci przecież.. nic innego nie umiesz przecie ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ korek
ponad rok temu ocena: 36%  140
"Matole" :lol: (dobrze się nazwałeś), a raczej Kostka żone zawiozłeś i piszesz jak co dzień. :lol: Pawlicki zrobił prawie wszystko w strefie. Pozyskał kasę z UNI. CO Ty zrobiłeś prze 3 lata? :-* NIC, NIC ! Nawet prądu nie podciągnęliście nie mówiąc o gazie. :-? Za to czas aby obelgi pisać na GJ to masz w bród 8) Rozliczenie już niebawem. Ocenimy Cię za 3 miesiące 8) Pakuj się :roll:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jurek
ponad rok temu ocena: 33%  139
Nie rozumiem czegoś. Jak Martuzalski chce sprzedać działkę budowlaną bez energii elektrycznej? I mówi że to nie jego sprawa? To jakiś indolent !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matoł
ponad rok temu ocena: 40%  138
opalony przez 10 lat nic nie zrobił a teraz kłamie i jeszcze ma chu... najeba... w papierach, precz!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ horacy
ponad rok temu ocena: 29%  137
Obecny burmistrz to nic nie wie, nic nie umie i nic nie może. Za to kłamie że buduje obwodnicę. Draństwo i darmozjady. Precz !!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Koral
ponad rok temu ocena: 36%  136
Adam to jest bystry, a Stachu nie potrafi prądu na działce założyć a chce ją sprzedać? ;-) POpapraniec nic nie umie i nic nie może, a tak w ogóle to nie jego zadanie :lol: :lol: Idź stachu dzieciom cukierki rozdawać w przedszkolach może Cię rodzice wybiorą:lol: :-*
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anielka
ponad rok temu ocena: 40%  135
Teraz już wiemy, kto był pośrednikiem w zakupie Kotlina!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ontario
ponad rok temu ocena: 27%  134
Martuzalski twierdzi że prąd i gaz to nie jego zadanie, to jak chce sprowadzić inwestora. Jak chce sprzedać działkę jako uzbrojoną bez uzbrojenia? Niech chłop zrezygnuje z tego co ma robić bo nie ma o tym pojęcia. Ciekawe czy sprzdałby działkę budowlaną swoją bez prądu i ogrzewania. Musi o to sie postarać.... Ale nie potrafi, wiemy o tym.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ BOY
ponad rok temu ocena: 36%  133
Brawo Adam!!!!! teraz nawet GJ będzie miała o czym napisać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nojdór
ponad rok temu ocena: 65%  132
sm nie zabieraj chłopie głosu bo się na niczym nie znasz, głupi jesteś jak but z lewej nogi. A kto ciebie słucha. Czy zaczęła się kampania cukrownicza, jest burak do sprzedania gatunek: SM. Gdybyś bał się BOGA to nie nosiłbyś diabła za koszulą. Jesteś ZŁYM CZŁOWIEKIEM sm. Skarpetki dziurawe, a mózg jeszcze bardziej. Podstawówka, zawodówka, LO? naciągane. No tak kalectwo sm, taka choroba. Ludzi, których oszukałeś już się nie boisz? Bój się piekła sm, bo dokładnie tam trafisz. sm - kariera Nikodema Dyzmy. Powiedział mędrzec! Oj sm, nawet nie wiesz jaki jesteś żałosny...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marian P.
ponad rok temu ocena: 50%  131
[quote name="ferdek"][quote name="Aldebaran"]Prądu nie ma, gazu nie ma... a dlaczego nie ma? Czy to oznacza, że Pawlicki przez dwie kadencje (i Martuzalski przez jedną, ale to nie on kupował te hektary od kumpla) trzymał "strefę inwestycyjną" bez podstawowych mediów? To jakiego inwestora chciano tam przyciągnąć bez prądu i gazu? Hodowcę kukurydzy?[/quote] Martuzalski dostał od Pawlickiego gotowca "na talerzu" i zdołał tylko wykonać drogę. Na doprowadzenie prądu i gazu dla Stacha i Kostki 3 lata to jednak za mało !!!I jak tu potem wierzyć, że w sprawie obwodnicy był w stanie cośkolwiek zrobić ?Typowy fałsz i obłuda !!!Chłopaczki mieli dużo szczęścia, ze Pawlicki przed nimi rządził :D :lol: :-) ;-)[/quote]Dostał gotowca na talerzu,ale nic pod talerzem,tylko rachunki do zapłacenia.Nie o czas tu chodzi, a o pieniądze.To Pawlicki miał szczęście,że jego następcy ogarnęli jakoś ten bałagan.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ferdek
ponad rok temu ocena: 40%  130
[quote name="Aldebaran"]Prądu nie ma, gazu nie ma... a dlaczego nie ma? Czy to oznacza, że Pawlicki przez dwie kadencje (i Martuzalski przez jedną, ale to nie on kupował te hektary od kumpla) trzymał "strefę inwestycyjną" bez podstawowych mediów? To jakiego inwestora chciano tam przyciągnąć bez prądu i gazu? Hodowcę kukurydzy?[/quote]Kiedy Pawlicki odchodził z urzędu strefa od roku należała do Gminy, przygotowano wszystko pod budowę mediów i drogi do strefy, rozpoczęto też starania o zasilanie w energię i gaz. Martuzalski dostał od Pawlickiego gotowca "na talerzu" i zdołał tylko wykonać drogę. Na doprowadzenie prądu i gazu dla Stacha i Kostki 3 lata to jednak za mało !!!I jak tu potem wierzyć, że w sprawie obwodnicy był w stanie cośkolwiek zrobić ?Typowy fałsz i obłuda !!!Chłopaczki mieli dużo szczęścia, ze Pawlicki przed nimi rządził :D :lol: :-) ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Matador
ponad rok temu ocena: 43%  129
[quote name="likwidator"]referendum w sprawie straży miejskiej bo w wielu innych miastach juz ich niema[/quote]Bo gdzie indziej nie ma takiego zagłębia komuny jak tutaj w Jarocinie od grubych dekad; teraz dużo stanowisk PO komuchach zajęły ich dzieci-tak kobiety, tak i mężczyźni oraz ich wnuczęta. Jak nie jesteś dobrze przygotowany zawodowo, a w zasadzie nie masz "pleców", znajomości to do budżetówki się nie dostaniesz. Tego commandante grubego vel agronoma ze SMiejskiej będzie ciężko ruszyć, ale nie ma tak, że jest niedoruszenia i ta jego sitwa. Do tego potrzeba jednak większości która się zjednoczy przeciw temu bydłu komuszo-jewrejsko-liberalnemu, które hamuje w urzędach jakikolwiek rozwój w mieście i w gminie. Napewno przydałby się, żeby dopomóc w rozwoju MiG Jarocin z powrotem na swoim miejscu włodarza: Adam M. Pawlicki i Robert Kaźmierczak. Ich pomoc prawna i merytoryczna we... wszystkim mogłaby być bezcenna i nieoceniona.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ pełowiec
ponad rok temu ocena: 77%  128
Wszystkich cieszy że POpaprańce KONAJĄ, tylko trzeba ich rozliczyć i odebrać to czego się nachapali. Patologia Obywatelska wraz z Plebejskim Syndykatem Lawirantów, nie da rady sama się odspawać od koryta. Trzeba im w tym koniecznie pomóc. Platforma tonie, zaczynają wyrzucać, bo na pokład dostaje się już woda... żądamy likwidacji PO i zamknięcia wszystkich jej członków za solidnymi kratami... Prędzej znajdzie się Arkę. Przymierza lub Świętego Graala niż uczciwego w Platformie. Im mniej PO w Polsce tym lepiej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ likwidator
ponad rok temu ocena: 56%  127
bede głosował na takiego który zlikwiduje straż miejską mamy dosyc pijanych gosci kturzy piją za nasze podatki i sie bawią nietylko w cielczy lecz robią sobie premie i prezenciki żenada ludzie proscie o referendum w sprawie straży miejskiej bo w wielu innych miastach juz ich niema
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ AXA
ponad rok temu ocena: 75%  126
[quote name="anonimjakh"]Żeby mieć wiarygodny pomysł na Jarocin trzeba mieć wcześniej pomysł na samego siebie :-)[/quote] :eek: Ty masz pomysł na wszystko, łącznie ze sobą. Co za PrOstak :cry: :o
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarek
ponad rok temu ocena: 45%  125
[quote name="anonimjakh"]Żeby mieć wiarygodny pomysł na Jarocin trzeba mieć wcześniej pomysł na samego siebie :-)[/quote]Parafryzując:Kim jest Pani mąż?Mój mąż z zawodu jest burmistrzem
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anonimjakh
ponad rok temu ocena: 53%  124
Żeby mieć wiarygodny pomysł na Jarocin trzeba mieć wcześniej pomysł na samego siebie :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ autko
ponad rok temu ocena: 33%  123
Najbardziej nie szanuje, ludzi, którzy smieją sie z kogoś bo wykonuje taki, a nie inny zawód, takich ludzi nie szanuje, to nazwijmy po imieniu zwykłe chamy i prostaki .Smieja sie z kogos bo kolczykuje bydło(czyli co sami czują się lepsi)..ale teraz moda na bycie prostakiem ze Stanow przyszła!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ autko
ponad rok temu ocena: 38%  122
a propos świnek, w czym jest gorsze kolczykowanie bydła, od bycia burmistrzem , ktory zawód jest uczciwszy i bardziej zasługuje na szacunek?rozumiem, ze dziewczyny będą oceniać markę auta jaką posiada dany osobnik, tzn. ze skoro Kostka ma gorszę auto, jest gorszy? Pytanie, kto ocenia takimi kategoriami?ze lepsze auto lepszy człowiek? hahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wy buroki
ponad rok temu ocena: 13%  121
[quote name="www,www,www"][/quote]Kolczyk zacznij lepiej rozgolądać se za pracą bo w listopadzie wyborcy Ciebie razem z le slStachem wypi...olą na zbity pysk:D może wrócisz do tego na czym sie znasz - kolczykowania trzody, albo rozpoczniesz ekscytującą karierę świńskiego insiminatora;)[/quote]Wiesz, co to co piszesz to świadczy o Tobie i akurat Ty pokazałeś, że nie masz kultury jak zwięrzęta , ktore kolczykuje Kostka. Dla mnie praca jak każda inna. To tak samo śmiej sie z rolników, ktorzy te swinie oprzątają, ale szyneczkę to pierwszy bys jadł:)Praca jak kazda inna. Ciekawe kim byś był, gdyby nie praca w urzędzie, ktorą pewnie masz po znajomosci![/quote] Jeżeli -12 głosów dostaję osoba, która broni "ludzi bezkarnie obrażanych, ze wzgledu na wykonywany zawód" to coś nie tak jest z naszym społeczeństwem jarocińskim, zburaczało totalnie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
ponad rok temu ocena: 40%  120
[quote name="konrad"]Proponuje zrobic od 1 do 10 taka liste na najlepsze swinki dajace w wilkowyi!!!:-))) Co proponujecie na jedyneczke??????[/quote] Twoja stara
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ romek
ponad rok temu ocena: 38%  119
Czemu nie piszecie jak gazeta średzka, o ciekawych ludziach Jarocina, mających pasję przykładowo, gazeta średzkahttp://gazetasredzka.pl/aktualnosci/dzisiaj-zaatakuja-szczyt-wyprawa-na-elbrus-pod-patronatem-gazety-sredzkiej,a24972c1Jarociniak też zdobywa szczyty z flagą Jarocina , ale wy wolicie pisac o kukurydzy, wypadkach (jak są ofiary tym bardziej) , czemu nie piszecie o fajnyc rzeczach , ktore sie dzieja , a ktore nie organizuje Ogród Marzeń? https://www.facebook.com/photo... natomiast przynudzacie o opalonym, macie obsesje, przecież to jest nudne, napiszcie o kimś ciekawym..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Szary obywatel
ponad rok temu ocena: 29%  118
Brawo burmistrzu Pawlicki - tylko w Tobie nadzieja ze powstrzymasz postepujacy upadek Jarocina :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jarek
ponad rok temu ocena: 40%  117
[quote name="dzosik"]Ludzie o czym Wy piszecie?Jeden z niewielu rozsądnych komentarzy to ,,anielki".Firmy nie korzystają z usług pośredników chyba,że mają w tym jakiś interes.Prawda jest taka,że Pan Pawlicki próbuje uzasadnić kupno kilku hektarów za 2 miliony,które leżą odłogiem.Bynajmniej nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza.Tak on jak i jego poprzednik nic nie zrobili dla miasta.Mam na myśli miejsca pracy.W przeciwieństwie do włodarzy sasiednich miast nie przyciągnęli żadnego inwestora.Jeszcze trochę i Jarocin zostanie największą wsią w Polsce.[/quote]Przecież już jesteśmy -patrz sołectwa w mieście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jestem debilem
ponad rok temu ocena: 53%  116
Wstałem skłamałem :) Bo inaczej nie umiem żyć :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ malarz
ponad rok temu ocena: 36%  115
[quote name="Rezun banderowski"]:-) sm sfiksował ;-) i to POtężnie. Czy ten dziwak jest w czymkolwiek autorytetem? sm do budy. Jak można ograniczyć coś czego niema? OJ staszek niedobrze jest z tobą znowu zapomniałeś wziąć leków ;-) 8) . Mędrzec jak coś powie - to kulą w płot. Zamknij się Waść i wstydu oszczędź! Dyrdymały opowiadaj wnukom - jeśli je masz. sm czy ty się nigdy nie zamkniesz. I o taką Polskę walczyliśmy i Jarotschin. :eek: :P Ktoś tu bredzi, ja, nie, to on, to niemożliwe; a jednak, to on, nie ja, to on... taaaaakk. :eek: :eek: :eek: staszek, staszek, stachu, stasiu... przynieś olejną będziemy malować pomidory!!! ;-) ;-) ;-)[/quote]Czegoś ty się chłopie nawąchał?Nitro czy kleju?Objawy wskazują na poważne zatrucie!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aldebaran
ponad rok temu ocena: 61%  114
Prądu nie ma, gazu nie ma... a dlaczego nie ma? Czy to oznacza, że Pawlicki przez dwie kadencje (i Martuzalski przez jedną, ale to nie on kupował te hektary od kumpla) trzymał "strefę inwestycyjną" bez podstawowych mediów? To jakiego inwestora chciano tam przyciągnąć bez prądu i gazu? Hodowcę kukurydzy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ franek
ponad rok temu ocena: 59%  113
[quote name="oborowy"][quote name="Gudłaj"]inwestycyjnej w Golinie."rozpierducha chciał zabłysnąć inteligencją i znowu jak zwykle nie wyszło ,chłop ze wsi wyjdzie ,wieś z chłopa nigdy.Gościu słoma ci z buciorów ognojonych wyłazi. Zbastuj.[/quote]O czyich buciorach nawijasz,gościu?Tyle lat był w mieście,to nie powinna mu już wystawać...a jednak![/quote]Dobrze wiesz cwaniaczku z PO o kogo chodzi 8)[quote name="forum"]ZMIANA TERMINU PRZETARGU NA OBWODNICĘ JAROCINA:12.08.2014r. godz. 11:30[/quote]Buha, ha, ha, ha macie budowniczych z PO. Adam wygrasz w LISTOPADZIE w cuglach, aczkolwiek PO będzie podkładać ci świnie, za świnią, żeby cię utopić. W obecnej sytuacji mogą ci skoczyć na... pukiel, za słabe są leszcze i za głupie. [quote name="anonimjakh"][quote name="cypis"] [quote name="anonimjakh"][/quote]:P[/quote]pruderyjny + katol + miernota ? :D :D:-)[/quote]Dokładnie tak. Wedle mnie możesz sie pierdolić z kim POpadnie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ forum
ponad rok temu ocena: 50%  112
ZMIANA TERMINU PRZETARGU NA OBWODNICĘ JAROCINA:12.08.2014r. godz. 11:30
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ oborowy
ponad rok temu ocena: 17%  111
[quote name="Gudłaj"]cyt: "Zapraszam Pana Adama Pawlickiego do wspólnych rozmów, dotyczących przyszłości strefy inwestycyjnej w Golinie."rozpierducha chciał zabłysnąć inteligencją i znowu jak zwykle nie wyszło ,chłop ze wsi wyjdzie ,wieś z chłopa nigdy.Gościu słoma ci z buciorów ognojonych wyłazi. Zbastuj.[/quote]O czyich buciorach nawijasz,gościu?Tyle lat był w mieście,to nie powinna mu już wystawać...a jednak!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anonimjakh
ponad rok temu ocena: 27%  110
[quote name="cypis"] [quote name="anonimjakh"]Nie spodziewalem się że takie bzdury przeczytam w na tym portalu :-) .[/quote]To nikt cie tutaj nie zapraszał, jak jestes katolu taki pruderyjny. Tu w miarę mozna sie wypowiadać. Doceń to miernoto. :-? :P[/quote]pruderyjny + katol + miernota ? :D :DNie spodziewalem się że takie bzdury przeczytam na tym portalu :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ konrad
ponad rok temu ocena: 40%  109
Proponuje zrobic od 1 do 10 taka liste na najlepsze swinki dajace w wilkowyi!!!:-))) Co proponujecie na jedyneczke??????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cypis
ponad rok temu ocena: 45%  108
[quote name="zulugula"]Miksa najwyższy szacunek za wpis nr 100.[/quote]Za co, za chamstwo łajdackiwe :-| 8) [quote name="anonimjakh"]Nie spodziewalem się że takie bzdury przeczytam w na tym portalu :-) .[/quote]To nikt cie tutaj nie zapraszał, jak jestes katolu taki pruderyjny. Tu w miarę mozna sie wypowiadać. Doceń to miernoto. :-? :P [quote name="ivo"]Co to za BELMONDO w tych okolorach co za mina co za styl ja p....., a jakikit wciska :eek: :eek: :eek:[/quote]Kit to wciska ludziom od prawie trzech lat, twój pryncypał SFMart... 8) TO DO niego wnoś pretensje, a nie do internautów i do portalu GJ. :-| Gryzie was to, że Pawlicki chce coś zrobić dla społeczności Ziemi Jarocińskiej? To trzeba go objechać, obsmarować błotem :-| , że się myli i nie ma racji. Na szczęście ADAM M. PAWLICKI, robi swoje i nie zwraca uwagi na ordynarne zaczepki w niego i jego rodzinę. Tak postępuje tylko człowiek z wielką klasą i obyciem w wielkim świecie, a nie burak jakich tu wiele.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anonimjakh
ponad rok temu ocena: 53%  107
Nie spodziewalem się że takie bzdury przeczytam w na tym portalu :-) .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ivo
ponad rok temu ocena: 48%  106
Co to za BELMONDO w tych okolorach co za mina co za styl ja p....., a jakikit wciska :eek: :eek: :eek:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JJJJJJAgody
