ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Studniówki 2019. Czas zacząć bal - pierwszy w sali Impresja

› Aktualności 5 miesięcy temu    11.01.2019
Anna Konieczna
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A
Studniówki 2019. Zespół Szkół Przyrodniczo - Biznesowych w TarcachStudniówki 2019. Zespół Szkół Przyrodniczo - Biznesowych w Tarcach fot. Janek Marcinkowski

Młodzież z naszych szkół średnich rozpoczyna czas studniówek. Dzisiaj pierwszy bal. Przygotowania trwały przez kilka miesięcy. Były wizyty u fryzjera, kosmetyczni, buszowanie po sklepach i gorączkowe dyskusje - jak sukienka, jakie buty, fryzura i paznokcie. Nie bez znaczenia była też… bielizna.

 

Na studniówkach może się balować ponad 600 tegorocznych maturzystów z naszych szkół średnich. Szkoły, które mają do tego odpowiednie warunki organizują bale w swoich salach gimnastycznych. Inne wynajmują specjalnie na tę okazję lokale w restauracjach.

 

Tegoroczne bale maturzystów zainauguruje młodzież z Zespołu Szkół Przyrodniczo-Biznesowych w Tarcach. Będą się bawili dzisiaj - 11 stycznia w sali „Impresja” w Bachorzewie. Początek balu o godz. 18.00. Kto będzie następny?

 

Jutro - w sobotę, 12 stycznia zabawa czeka uczniów trzecich klas Liceum Społecznego w Jarocinie. Będzie nieco bardziej kameralnie, ponieważ maturzysto w jest 12 a bawić się będą w jarocińskiej restauracji Klubowa.

 

Później nastąpi przerwa związana z feriami zimowymi, żeby wznowić studniówkowy czas w piątek - 8 lutego. Wtedy o godz. 18.00 u „Szyszki” w Koźminie Wlkp. bawić się będą uczniowie trzecich klas liceum i czwartych technikum Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie - jest ich 219.

 

Następnego dnia, w sobotę - 9 lutego odbędzie się bal tegorocznych maturzystów z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie. Jest ich 150. Młodzież będzie się bawiła na szkolnej sali sportowej.

 

Sezon studniówek zakończy bal licealistów z ogólniaka przy Kościuszki w Jarocinie. Podobnie, jak uczniowie z „dwójki” będą się bawić na szkolnej sal sportowej. Studniówka w Liceum zaczynie się o godz. 18.00 - w sobotę - 16 lutego.

 

ZOBACZ jak młodzież przygotowywała się i bawila się na studniówkach w ubiegłym roku

 

W Liceum Ogólnokształcącycm w Jarocinie

 

W Zespole Szkół Przyrodniczo-Biznesowych Tarcach

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Jarocinie

 

W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie

 

[AKTUALIZACJA 19:30]

Bal trwa. ZOBACZ zdjęcia w naszej galerii. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (4)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Alicja
  3 miesiące temu 4
  Jakie jedzenie było na studniówce? Czy był catering z http://www.oto-sushi.pl... ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Natka
  4 miesiące temu 3
  Jak wyglądały maturzystki? Czy do ich fryzur używano tego typu kosmetyków- https://www.pro-sprzet.pl/cate... ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ FAN ANNY KONIECZNEJ
  5 miesięcy temu ocena: 75%  2
  "Na studniówkach może się balować ponad 600 tegorocznych maturzystów"... Z tego typu stwierdzeń jasno wynika, że Pani Anna do szkoły miła pod górkę i matury raczej nie zdawała.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dhrs
  5 miesięcy temu ocena: 25%  1
  ciekawe ilu uczestników studniówki faktycznie podchodzi do matury
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji