ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AZegarmistrz_a1_podstrona

Studniówki wracają po feriach. Zobacz, gdzie będą balować?

› Aktualności 5 miesięcy temu    8.02.2019
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A
W filmowym stylu bawili się uczniowie ZSP-B w TarcachW filmowym stylu bawili się uczniowie ZSP-B w Tarcach fot. ZSP-B Tarce

Bale tegorocznych maturzystów wracają po przerwie związanej z feriami zimowymi. Wcześniej na swoich studniówkach bawili się już uczniowie dwóch szkół średnich - Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach oraz Liceum Społecznego w Jarocinie. Kto teraz przygotowuje się do jednej z najważniejszych imprez w swoim życiu?

 

Współczesne studniówki niewiele mają wspólnego z tymi sprzed lat. No, może tylko tradycyjny polonez i symbol czterolistnej koniczynki są wspólnymi elementami. Teraz same przygotowania trwają kilka miesięcy, zwłaszcza w przypadku dziewczyn, które czasem po kilka razy umawiają się do fryzjera czy kosmetyczki. Nie mówiąc już o wybieraniu kreacji. Wszystko to wymaga dokładnego przemyślenia i wielu przymiarek.

 

[o wyjątkowym występie Oliwii Wieczorek w Goliny - czytaj TUTAJ]

 

A wszystko w jednym celu - żeby wypaść wyjątkowo i zapamiętać ten bal do końca życia.

 

Tak przygotowani maturzyści z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach bawili się przed feriami na swoim balu. Impreza - w iście holywoodzkim stylu odbyła się w sali „Impresja” w Bachorzewie [więcej na ten temat przeczytasz TUTAJ]. W klasach maturalnych w tym roku są w tej szkole 92 osoby.

 

Swój bal miało wtedy także 12 uczniów Liceum Społecznego w Jarocinie. Oni z kolei bawili się w sali restauracji „Klubowa” w Jarocinie.

 

Na czas ferii nastąpiła przerwa w studniówkach. Do teraz. Już w najbliższy piątek - 8 lutego balować będą maturzyści z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalmnych nr 1 w Jarocinie. 219 uczniów klas maturalnych na miejsce swojej imprezy wybrało salę restauracji „Pod szyszkami” w Koźminie Wielkopolskim.

 

Dzień później - w sobotę, 9 lutego na szkolnej sali sportowej na studniówce będzie się bawiło 150 maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalmnych nr 2 w Jarocinie.

 

W swojej sali sportowej bawić się będą także maturzyści z Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie. Ich bal zakończy tegoroczny sezon studniówkowy i odbędzie się w sobotę - 16 lutego.

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

Redakcja

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Wiolka
5 miesięcy temu 1
Jakie sukienki były modne na studniówce? Czy znalazły się tam sukienki z https://evita.com.pl/produkty/... ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A