ponad rok temu ocena: 35%  105
[quote name="miksa"]Ale się uśmiałem...Pawlicki bredzi albo od temperatury albo go jeszcze wóda trzyma...mam inwestora ale nie powiem...ludzie jak wy możecie dawać się tak ruchać przez tych osłów...nie ma w Jarocinie kogoś na poziomie? Czy w tym mieście musi wodzić prym polityczne penerstwo i hołota? Nie macie dość?[/quote]Są, ale to są ludzie z klasa, a ludzie z klasą się nie pchają jak ludzie z tupetem. Jak to się mówi, głupi mądremu ustępuję i tak mądrość głupocie drogę do władzy toruje.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ JJJJJJAgody
ponad rok temu ocena: 25%  104
[quote name="Rezun banderowski"]:-) sm sfiksował ;-) i to POtężnie. Czy ten dziwak jest w czymkolwiek autorytetem? sm do budy. Jak można ograniczyć coś czego niema? OJ staszek niedobrze jest z tobą znowu zapomniałeś wziąć leków ;-) 8) . Mędrzec jak coś powie - to kulą w płot. Zamknij się Waść i wstydu oszczędź! Dyrdymały opowiadaj wnukom - jeśli je masz. sm czy ty się nigdy nie zamkniesz. I o taką Polskę walczyliśmy i Jarotschin. :eek: :P Ktoś tu bredzi, ja, nie, to on, to niemożliwe; a jednak, to on, nie ja, to on... taaaaakk. :eek: :eek: :eek: staszek, staszek, stachu, stasiu... przynieś olejną będziemy malować pomidory!!! ;-) ;-) ;-)[/quote] \Chyba ty zwariowałes piszesz, te Swoje PO, co chwile obsesyjnie jakbyś miał manie prześladowczą,jaki staszek przecież, on tu sie w ogole nie wypowiadała, masz już omamy?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zulugula
ponad rok temu ocena: 27%  103
Miksa najwyższy szacunek za wpis nr 100.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dzosik
ponad rok temu ocena: 61%  102
Ludzie o czym Wy piszecie?Jeden z niewielu rozsądnych komentarzy to ,,anielki".Firmy nie korzystają z usług pośredników chyba,że mają w tym jakiś interes.Prawda jest taka,że Pan Pawlicki próbuje uzasadnić kupno kilku hektarów za 2 miliony,które leżą odłogiem.Bynajmniej nie jestem zwolennikiem obecnego burmistrza.Tak on jak i jego poprzednik nic nie zrobili dla miasta.Mam na myśli miejsca pracy.W przeciwieństwie do włodarzy sasiednich miast nie przyciągnęli żadnego inwestora.Jeszcze trochę i Jarocin zostanie największą wsią w Polsce.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bękart cypis franek
ponad rok temu ocena: 50%  101
;-) hau, hau, hau, hau, :-| jarociński mędrzec sm dał głos. Zastanawiam się, czy będzie nam Go-sm brakowało gdy odejdzie w siną dal, eeee...chyba nie, nie na pewno nie. Tak, nie, juz sam nie wiem, a ty sm??? sm czy już tak źle z tobą. :o Co ty za głupoty wypowiadasz no sm,sm... smmmmmmmmmmm. ;-) Mędrcu sm widzisz do czego doprowadziłeś razem z bandziorami POdpaskami. Nie wypowiadaj się i nie pokazuj już tego r(...)a ,bo chociaż sam kiedyś na ciebie głosowałem, wstyd się do tego przyznać, to dziś wiem, że jesteś oszustem i twoja partia. :eek: :eek: Wstydź się, jeżeli wiesz co to znaczy? Przede wszystkim należy ograniczyć możliwość wystąpień publicznych mocno ograniczonych umysłowo, kimkolwiek byli w przeszłości. To ośmiesza społeczeństwo polskie. sm bardzo dziękuję za złote myśli. :-x Komuno wróć a na jej czele mierny, bierny, ale wierny sm. ;-) ;-) :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ miksa
ponad rok temu ocena: 73%  100
Ale się uśmiałem...Pawlicki bredzi albo od temperatury albo go jeszcze wóda trzyma...mam inwestora ale nie powiem...ludzie jak wy możecie dawać się tak ruchać przez tych osłów...nie ma w Jarocinie kogoś na poziomie? Czy w tym mieście musi wodzić prym polityczne penerstwo i hołota? Nie macie dość?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zuzula
ponad rok temu ocena: 68%  99
Kolejna "pokerowa" zagrywka skazańca... Daj przynajmniej spokój wielkiemu Sokratesowi! Opalony styl życia, picia i bycia!!! ale za gminne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rezun banderowski
ponad rok temu ocena: 55%  98
:-) sm sfiksował ;-) i to POtężnie. Czy ten dziwak jest w czymkolwiek autorytetem? sm do budy. Jak można ograniczyć coś czego niema? OJ staszek niedobrze jest z tobą znowu zapomniałeś wziąć leków ;-) 8) . Mędrzec jak coś powie - to kulą w płot. Zamknij się Waść i wstydu oszczędź! Dyrdymały opowiadaj wnukom - jeśli je masz. sm czy ty się nigdy nie zamkniesz. I o taką Polskę walczyliśmy i Jarotschin. :eek: :P Ktoś tu bredzi, ja, nie, to on, to niemożliwe; a jednak, to on, nie ja, to on... taaaaakk. :eek: :eek: :eek: staszek, staszek, stachu, stasiu... przynieś olejną będziemy malować pomidory!!! ;-) ;-) ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ SS
ponad rok temu ocena: 50%  97
widzę, ze cenzura działa na korzyśc Pana P.jakiś odwrót Pana redaktorka
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dyszel i kołowrót
ponad rok temu ocena: 40%  96
8) Ale się porobiło Panu. :o Na mózg Panu padło, to dopiero ".demokracja". sm przestań się kompromitować. :o Powinni wprowadzić nawet w jarocińskich szkołach obowiązkową naukę lekcji co powie sm, dopiero byłby najmądrzejszy naród jarociński na Świecie. :-? Toć to mądry sm jak but,tylko za czyje pieniądze jeszcze i teraz chlapie... acha. ;-) ;-) za POdatnika. :-| 8) ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fred 2
ponad rok temu ocena: 60%  95
:-| 8) ;-) Ograniczyć wolność dla sm natychmiast. staszek! Costaszek! Co? Ty, już wiesz co... staszek, staszek, czy już tak źle z tobą. Co ty za głupoty wypowiadasz no staszek... KIEDYŚ KLOS powiedział do BRUNERA: "BRUNER TY ŚWINIO", a ja dziś mówię do Ciebie staszek: "staszek TY (...)". ;-) ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Miszczyciel
ponad rok temu ocena: 40%  94
;-) :-| 8) Od bohatera do zera. Silna erekcja w zasięgu ręki! wystarczy poczytać wypociny platfusów. Dajcie mu (staszkowi) Zupy Pomidorowej. "Na chorobę pyszałka nie ma lekarstwa, albowiem zło zapuściło w nim już swoje korzenie" / z "Księgi Syracydesa"/. staszek nie ośmieszaj się, czas twojej prosperity ( systematycznych "wygranych" w wyborach) już nie wróci!!! 8) 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIESZCZUCH
ponad rok temu ocena: 40%  93
[quote name="wieśmak"][quote name="dla Szałkowskiej"]:siedzieć pod blokiem, pić piwo i zachodzić w ciążę co chwilę z innym. Co mądrzejsi uciekli stad[/quote] ;-) :oops: ;-) Młodzież wiejska jest odporna jak osły na wiedzę i na wszystko, bo była myta za młodu w urynie ;-) 8)[/quote]Rentgen Rp vel wieśniak to te same osoby. Czyli jesteś zwykłym rasistą, który dyskryminuje ludzi ze wsi, tylko dlatego,że tam się urodzili. Nie wiem czego Cię w tej prowincjonalnej jarocińskiej szkółce niedzielnej nauczyli, ale samych bzdur, ośmieszasz się. Szanuję ludzi ze wsi bo sa pracowici i mają lepsze charaktery, a temu Pawlickiego to wszyscy zazdroszczą i taka prawda. Sami coś zróbcie, zamiast krytykowac innych.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Regulator ruchu
ponad rok temu ocena: 64%  92
8) ;-) Za jakie stery ty byś chciał chwycić staszek? obudź się chłopie. Ty już jarocinian wysterowałeś równo z ziemią :o ;-) :o
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIESZCZUCH
ponad rok temu ocena: 63%  91
[/quote]szczyt marzeń to praca w Urzędzie i to najwyższy pułap marzeń i kariery :)hahahaha[/quote] ;-) 8) ;-) Facet należy cię wstawić za szybę i dzieciom pokazywać. :-|[/quote]założę się , że jesteś z Jarocina ? zgadłem? Jesteście strasznie zaściankowi:) Mówi to gośc, który przyprowadził się tu z większego miasta i niestety nie pojmuję, skąd w was tyle nienawiści dla siebie , wszyscy się znacie, a mimo to nie umiecie życ w zgodzie:) za szybę, to należy wstawić to skłócone miasto i pokazywać dzieciom ...smutne to miasto ..normalnie duży teatr w małym mieście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ erotoman
ponad rok temu ocena: 64%  90
Ogłosić klauzulę sumienia dla staszka m. Wykonać! :eek:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIESZCZUCH
ponad rok temu ocena: 35%  89
a JAKĄ znasz?LEPSZA PRACA JAK nie SIEDZENIE NA STOŁKU W URZEDZIE I BRANIE KASY ZA picie kawki:)??? Dlaczego tak się biją o te stanowiska urzędnicze, a nie zakładają firm swoich ?Panowie S.M I A.P i reszta??
