R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Stypendia Fundacji Ogród Marzeń rozdane po raz siódmy [ZDJĘCIA]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    7.11.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 19 / 100%
A A A
Uroczyste rozdanie stypendiów Fundacji Ogród MarzeńUroczyste rozdanie stypendiów Fundacji Ogród Marzeń fot. Bartek Nawrocki

Wieczorem, w trakcie uroczystej gali, po raz 7. wręczono stypendia Fundacji Ogród Marzeń. Tym razem wsparcie finansowe otrzymały 23 utalentowane osoby z terenu Ziemi Jarocińskiej.

R E K L A M A

 

- Po raz kolejny udało nam się wyłonić grono naprawdę utalentowanych młodych ludzi. Mamy poetę, który chce zostać lekarzem, wspaniale śpiewające dziewczyny, iluzjonistę i osoby uzdolnione muzycznie, oczywiście są też ci, którzy mają wybitne osiągnięcia w nauce - mówi Beata Frąckowiak - Piotrowicz, prezes FOM. - Stypendia w wysokości do 1.000 do 2.000 zł będą wypłacane miesięcznie w ratach.

 

Do tej pory ze stypendiów Fundacji "Ogród Marzeń" skorzystało ponad 100 osób z naszego terenu. W tym roku, podobnie jak w latach ubiegłych, fundusz wspierają: Fundacja Batorego oraz jarocińskie firmy: DROBUD S.A., SAN-GAZ i POLWOS, a także radna miejska Danuta Maćkowiak.

 

Część pieniędzy pozyskano z puli, jaka na konto fundacji została przekazana w ramach 1 procenta.

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 19 głosów: 19 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ ;;;
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  brać jest łatwo.gorzej jak coś trzeba od siebie, dla kogoś....jeśli taki jesteś to pewnie że dla Ciebie stypendium Nieeeeeeeeeee.....!!!!!!!!!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ G.P.
  ponad rok temu ocena: 50%  1
  Ja bym powiedział NIE na takie warunki. "5. PRAWA I OBOWIĄZKI STYPENDYSTY 5.1.Osoba, która otrzyma stypendium, ma obowiązek zostać wolontariuszem Fundacji i brać czynny udział w przedsięwzięciach prowadzonych prze Fundację "Ogród Marzeń" 5.2. Stypendium może być cofnięte lub wstrzymane przez Zarząd jeśli zostanie stwierdzone, że stypendysta nie wywiązuje się z umowy lub łamie zasady określone w regulaminach Fundacji lub szkoły, do której uczęszcza. "
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A