R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Superbelfer. Dziś do zdobycia bonusowe punkty!!!

› Konkursy› Megakonkursy 11 miesięcy temu    11.10.2017
Romana Antczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Już dziś szansa na zdobycie premiowanych punktów. Wysyłając SMS-a na swojego faworyta między godziną 16:00 a 20:00 zdobywasz dla niego podwójną ilość głosów. Nie przegap takiej okazji!

R E K L A M A

Aby zagłosować na swoją nauczycielkę bądź nauczyciela wystarczy wypełnić kupon i przynieść lub wysłać go do redakcji przy ulicy Kasprzaka 1a lub do biura ogłoszeń (ul. Kilińskiego 1, wejście od al. Niepodległości).

Można oddać swój głos również poprzez wysłanie wiadomości SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „jarocinska.numer nauczycielki/ nauczyciela” (np. jarocinska.20). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.

Każdy SMS daje 3 punkty, natomiast kupon z „Gazety Jarocińskiej”- 5 punktów. Punkty z obu głosowań sumują się. „Superbelfrem” zostanie osoba, która uzyska największą łączną ilość punktów.

Śledźcie informacje na portalu, a dowiecie się, kiedy będzie można zdobyć dodatkowe punkty dla swoich faworytów.

Dla zwycięzcy mamy fantastyczną nagrodę - voucher do sklepu Witchen o wartości 500 zł ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie oraz dla pierwszej trójki podwójne zaproszenia do kawiarni Filmowa o wartości 50 zł każde. Upominki czekają również dla głosujących. Są to trzy podwójne zaproszenia do kina oraz pięć kubków od Gazety Jarocińskiej.


 

REGULAMIN PLEBISCYTU

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A