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rentgen RP
ponad rok temu ocena: 27%  88
[quote name="MIESZCZUCH"][quote name="MIESZCZUCH"][quote name="wieśmak"][quote name="dla Szałkowskiej"]:siedzieć pod blokiem, pić piwo i zachodzić w ciążę co chwilę z innym. Co mądrzejsi uciekli stad[/quote] ;-) :oops: ;-) Młodzież wiejska jest odporna jak osły na wiedzę i na wszystko, bo była myta za młodu w urynie ;-) 8)[/quote]młodzież miejska, oddycha spalinami i żyje w klatkach betonowych, codziennie słyszy jak sąsiad spłukuje kupę, albo wierci, czy kłóci się z żoną. Młodzież miejska jest zdeprawowana, siedzi pod blokem i pije piwo, w parku uprawia se..ks, a wiedza, jaka wiedza? Młodzież miejska jest nietolerancyjna, laski ubierają się jak pod latarnie, byle złapać kolesia na dzie..cko, a przyszłośc jaka , praca w Kaufie i mieszkanie na konstytucji i całe życie brak swojego kawałka ziemi..[/quote]szczyt marzeń to praca w Urzędzie i to najwyższy pułap marzeń i kariery :)hahahaha[/quote] ;-) 8) ;-) Facet należy cię wstawić za szybę i dzieciom pokazywać. :-|
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIESZCZUCH
ponad rok temu ocena: 42%  87
[quote name="MIESZCZUCH"][quote name="wieśmak"][quote name="dla Szałkowskiej"]:siedzieć pod blokiem, pić piwo i zachodzić w ciążę co chwilę z innym. Co mądrzejsi uciekli stad[/quote] ;-) :oops: ;-) Młodzież wiejska jest odporna jak osły na wiedzę i na wszystko, bo była myta za młodu w urynie ;-) 8)[/quote]młodzież miejska, oddycha spalinami i żyje w klatkach betonowych, codziennie słyszy jak sąsiad spłukuje kupę, albo wierci, czy kłóci się z żoną. Młodzież miejska jest zdeprawowana, siedzi pod blokem i pije piwo, w parku uprawia se..ks, a wiedza, jaka wiedza? Młodzież miejska jest nietolerancyjna, laski ubierają się jak pod latarnie, byle złapać kolesia na dzie..cko, a przyszłośc jaka , praca w Kaufie i mieszkanie na konstytucji i całe życie brak swojego kawałka ziemi..[/quote]szczyt marzeń to praca w Urzędzie i to najwyższy pułap marzeń i kariery :)hahahaha
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Alex Baton
ponad rok temu ocena: 53%  86
No staszek! zwijaj się czas na ciebie!!! A może by tak wywiad z kimś inteligentnym? staszek TY JESTEŚ PRZEGRANY. Co jakiś czas powtarzam: temu Panu - staszkowi już dziękujemy!! Cóż, niektórych ludzi nie trzeba ograniczać. Ograniczeni są od zawsze.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MIESZCZUCH
ponad rok temu ocena: 56%  85
[quote name="wieśmak"][quote name="dla Szałkowskiej"]:siedzieć pod blokiem, pić piwo i zachodzić w ciążę co chwilę z innym. Co mądrzejsi uciekli stad[/quote] ;-) :oops: ;-) Młodzież wiejska jest odporna jak osły na wiedzę i na wszystko, bo była myta za młodu w urynie ;-) 8)[/quote]młodzież miejska, oddycha spalinami i żyje w klatkach betonowych, codziennie słyszy jak sąsiad spłukuje kupę, albo wierci, czy kłóci się z żoną. Młodzież miejska jest zdeprawowana, siedzi pod blokem i pije piwo, w parku uprawia se..ks, a wiedza, jaka wiedza? Młodzież miejska jest nietolerancyjna, laski ubierają się jak pod latarnie, byle złapać kolesia na dzie..cko, a przyszłośc jaka , praca w Kaufie i mieszkanie na konstytucji i całe życie brak swojego kawałka ziemi..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dla Szałkowskiej
ponad rok temu ocena: 44%  84
DO KONDRADJESTEŚ OBLEŚNYM KURWIS..EM W TAKIM RAZIE! Fuj w tylu zamaczałeś, niedobrze mi, dla mnie jesteś , człowieku nie szanujesz się! Myslisz, ze to sie tylko kobiet tyczy? Grubo sie mylisz, żadna porządna dziewczyna Cię nie zechce, czasy się zmieniły. Na szczescie mamy rownouprawnienie! Na dyskoteki do Wilkowyi jezdził przecież "cały Jarocin" , darmowymi autobusami, a najwięcej dawały te "doświadczone" z miasta;) W OGOLE jak mozna uprawiac seks na dyskotece? Trzeba być desperatem. Nigdzie tak jak na dyskotece nie czuje , że jestem porządnym szanującycm się człowiekiem. Udowodniono, że Fizyczne niezaspokojenie POWODUJE :) rozrost aktywności umysłowej, ale Tobie to Kondrad nie grozi:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mistrz ZEN
ponad rok temu ocena: 60%  83
nie wiedziałem jak żyć, przeczytałem mądrości staszka i sens życia mi wrócił... :-* :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wieśmak
ponad rok temu ocena: 19%  82
[quote name="dla Szałkowskiej"]:siedzieć pod blokiem, pić piwo i zachodzić w ciążę co chwilę z innym. Co mądrzejsi uciekli stad[/quote] ;-) :oops: ;-) Młodzież wiejska jest odporna jak osły na wiedzę i na wszystko, bo była myta za młodu w urynie ;-) 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dla Szałkowskiej
ponad rok temu ocena: 29%  81
[Usunięte]Jesteście jakimiś nie-dowartosciowanymi miernotami , którym w zyciu nie wyszło , szkoda słów, odrzuciła was kobieta i się wyżywacie? Typowe, dla zazdrosnych facetów, ja na miejscu byłego burmistrza pozwałabym was za obrażanie jego dziecka, kurde pied...nijcie sie w głowe, czym jest dziecko winne, żeby je obrażać. Typowe polskie nienawistniki. Poza tym nie o tym mowa, ale inwestycji, piszcie merytorycznie!Ja Panu Pawlickiemu życze, aby tego inwestora znalazł!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ konrad
ponad rok temu ocena: 83%  80
W wilkowyi na dyskotekach trzepalem co sobote na innej lawce cala gmine , dziewuszki z wilkowyi, z lisewa, zerkowa, stegoszy, luszczanowa, nowego miasta, gory a i zdarzaly sie jarocinianki jak sie ich milosc zycia za mocno uchlala:-)))) Zmiotlem tam gdzies 150 swinek!!!!!!!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anielka
ponad rok temu ocena: 60%  79
Czyżby Pan Polanowski chce włączyć się do kampanii wyborczej 2014 roku?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dla Szałkowskiej
ponad rok temu ocena: 45%  78
Za to laski z miasta się zawsze szybciej puszczały, tak było jest i będzie. Młodzież pod blokami wcześniej dojrzewała.Jarocin szybciej ćpał, pił, zachodził w ciążę, niż mieszkańcy wsi, nieraz zdarzyła się jakaś wpadka, ale to wyjątkowo. Ile już cwaniaków z Jarocina nie żyje? Żyli szybko i mocno, dojrzewali wcześniej. Jednak kościół ile na niego by nie gadać lepiej wpływa na młodzież ze wsi, niż Alcatraz wpływało na dziewczynki z miasta, która szybciej dojrzewały. Młodzież na wsi, więcej spędzała czasu na świeżym powietrzu, bo więcej lasów, tlenu, samo zdrowie? Czy dlatego są gorsi, ludzie ze wsi, bo nie z własnej winy tam się urodzili? Poza tym wielcy ludzi często byli z małych miejscowości, przyroda, cisza, pozwala na skupienie i lepsze i szybsze myślenie. Miasto to szybkie życie, ale tylko tu i teraz. Dyskoteki w Jarocinie i baseny -miejsce szpanu tamtejszej młodzieży. Też mi wyczyn :siedzieć pod blokiem, pić piwo i zachodzić w ciążę co chwilę z innym. Co mądrzejsi uciekli stad
