ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AKotły Malina A1 01_2020
R E K L A M A

Sukces Wieży Rocka w Żerkowie [ZOBACZ WIDEO, ZDJĘCIA]

› Kultura i Rozrywka› Relacje ponad rok temu    19.06.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 21 ocen 4 / 100%
A A A
Wieczorny koncert na WR 2018Wieczorny koncert na WR 2018 fot. Materiały Organizatora/Michał Skrzypczak

Żerków. Za nami kolejna edycja Wieży Rocka.

 

R E K L A M A

 - Czwarta edycja Festiwalu Wieża Rocka przeszła do historii z wielkim sukcesem organizacyjnym. Zarówno publiczność jak i występujące zespoły a przypomnijmy były to: Cygański Wiatr, Cela nr 3, Sexbomba, Koniec Świata i Kobranocka oraz Orkiestra Dęta MCT bardzo pozytywnie wyrażali się o Wieży Rocka chwaląc zarówno miejsce, przyjazną atmosferę jak i całą organizację od nagłośnienia poprzez bazę hotelową, zaplecze i ludzi. Przyjezdni byli także pod wrażeniem urokliwego Żerkowa i terenów wokół niego. Cieszymy się, że mnóstwo osób które do nas przyjechały było zadowolonych i dobrze o nas mówi. Pod względem frekwencyjnym możemy porównać WR 2018 z poprzednią edycją, podczas której gwiazdą był zespół KSU - mówi Jacek Maciejewski, dyrektor  Biblioteki Publicznej Miasta i Gminy Żerków.     

 

Co przyniesie przyszły rok zobaczymy, zależy jaki będziemy mieli budżet ale z racji tego, że będzie to piąty  festiwal na pewno chcielibyśmy, żeby był utrzymany co najmniej na tym samym poziomie, być może wystąpi więcej zespołów - dodaje dyrektor.      

 

W czasie dwudniowej imprezy odbyły się także przeglądy młodych talentów z projektu zatytułowanego Szkoła Rocka.

Głównym organizatorem Wieży Rocka jest Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żerków, a pomysłodawcami festiwalu są: dyrektor biblioteki Jacek Maciejewski, Bartłomiej Nowicki oraz Marcin Dzierla. Festiwal wspierają również Grzegorz Snela, organizatorzy Szkoły Rocka - Marzena i Rafał Piotrowscy. Współorganizatorem Festiwalu Wieża Rocka 2018 jest Starostwo Powiatowe w Jarocinie oraz LGD Z Nami Warto.


 

 

Czy Twoim zdaniem Festiwal Wieża Rocka powinien być kontynuowany?

