ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Szkoła w Bachorzewie na piątkę

› Aktualności 11 miesięcy temu    18.05.2017
Redakcja
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A

Uczniowie z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Bachorzewie zostali laureatami ogólnopolskiego konkursu „Oszczędzam na 5” zorganizowanego przez Zrzeszenie Banków Spółdzielczych SGB-Bank.

Plastyczny konkurs polegający na stworzeniu galerii zdjęć pokazujących i propagujących różne formy oszczędzania skierowany był dla szkół podstawowych i gimnazjów biorących udział w akcji „Dziś oszczędzam w SKO, jutro w BS”.

Szkoła w Bachorzewie znalazła się w trójce laureatów. W nagrodę uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali piłki z autografami piłkarzy Lecha Poznań. Ponadto szkoła dostała profesjonalny cyfrowy aparat fotograficzny, a opiekunka SKO - walizkę marki Wittchen.

Nagrodzone prace można znaleźć ma stronie www.skowsgb.pl.

SKO w Niepublicznej Szkole Podstawowej w Bachorzewie działa pod patronatem Banku Spółdzielczego w Jarocinie, w którym odbyło się przekazanie nagród.

R E K L A M ASRT1 - Majówka - pn-wt
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Asia
11 miesięcy temu 4
Brawo Wy!!!!! Zdolne dzieciaki. Gratuluję!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ G.P.
11 miesięcy temu 3
tabela z lewej strony, czyli załącznik nr 4: http://www.jrs.org.pl/uncatego... Dlaczego w tabeli wyników sprawdzianu klas VI w Bachorzewie nie ma jako w jedynej z 17 szkół tam wymienionych języka angielskiego ? Czego wynikiem jest ten wyjątek ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ G.P.
11 miesięcy temu 2
Dlaczego w tabeli dla tej szkoły nie ma języka angielskiego ? Brakuje nauczycieli angielskiego ? Przecież to podstawowy język obcy !
~ Ewa
11 miesięcy temu 1
Chyba dlatego, że dzieci w Bachorzewie uczą się języka niemieckiego.
R E K L A M A
R E K L A M A