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dla Szałkowskiej
ponad rok temu ocena: 46%  77
WIEŚNIAK rzeczownik, rodzaj męskoosobowy-znaczenie słowa człowiek mieszkający na wsipotocznie-prostak, człowiek prymitywny.Dziwię, się , że tak wykształcona jak to Pani nieraz podkreśla o sobie , osoba, używała języka potocznego. Nie wiem, może jak zwykle szewc bez butów chodzi i nawet nie jest Pani świadoma co słowo "wieśniak" znaczy???Polecam słownik języka polskiego!!!Pierwotne znaczenie tego słowa "wieśniak", to po prostu osoba ze wsi pochodząca, spytajcie Prof.Miodka jak mi nie wierzycie, a to że się przyjęło jako wyzwisko to już inna sprawa!Gdyby nie Ci "wieśniacy" ciekawe co byście żarli na obiad http://img6.demotywatoryfb.pl/... w potocznej mowie słowo wieśniak oznacza "burackie" zachowanie, a nie pochodzenie,bo zachowanie można zmienić, jest zależne od siebie, A pochodzenia się nie wybiera..
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nojdór
ponad rok temu ocena: 69%  76
PO siedmiu latach nierządów PO i PSL-u, mamy 1blnPLN długu publicznego i ponad 2,5mln. bezrobotnych. Drugie tyle wyemigrowało za chlebem i lepszym (zdecydowanie) życiem. Przeciętny polak jest 4 razy biedniejszy niz przecietny Grek, ma 20 razy mniejszy majątek w porónaniu ze Szwajcarem!! Faktycznie "nasze państwo" istnieje juz tylko teoretycznie. Zupełnie jak POPOtopie szwedzkim. A POtem się dziwią, ze Polacy to taki pesymist6yczny naród. A skąd tu k. brać powody do optymizmu?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wsiok ze wsi
ponad rok temu ocena: 53%  75
[quote name="Gudłaj"]cyt: "Zapraszam Pana Adama Pawlickiego do wspólnych rozmów, dotyczących przyszłości strefy inwestycyjnej w Golinie."rozpierducha chciał zabłysnąć inteligencją i znowu jak zwykle nie wyszło ,chłop ze wsi wyjdzie ,wieś z chłopa nigdy.Gościu słoma ci z buciorów ognojonych wyłazi. Zbastuj.[/quote]Odezwała się Pani Szałkowska, która nie cierpi ludności zamieszkującej wieś, ciekawe jak na zebraniach wiejskich jej idzie? Nie szanuje Pani ludzi ze wsi, a przecież Jarocin to jak sama Pani mówi, prowincja, a nie jakaś metropolia.To ja powiem Pani Szałkowskiej tak, "Człowiek z Prowincji może wyjechać, ale prowincjonalizm z człowieka nigdy :)"Prowincjonalizm--parafiańszczyzna, zaściankowośćNieco zaściankowości chyba jest w Pani wypowiedzi, albowiem:) , lepiej żeby nic się nie działo, było znane piekiełko, niżby inwestora sprowadził ktoś z mniejszej miejscowości niż Pani prowincja , Pani podwórko:)taki Pawlicki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dżery i przyjaciele
ponad rok temu ocena: 71%  74
[quote name="gorączka przedwybor."]I tak Was Jurek pozamiata z JRS :)[/quote]Juruś ze swoimi kolegami na tych plakatach co je na mieście porozwieszali wyglądają jakby tylko do zamiatania się nadawali:D JRS to sztuczny twór bez żadnej przyszłości. Głosy oddane na nich to marnotrastwo - liczy sie tylko komitet Stacha!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nojdór
ponad rok temu ocena: 71%  73
Staszek zapoczątkowałeś ruinę większości jarocinian, dążyłeś tylko do tego, żeby się samemu nachapać i skończ waść pier.... :eek: 8)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bezwstydliwy
ponad rok temu ocena: 68%  72
Stachu ciebie już nie trzeba ograniczać. :-? :-|
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ matma
ponad rok temu ocena: 63%  71
Martuzalski 160.000 rocznie + 21,55% Zus pracodawcy = 195.000 (były rencista)Kostka 130.000 rocznie + 21,55 = 160.000 ( były specjalista za 2.500 miecznie w arimieSzałkowska 160.0000 (była nauczycielka)razem ponad PÓŁ MILIONA rocznie. SĄ TEGO WARCI? JEDNA KADENCJA 2 MILIONY. Odpowiedz sobie w listopadzie głosując.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Janusz Panasewicz
ponad rok temu ocena: 58%  70
Staszek; Jestem za, a nawet przeciw ! Więc za czym ja jestem? Słoma z butów ci wystaje, ale ujadasz i udajesz yneligenta... co za żenada !!! :oops: :oops: Buźka dla ciebie :oops: :oops: :oops:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Qba
ponad rok temu ocena: 52%  69
[quote name="gorączka przedwybor."]I tak Was Jurek pozamiata z JRS :)[/quote]PełO-komuchy nie szczekać na Pana Pawlickiego, wielkiego budowniczego naszej małej ojczyzny Ziemi Jarocińskiej. :P :P :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Makarewicz
ponad rok temu ocena: 44%  68
[quote name="anielka"]Mam kilka pytań?1.Skoro znana firma polska jest zainteresowana gruntami w strefie to dlaczego nie zgłosiła się do burmistrza lub władz strefy wałbrzyskiej, przecież tam będzie załatwiała wszystkie formalności ze ze zwolnieniami podatkowymi?2.Co ma załatwiać Pan Pawlicki dla firmy i za co ma firma płacić Pawlickiemu.3. Czy firma nie ma kompetentnych służb inwestycyjnych tylko musi szukać pośrednika , który jest w konflikcie z obecnym burmistrzem.? To jest irracjonalne.Nie wróże firmie sukcesu.W 2002 roku pan Pawlicki przed wyborami obiecał 1000 miejsc pracy.Bezrobocie zmalało , ale 1000 osób wyjechało do Anglii.[/quote]Anielka widać, że dostałaś miesiączkę (okres) :o
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ O co kaman ?
ponad rok temu ocena: 35%  67
Pusty jak bęben Rolling Stones - ów ???? ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żenua
ponad rok temu ocena: 65%  66
:eek: rozpierducha już nawet nie jest śmieszny lecz tylko żałosny. :-| :oops:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anielka
ponad rok temu ocena: 62%  65
Mam kilka pytań?1.Skoro znana firma polska jest zainteresowana gruntami w strefie to dlaczego nie zgłosiła się do burmistrza lub władz strefy wałbrzyskiej, przecież tam będzie załatwiała wszystkie formalności ze ze zwolnieniami podatkowymi?2.Co ma załatwiać Pan Pawlicki dla firmy i za co ma firma płacić Pawlickiemu.3. Czy firma nie ma kompetentnych służb inwestycyjnych tylko musi szukać pośrednika , który jest w konflikcie z obecnym burmistrzem.? To jest irracjonalne.Nie wróże firmie sukcesu.W 2002 roku pan Pawlicki przed wyborami obiecał 1000 miejsc pracy.Bezrobocie zmalało , ale 1000 osób wyjechało do Anglii.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Jan Dziadzia
ponad rok temu ocena: 63%  64
trzeba wprowadzić przepisy aby SB'cy i ich TW nie mogli zabierać głosu w mediach co najwyżej na spacerniakach !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gorączka przedwybor.
ponad rok temu ocena: 48%  63
I tak Was Jurek pozamiata z JRS :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Gudłaj
ponad rok temu ocena: 68%  62
cyt: "Zapraszam Pana Adama Pawlickiego do wspólnych rozmów, dotyczących przyszłości strefy inwestycyjnej w Golinie."rozpierducha chciał zabłysnąć inteligencją i znowu jak zwykle nie wyszło ,chłop ze wsi wyjdzie ,wieś z chłopa nigdy.Gościu słoma ci z buciorów ognojonych wyłazi. Zbastuj.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ cielak z łączki
ponad rok temu ocena: 42%  61
[quote name="kolczykowe CV"][quote name="Dron"][quote name="jarząbek"]W Ostrowie, Pleszewie, Środzie, Śremie, Wrześni inwestują i powstają nowe firmy i powstają miejsca pracy tylko w Jarocinie jakoś nie mogą. Za duże łapówy chce nasza władza?[/quote]Faktycznie tak było :) Dlatego nie szukacie pracy bo żyjecie z łapówek jak byliście u władzy ?[/quote]Kolczyk zacznij lepiej rozgolądać se za pracą bo w listopadzie wyborcy Ciebie razem z le slStachem wypi...olą na zbity pysk:D może wrócisz do tego na czym sie znasz - kolczykowania trzody, albo rozpoczniesz ekscytującą karierę świńskieg insiminatora;)[/quote]Idz się napij wódeczki - narób w spodnie i dotykaj się z kolegami w Patcha Poznań :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bękart
ponad rok temu ocena: 33%  60
[quote name="kolczyk na fazie"][quote name="bękart"]Mój tata to wszystko załatwi! HURA!!!![/quote]Miki napiłeś sie lekko sfermentowanego kompotu i już masz omamy i wypisujesz brednie. Masz słabą główke ale jeszcze bardziej przerażająca jest twoja niemoc intelektualna i ogólny debilizm[/quote]Miki to nie jest mój tata
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolczyk na fazie
ponad rok temu ocena: 58%  59
[quote name="bękart"]Mój tata to wszystko załatwi! HURA!!!![/quote]Miki napiłeś sie lekko sfermentowanego kompotu i już masz omamy i wypisujesz brednie. Masz słabą główke ale jeszcze bardziej przerażająca jest twoja niemoc intelektualna i ogólny debilizm
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ bękart
ponad rok temu ocena: 38%  58
Mój tata to wszystko załatwi! HURA!!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jędzuś
ponad rok temu ocena: 41%  57
[quote name="wiciu"]Już widzę tytuł pierwszej strony w gazetach szwagra Kaźmierczaka (Japiku i Życiu Jarocina) Pawlicki ma inwestora, i zainwestyuje on jesli pawlicki zostanie burmistrzem, a i nie powiem kto jest tym inwestorem, ale jaja, Ta konferencja jest żenujoco lepsza niż Walczaka :D :D :D[/quote]Dokładnie jak dziecko w przedszkolu jak nie dasz...to nie powiem - żenujące!!!dziwię się panu A.P że tak zacięcie walczy o stołek burmistrza,a przecież w swojej poprzedniej kadencji też OBIECAŁ miejsca pracy,i gdzie one są ?! nie zdążył ich stworzyć i nie stworzy teraz...dziwię się tylko że ludzie tak dają nabijać się znowu w butelkę i wierzą w te herezje,wtedy dbał o SWOJE DOBRO i teraz też tak będzie,a w/w inwestor wycofa się po objęciu stołka przez p.A.P.... teraz czekam na minusy i krytykę - bo napisanie tu swojego zdania odmiennego zawsze jest skrytykowane
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www,www,www
ponad rok temu ocena: 23%  56
[quote name="Dron"][quote name="jarząbek"]W Ostrowie, Pleszewie, Środzie, Śremie, Wrześni inwestują i powstają nowe firmy i powstają miejsca pracy tylko w Jarocinie jakoś nie mogą. Za duże łapówy chce nasza władza?[/quote]Faktycznie tak było :) Dlatego nie szukacie pracy bo żyjecie z łapówek jak byliście u władzy ?[/quote]Im więcej minusów tym prawda więcej boli:) Nie szukają normalnej pracy, bo za dobrze w Urzędzie z łapówkami
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www,www,www
ponad rok temu ocena: 29%  55
[/quote]Kolczyk zacznij lepiej rozgolądać se za pracą bo w listopadzie wyborcy Ciebie razem z le slStachem wypi...olą na zbity pysk:D może wrócisz do tego na czym sie znasz - kolczykowania trzody, albo rozpoczniesz ekscytującą karierę świńskiego insiminatora;)[/quote]Wiesz, co to co piszesz to świadczy o Tobie i akurat Ty pokazałeś, że nie masz kultury jak zwięrzęta , ktore kolczykuje Kostka. Dla mnie praca jak każda inna. To tak samo śmiej sie z rolników, ktorzy te swinie oprzątają, ale szyneczkę to pierwszy bys jadł:)Praca jak kazda inna. Ciekawe kim byś był, gdyby nie praca w urzędzie, ktorą pewnie masz po znajomosci!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lider
ponad rok temu ocena: 69%  54
Tylko Adam Pawlicki, prawdziwy lider i samorządowiec a nie jakaś partyjna wydmuszka.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolczykowe CV
ponad rok temu ocena: 71%  53
[quote name="Dron"][quote name="jarząbek"]W Ostrowie, Pleszewie, Środzie, Śremie, Wrześni inwestują i powstają nowe firmy i powstają miejsca pracy tylko w Jarocinie jakoś nie mogą. Za duże łapówy chce nasza władza?[/quote]Faktycznie tak było :) Dlatego nie szukacie pracy bo żyjecie z łapówek jak byliście u władzy ?[/quote]Kolczyk zacznij lepiej rozgolądać se za pracą bo w listopadzie wyborcy Ciebie razem z le slStachem wypi...olą na zbity pysk:D może wrócisz do tego na czym sie znasz - kolczykowania trzody, albo rozpoczniesz ekscytującą karierę świńskieg insiminatora;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dron
ponad rok temu ocena: 26%  52
[quote name="jarząbek"]W Ostrowie, Pleszewie, Środzie, Śremie, Wrześni inwestują i powstają nowe firmy i powstają miejsca pracy tylko w Jarocinie jakoś nie mogą. Za duże łapówy chce nasza władza?[/quote]Faktycznie tak było :) Dlatego nie szukacie pracy bo żyjecie z łapówek jak byliście u władzy ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarząbek
ponad rok temu ocena: 84%  51
W Ostrowie, Pleszewie, Środzie, Śremie, Wrześni inwestują i powstają nowe firmy i powstają miejsca pracy tylko w Jarocinie jakoś nie mogą. Za duże łapówy chce nasza władza?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dron
ponad rok temu ocena: 71%  50
BEZ KOMENTARZA - OSOBIŚCIE WYŚMIEJE GO NA RYNKU JAK GO SPOTKAM HA HA HA HA HA !!! Tyle lat rządził i nic a teraz hahaha no nie będę obrażał. Bo poleci do Sądu a to jego drugi dom ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ OBIECANKA
ponad rok temu ocena: 42%  49
Martuzalski i Kostka obiecali inwestora i nowe miejsca pracy, niestety nic w tej sprawie nie zrobili. Oni za swoj sukces uznają że bezrobocie nie rośnie!!! Paranoja. Rządzą nami nieudacznicy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klazmerski
ponad rok temu ocena: 50%  48
[quote name="dziwne ruchy"][quote name="klazmerski"]Pod rozwagę jarocinianom!!!Plany Żydów:- wyniszczyć kraj finansowo;- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;- “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.[/quote]Czy to jest program Jarocinskiego Ruchu Samorządowego?[/quote]Tak,TAK,TAK, i jeszcze raz tak. Brawo;zagraj w lotto :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziwne ruchy
ponad rok temu ocena: 71%  47
[quote name="klazmerski"]Pod rozwagę jarocinianom!!!Plany Żydów:- wyniszczyć kraj finansowo;- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;- “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.[/quote]Czy to jest program Jarocinskiego Ruchu Samorządowego?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Truchło
ponad rok temu ocena: 56%  46