ankieta dodana 19.06.2018, ilość wszystkich głosów: 306
Tak
63%
Nie
26%
Nie wiem
10%
+ 4 głosów: 4 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (21)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Tofik Kasztanowa
  ponad rok temu ocena: 100%  21
  Do organizatora Jarocin 2018 r proszę udać się szybko do Żerkowa i pobrać darmową lekcję jak powinien wyglądać Festiwal Muzyki Rockowej Jarocin 2018 . Bowiem po doborze zespołów na Festiwal 2018 muzyka organizatorom się pomyliła i w uszach nadal śpiewa muzyka DISCO POLO oraz zarzygane osiedle Kasztanowa .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ obserwator
  ponad rok temu ocena: 92%  20
  Jarocin może się schować z tym swoim ,,festiwalem" mniejsze miasta organizują porządne imprezy, a tu nie bo władza mówi, że rock odchodzi do lamusa. Po Żerkowie widać, że zainteresowanie jest nadal spore.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Hi Hi Hi
  ponad rok temu ocena: 13%  19
  "Brawo " dla organizatorów i mieszkańców Żerkowa za frekwencje na koncercie kapeli 4 Szmery, drugiego dnia czyli w niedziele było około 20 osób i połowa z nich to mieszkańcy Jarocina.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ metal
  ponad rok temu ocena: 92%  18
  To jeszcze napisz kto robi szkołę rocka. I wszyscy będą już wiedzieć dlaczego tak mało ludzi. To jest reportaż o Wieży Rocka . Jak gazeta zdecyduje się napisać o Szkole Rocka to tam wstawiajcie te komentarze. Szkoła Rocka to jest impreza która tylko towarzyszy Wieży Rocka i robi ją ktoś inny. Tak jest napisane w Gazecie Jarocińskiej. ps. impreza była mega udana byliśmy z ekipą. Festiwal w Jarocinie niech się uczy od organizatorów w Żerkowie.
  ~ ZZZ
  ponad rok temu ocena: 85%  17
  Festiwal rewelacja,brawo dla organizatorów. Frekwencja była duża tylko zdjęcia są z początku koncertów. Uwaga dla tych,którzy chcą posłuchać czegoś innego..nic trudnego jak zorganizować kolejne koncerty z inną muzyką.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jarocinska.pl
  ponad rok temu ocena: 100%  16
  Uzupełniliśmy już naszą galerię, również o zdjęcia z wieczoru.
  ~ ada
  ponad rok temu ocena: 67%  15
  ale ludu.........................
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ punk
  ponad rok temu ocena: 100%  14
  masz rację ale ludu :) https://www.facebook.com/wieza...
  ~ LuckyLu
  ponad rok temu ocena: 92%  13
  Dajcie foty z późniejszych godzin to dopiero odda jaki był klimat i ilu było ludzi na koncercie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ punk
  ponad rok temu ocena: 100%  12
  https://www.facebook.com/wieza...
  ~ Ojojoj
  ponad rok temu ocena: 28%  11
  Dokladnie, zaprosić gwiazdę i zapłacić dużo kasy każdy potrafi. Pokażcie tez szkole rocka gdzie było około 20 osób. To cała prawda o tym festiwalu i wydawaniu naszych pieniędzy na fanaberie dyrektora i surmy
  ~ OLO
  ponad rok temu ocena: 68%  10
  Brawo dla organizatorów , a krytykanci jakoś niczego innego nie stworzyli dla Żerkowa, budować a nie krytykować.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tak
  ponad rok temu ocena: 87%  9
  I tojak jest festiwal a niejakies wsiurskie grajki od walczaka w roszkowie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lolek
  ponad rok temu ocena: 36%  8
  wpędzic to do obory.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Lucky
  ponad rok temu ocena: 65%  7
  Sam się wypędź. Super impreza, fajni ludzie. Grzeje mnie kto to organizuje, ważne że można posłuchać na żywo czegoś innego niż disco polo.
  ~ Prawda:)
  ponad rok temu ocena: 76%  6
  Po imprezie w Żerkowie mam jedno przemyslenie. Panie Michale W. Robercie K. Itd uczcie sie robic koncerty od najlepszych skoro sami nie potraficie. JF 2018 to WIELKI GNIOT. Az przykro:(
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Po pierwsze
  ponad rok temu ocena: 31%  5
  Jedna różnica. Na Żerkowie za te fanaberie praca mieszkańcy z podatków. W Jarocinie jest impreza biletowana. Dziękuje i do widzenia.
  ~ prawda numer3
  ponad rok temu ocena: 75%  4
  Także chęc bycia królem na własnym podworku, wsrod własnej swity chyba , bo ludzie z zewnatrz jeszcze moga byc obiektywni
  ~ prawda numer 4
  ponad rok temu ocena: 100%  3
  Skoro młodych ludzi tutaj mało, bo mam wrazenie, ze ktos zapomniał , ze Jarocin to ponad 20 tys miasteczko, to logiczne, ze normalny organizator, bedzie chciał sciagnac najwiecej młodych ludzi z zewnatrz. Bo młodych ludzi mozna jeszcze ukulturalnic muzycznie. Natmoast skoro w Jarocinie wiekszosc mieszkacow to ludzie srednia wieku (50,60..70) to ich juz nie zmienisz, znajomosc natury ludzkiej sie kłania! To sa obiektywne prawdy . Natomiast nie rozumiem po co robic na siłe zasciankowy o prowincjonalny klimat , w ktorym to niby tylko Jarociniacy maja przyjsc na festiwal. Zaściankowość to brak szerszych horyzontów myślowych,zacofanie,brak chęci rozwijania się itp.To http://www.newsweek.pl/polska/... JAK Z pOZNANIEM! dLACZEGO organizowaniem festiwalu w miejscac gdzie pomiesci sie mało ludzi z zewnatrz przyjezdzajacych, zamyka sie festiwal na przyjezdnych? Nie rozumiem to chyba wrodzony prowincjonizm
  ~ Prawda numer cztery
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  do Ada, a ile będzie teraz w Jarocinie po wizjonerskiej reformie Kazmierczaka? Po reformach w organizacji festiwalu i w doborze zespołów(jazz i hip hop?) B ędzie malutko ludzi, mogę sie założyc! Biorąc pod uwage, fakt, ze na Jarocin kiedys przyjezdzało 20 tys ludzi! To bedzie nawet nie 2 tys zobaczysz! Festiwal na rynku? Kto oprganizuje Festiwale wielkie na rynku? Chyba, ktos kto chce zepsuc klimat i zmniejszyc ilosc przyjezdzajacych do Jaro. Argument, ze chce Pan Rober ukulturalniac mieszkacow i włacza niejako w ten festiwal jest zabawny i swiadczy o nieznajomosci ludzkiej natury i tyle! Ludzie Robert nie lubia byc do niczego zmuszani,do słuchania Rocka na siłę tez. Trzeba uszanowac wolna wole . Nawet Bog dał wolna wole i nie zrobił z nas robotow czyniacych tylko dobro! PO co hałas na rynku i to ma zaangazowac mieszkancow? Wiekszosc ludzi mieszkajacych w Jarocinie to ludzie srednia wieku 50, 60, 70 oni naprawdę nie chca się właczac w te klimaty. Młodzi ludzie stad wyjechali
  ~ ada
  ponad rok temu ocena: 31%  1
  no widać 20 osób pod scena
  R E K L A M A