R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Świąteczny Kiermasz Filmowy w niedzielę na parkingu przy kinie

› Aktualności› Wydarzenia 5 miesięcy temu    1.12.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 1 / 100%
A A A
 fot. pixabay.com

Filmowy Kiermasz Świąteczny odbędzie się po raz pierwszy w niedzielę 9 grudnia w Jarocinie. Z atrakcji można będzie korzystać w godz. 11.00-17.00 na parkingu PKO BP,  naprzeciwko kina "Echo". Będzie to także okazja, żeby kupić prezenty i ozdoby świąteczne, a także włączyć się w akcje charytatywne.

 

R E K L A M A

 

. W samo południe zaplanowano spotkanie ze św. Mikołajem. Od godz. 13.00 trwać będzie koncert kolęd w wykonaniu Państwowej Szkoły Muzycznej w Jarocinie, a o godz. 14.00 rozpocznie się świąteczno-romantyczny pokaz filmu „To właśnie miłość”. Całość zakończy się występem „Antków” z Ulicznego Teatru „Antony Street” (godz. 17.00).

Podczas trwania kiermaszu można będzie napisać listy: dzieci do Gwiazdora, a dorośli do Amnesty International.

W sprzedaży będą m.in. obrazy, sztuka użytkowa, świąteczne ozdoby i stroiki, ceramika i naturalne kosmetyki, biżuteria, wydawnictwa regionalne, herbata i kawa, miody i bakalie, dziczyzna oraz polskie wina. Dla tych, którzy zmarzną przewidziano gorącą czekoladę, grzaniec, jabłka z cynamonem i inne zimowe specjały. W czasie jarmarku prowadzona będzie zbiórka na Polską Akcję Humanitarną.

Na imprezę w całości sfinansowaną ze środków własnych Stowarzyszenia Jarocin XXI przy wsparciu dobrych ludzi i instytucji zapraszają: Jarocin XXI, PKO BP i Kawiarnia Filmowa.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 1 głosów: 1 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
~ AniaT
5 miesięcy temu 1
Co będzie można tam kupić? Czy będą tam również takie kosmetyki- https://www.fryzomania.pl/cate... ?
R E K L A M A
R E K L A M A