[quote] Podkreślam, że doprowadzenie przyłączy gazu i prądu nie leży w gestii gminy, o czym pan Pawlicki jako były burmistrz powinien wiedzieć.[/quote] :-? A co burmistrzu Martuzalski leży w gesti gminy? :-? Adam Pawlicki ma inwestora z branży meblowej, a Pan wyjeżdża, że nie ma gmina w gesti podłączyć kolejnych mediów typu: prąd i energia gazowa :-? :-? . A kto to ma zrobić za pana??? :P (nie ma dzisiaj nic za darmo, bo napewno nie zrobi tego ten co chce grube miliony zainwestować i w nowe miejsca pracy i w nagą infrastrukturę przestrzenną tamże). Bierz się Pan, Panie rozpierducha na koniec do roboty, bo prawie trzy lata Pan żeś przespał nic nie robiąc dla lokalnej społeczności i to Pana denne, liberalno-kosher-szabes-goyim PiełO!!! :P :P :P Na koniec Pan chcesz "współpracować" z ADAMEM, jak ADAM wyszperał dość potężnego inwestora. Ależ Martuzalski z Pana frajer i marzyciel; za krzty nie masz Pan honoru. :o :o Precz z rozpierduchą, w kosmos i jego, i PiełO. :P :P :P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ gangnam style
ponad rok temu ocena: 65%  45
Naszła obecna władza jak zwykle o niczym nie wie! Nie wie co z obiecaną obwodnicą. Nie wiedzą co Lechu Mazurek robi w Jarocin Sport, nikt nie wiedział że Straż Miejska ma spotkanie integracyjne co skończyĺo sie wypadkiem pijanego strażnika. Po co oni mają sobie zajmować głowy przyziemnymi sprawami? Lepiej pić urzędową kawke i liczyć wysoką pensje i nie brudzić sobie rączek pracą
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ klazmerski
ponad rok temu ocena: 24%  44
Pod rozwagę jarocinianom!!!2 tysiące agentów Mosadu spenetrowało gospodarkę i politykę Polski.Plany Żydów:- wyniszczyć kraj finansowo;- pozbawić 5 milionów pracowników posad poprzez zrujnowanie zakładów pracy, nawet tych które przetrwały od 1918 roku;- zrujnować rolnictwo aby 3 miliony rolników emigrowało “za chlebem”;- “oczyścić” kraj z inteligencji patriotycznej;- wyludnić kraj innymi sposobami do liczby 15 milionów Polaków, którzy będą służyć kolonizatorom żydowskim za wyrobników;- zwiększyć opłaty za uniwersyteckie studia i naukę w szkołach średnich, aby Polacy mieli tylko podstawowe wykształcenie niezbędne do najemnej pracy w resorcie usług i pracy robotniczej według schematu wypracowanego na Palestyńczykach.To tylko krótki rys naszej najnowszej historii, ale warto go poznać i z tą wiedzą dokonywać wyborów.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ simek
ponad rok temu ocena: 55%  43
Czego wy sie ludzie spodziewaliśce po Kostce i Martuzalskim? Duetu marzeń? Przecież Kostka nie potrafi odszukać we własnym telefonie smsów o których mówi, a gdzie tu miałby inwestora poszukac :lol:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ yeti
ponad rok temu ocena: 31%  42
Burmistrz Martuzalski zaprosił opalonego i jego niby inwestora do urzędu na rozmowy. Co teraz zrobi opalony?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ menel
ponad rok temu ocena: 67%  41
dobrze adam że jak już nie jesteś burmistrzem to inwestorzy walą do ciebie drzwiami i oknami...zobaczcie ludzie a co by było jak by był burmistrzem? adaś masz mój głos i jeszcze paru z tego festynu gdzie piwo było za zetę, adam ma magnes na inwestorów
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ stasio
ponad rok temu ocena: 67%  40
[quote name="ela"]Ale ściema, bajki, bajki i tyle !!![/quote]Mówisz o pustych obietnicach Martuzalskiego i Kostki? Masz racje to bajki :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sławek
ponad rok temu ocena: 49%  39
Pawlicki nie jest burmistrzem a jak widać potrafi zrobić coś dla miasta. A co Martuzalski z Kostką od 3 lat zobili żeby nam sie żyło lepiej?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nierób i pasożyd
ponad rok temu ocena: 46%  38
Dlatego też piszę, że pomimo, że ADAM jest znienawidzony przez POstkomunistów, Ci POkomuniści (I piszę to nie jako zwolennik jewrejskiego PiSuaru, który jest taki sam, jota w jote jak PiełO); (jak zwykle) zyskali za jego dwóch kadencji najwięcej (przygotowując grunt, żeby Pawlickiego, ordynarnie wyru***chać przedwcześnie z fotela włodarza)(co notabene im się po wielu próbach dość skutecznie w końcu udało), i jeżeli by został wybrany ponownie ADAM (i jego ludzie). Ktoś powie, że ADAM się nagradzał, tak nagradzał się zgodnie z prawem i coś zrobił dla Jarocina i robił by dalej w przeciwieństwie do obecnej liberalno-koszernej ekipy, która sie nagradza, premiuje, g-o co robiąc dla lokalnej społeczności (pozyskiwanie unijnych funduszy, obiecanki, cacanki z okrojoną do zera obwodnicą, tak naprawdę wirtualną, powiększeniem bezrobocia, odpływem już nie tylko młodych ludzi z Jarocina i powiatu). Także jest jeszcze jarocinianie czas zmądrzeć i wybierać takich jak ADAM PAWLICKI.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ fakcik
ponad rok temu ocena: 47%  37
Błazen z tego gościa w czystym wydaniu. Pusty i szuka głupszych od siebie! Ja za to znam wyniki kolejnych losowań totka, ale nie powiem! :lol: Poziom piaskownicy! Żenada! :-x
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ www,www,www
ponad rok temu ocena: 63%  36
EMILU Z tą szkoła elementarną się zgodzę, oni wszyscy stanęli na jej etapie, ale czy było go wszędzie mało za jego kadencji? To się nie zgodzę!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emil błędy robisz
ponad rok temu ocena: 69%  35
W ogole z Polską masoneria robi co chce. Kwasniewski i Miller, potajemnie godzili sie na tajne więzienia CIA!W Polsce nie ma sądów jest mafia, to się dzieje jest gorsze niz za komuny, korupcja itd , jak w jakiś indiach gdzie jest totalny bałagan prawny, jak masz wtyki załatwisz dosłownie wszystko, jak ich nie masz, najmniejszej bzdury nie załatwisz i za najmnniejszą bzdurę odpowiesz prawnie. Policjanci wiedza kogo łapac , kogo karać, odgórnie nakazane. Dlatego Ci, którzy wyjechali za granicę i nawet byli na tych zmywakach mają lepiej niż my w tym polskim piekiełku. Dużo Polaków zagranicą awansuje, zarabia ma się dobrze. W Polsce dobrze powodzi się tylko urzędnikom, sędziom , lekarzom(Zawody skorumpowane i Ci ludzie mają się za Bogów i są w Polsce ponad prawem), oraz politykierom, reszta płaci na NICH PODATKI!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dziwne rzeczy
ponad rok temu ocena: 53%  34
Dziwnym jest fakt, że zainteresowana firma, chcąca zainwestować pieniądze w firma na naszym terenie spotyka się niby z byłym burmistrzem a nie z obecnym :D :D :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wuja
ponad rok temu ocena: 51%  33
DROBUD na 100% :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żarcik
ponad rok temu ocena: 55%  32
a w kampanii wyborczej powie Pawlicki tak: Jeśli na mnie zagłosujecie to inwestor zainwestuje, jesli nie to dupa wam z inwestora :D :D :D Dawno się tak nie uśmiałem :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ emil błędy robisz
ponad rok temu ocena: 60%  31
[quote name="schizofrenik Kantek"]:eek: Jedyną alternatywą dla Jarocina jest ADAM MICHAŁ PAWLICKI, ROBERT KAŹMIERCZAK I WITOSLAW GIBASIEWICZ.Ci trzej ludzie mogą doprowadzić Jarocin do dobrobytu, a także, że z tej dziury przestaną uciekać ludzie za granicę w poszukiwaniu chleba, pracy... miłości... szacunku do drugiego człowieka, sprawiedliwości. :sigh:[/quote]Przecież juz wszyscy uciekli za kadencji tych 3 Panow :) Zostali tlko ziemia jarocińska i platforma ze Staszkiem i teraz jak widac, muszą się bić o "stanowiska":)kampania się zaczęła:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ dobra robota
ponad rok temu ocena: 51%  30
Pawlicki jak widać jest konretny. Kostka z Martuzalskim od 4 lat mówią o inwestorze i pracy a efektów tego gadania zero.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ henia
ponad rok temu ocena: 50%  29
Skandal! Jak był burmistrzem przez 12 lat to nic nie zrobił a teraz za kasę z pośrednictwa dla siebie coś chce zarobić.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ schizofrenik Kantek
ponad rok temu ocena: 39%  28
:eek: Jedyną alternatywą dla Jarocina jest ADAM MICHAŁ PAWLICKI, ROBERT KAŹMIERCZAK I WITOSLAW GIBASIEWICZ.Ci trzej ludzie mogą doprowadzić Jarocin do dobrobytu, a także, że z tej dziury przestaną uciekać ludzie za granicę w poszukiwaniu chleba, pracy... miłości... szacunku do drugiego człowieka, sprawiedliwości. :sigh:
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ likwidator
ponad rok temu ocena: 53%  27
BŁAGAM ON JUŻ BYŁ I JUŻ NGŁABIŁ
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ janek
ponad rok temu ocena: 51%  26
Ja też ma ale nie tylko jednego ale 100 inwestorów. Jak mnie wybierzecie na burmistrza to wam ich przedstawię:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olga
ponad rok temu ocena: 55%  25
Pawlicki to ale niezły komik. Tym dzisiejszym ruchem do samego końca się skompromitował!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ mieszkanie
ponad rok temu ocena: 48%  24
Może odkupi jego przyjaciel z Goliny. Ten od afery kukurydzianej:)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anty opalony
ponad rok temu ocena: 47%  23
Kłamca i manipulator!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Emil
ponad rok temu ocena: 69%  22
Adam Pawlicki jest człowiekiem jak my wszyscy, nie rozumiem jednak jak człowiek i inteligentny facet... może wypisywać takie głupoty na FB - co tak na prawdę chce od obecnych trzymających władzę? moim zdaniem wiele dzieje się dobrego na chwilę obecną w Jarocinie. Adama było wszędzie mało... i tak na prawdę jego wypowiedzi na temat Kostki i Martuzalskiego są żenujące na poziomie szkoły podstawowej, Ludzie co wy robicie tworzycie idiotyzm w tym Jarocinie, jeden przez drugiego, dajcie dojść do władzy Nowym mądrym mieszkańcą, na waszych zebraniach są starzy wyjadacze dla których tak na prawdę los Jarociniaków jest obojętny!!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Były skazaniec
ponad rok temu ocena: 47%  21
Dlaczego inwestor zwrócił się do niego ? :) To czarodziej ? :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ olek
ponad rok temu ocena: 52%  20
Panie Adamie zmień Pan doradców!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Były skazaniec
ponad rok temu ocena: 45%  19
Napinka że hej :) Pokaż kotku co masz w środku ???? Napewno nie uczciwość ? Prawda ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ lepiej nieZNACprawdy
ponad rok temu ocena: 50%  18
[quote name="ferdek"]'"- Mam przyjemność poinformować, że (...) mam inwestora, który w zasadzie natychmiast jest zainteresowany wejściem na ten teren i jest gotowy przystąpić do zakupu. Pozostaje drobna tylko kwestia - ten teren potrzebuje ostatecznego dozbrojenia, a mianowicie stacji energetycznej, bo nie ma prądu, i zasilania w gaz - poinformował Pawlicki."Martuzalski i Kostka w ciągu 2,5 roku dla Strefy w Golinie nie byli w stanie załatwić ani prądu, ani gazu, ani tym bardziej inwestora !!!"Mistrzowie świata" w ściemnianiu i nieróbstwie.I w opluwaniu poprzedników !!![/quote]Lepiej nie znac prawdy bo można skończyć jak Lepper. Tylko ciekawi mnie czemu przez 3 kadencje , Ten sam człowiek tak samo jak Kolczyczek i Szałka z Martuzalem nie załatwił inwestora , pradu gazu itd. tylko reklamowali tą ziemię, ale dość kiepsko.., a teraz załatwia inwestora ? Nagła zmiana?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ kolega
ponad rok temu ocena: 47%  17
sraczke to miał, wiadomo kto ... jak tvn24 kręcił materiał o kukurydzy :D :D :D :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Były skazaniec
ponad rok temu ocena: 50%  16
Prawdziwy pokeżysta zawsze blefuje :) czasami wygrywa np kawiarnię ? ;)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sołtys
ponad rok temu ocena: 54%  15
Ooooo...Jakie zainteresowanie !!!Co minutę komentarz, a co jeden to bardziej złośliwszy dla Pawlickiego !Jak widać oponenci panikują, bo przespali 3 lata i żadnych, obiecanych miejsc pracy w Jarocinie nie stworzyli.Dlatego teraz maja taką "sraczkę" :D :lol: :D :lol: ;-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sssdffrffr3
ponad rok temu ocena: 52%  14
Nowe Paged 2 meble i ten Jarociński biznesmen od Casino?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ golina
ponad rok temu ocena: 47%  13
chyba komuś doskwiera brak gminnego garnuszka, że takie farmazony gada, myslałam ze jest poważnym człowiemiem, ale jak słyszę mam ale nie powiem kto i jak, mam ale, to jest śmieszne, ale masz i mowisz albo blefujesz?!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Były skazaniec
ponad rok temu ocena: 43%  12
Był i inwestorów nie załatwił no może Włochów ;) Nie dla zj :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Były skazaniec
ponad rok temu ocena: 41%  11
Ej mam załatwię Wam wczasy w Egipcie - tylko jeden warunek - głosujcie na mnie :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ golina
ponad rok temu ocena: 34%  10
http://www.tvn24.pl/prosto-z-p...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ golina
ponad rok temu ocena: 45%  9
A to jest to pole, na którym była ta głośna w tvn 24, AFERA KUKURYDZIANA???? :D :D ŁADNIE SIE TAM KOMPONUJE PAWLICKI, SZKODA ZE KUKURYDZY NIE MA!! dość sciemniania i robienia z nasz głupków
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ferdek
ponad rok temu ocena: 40%  8
'"- Mam przyjemność poinformować, że (...) mam inwestora, który w zasadzie natychmiast jest zainteresowany wejściem na ten teren i jest gotowy przystąpić do zakupu. Pozostaje drobna tylko kwestia - ten teren potrzebuje ostatecznego dozbrojenia, a mianowicie stacji energetycznej, bo nie ma prądu, i zasilania w gaz - poinformował Pawlicki."Martuzalski i Kostka w ciągu 2,5 roku dla Strefy w Golinie nie byli w stanie załatwić ani prądu, ani gazu, ani tym bardziej inwestora !!!"Mistrzowie świata" w ściemnianiu i nieróbstwie.I w opluwaniu poprzedników !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zniesmaczony
ponad rok temu ocena: 69%  7
[quote name="do zniesmaczonego"]A co gmina ma do płotu Braneckiego, zgłoszenia powinnien dokonać w starostwie! Ciele mele:P[/quote] własnie o to chodzi...afera była płotu nie musiał zgłaszać lecz ludzie się oburzyli bo jedna płyta za dużo była...a powinna być ażurowa wg wymogów. teraz na spokojnie rozbierze i kase zwinął a normalny kowalski juz dawno dostałby zawiadomienie że ma być rozebrany :]
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Były skazaniec
ponad rok temu ocena: 45%  6
Ha ha co za koleś :) Taki sam blef co z Japończykami ? Tylko wtedy miało być ląd owisko :) Kiedyś faktycznie się doigrasz :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rolnik
ponad rok temu ocena: 46%  5
A ja jak zostanę burmistrzem to kupie wszystkim traktorki, o tak sobie wymyśliłem :D :D :D :D Żenada panie pawlicki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do zniesmaczonego
ponad rok temu ocena: 58%  4
A co gmina ma do płotu Braneckiego, zgłoszenia powinnien dokonać w starostwie! Ciele mele:P
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zniesmaczony
ponad rok temu ocena: 53%  3
Ponownie Adaś pokazuje ze mimo opinii jakie krążą jest człowiekiem który umie coś załatwić. Jemu nic nie udowodniono a on udowadnia że wszyscy się mylili...a nasz burmistrz nadal siedzi na stołku?? ruszamy ruszamy....bo w Jarocinie tak drogie grunty że mogliśmy mieć VW a na dobrą sprawę sprzedaje się wszystko Braneckiemu mistrzowi parkingów...afera była że płot zrobił a już przed Festiwalem było wiadome ze zrobi parking :D i co?? siano jest trochę płot obniży na przyszły rok podwyższy i tak w kółko brawo Jarocin brawo władza :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ wiciu
ponad rok temu ocena: 35%  2
Już widzę tytuł pierwszej strony w gazetach szwagra Kaźmierczaka (Japiku i Życiu Jarocina) Pawlicki ma inwestora, i zainwestyuje on jesli pawlicki zostanie burmistrzem, a i nie powiem kto jest tym inwestorem, ale jaja, Ta konferencja jest żenujoco lepsza niż Walczaka :D :D :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ela
ponad rok temu ocena: 48%  1
Ale ściema, bajki, bajki i tyle !!!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A