ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 - Fundacja_procent
R E K L A M A

Funkcjonariusze Straży Granicznej w Jarocinie. Znamy szczegóły akcji pograniczników

› Aktualności› Na sygnale 12 dni temu    14.02.2020
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 3 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Materiały SG

Oznakowany pojazd straży granicznej pojawił się dzisiaj na jednym z jarocińskich osiedli. Dlaczego straż graniczna przyjechała do naszego miasta?

 

R E K L A M A

Pogranicznicy na naszym terenie to naprawdę rzadki widok.  Straż graniczna pojawia się najczęściej przy okazji festiwalu lub akcjach realizowanych wspólnie z policją. 

 

Kontrole prowadzone są również od czasu do czasu na głównych drogach. Jednak strażnicy na osiedlu muszą budzić zaciekawienie. Oznakowany pojazd straży granicznej pojawił się dzisiaj na jednym z jarocińskich osiedli. Dlaczego straż graniczna przyjechała do naszego miasta?

 

 

- Nasi funkcjonariusze udali się na weryfikację cudzoziemców, którzy przebywają nielegalnie w Polsce. Uzyskaliśmy informację, że otrzymali odmowę udzielenia zezwolenia na zamieszkanie w Polsce. Sprawdziliśmy, że nie wyjechali z kraju, dlatego funkcjonariusze pojechali sprawdzić, czy jeszcze tam przebywają legalnie, czy uzyskali wizy. Jeżeli będą przebywali nielegalnie, to zostaną zatrzymani. To są nasze normalne działania, które realizujemy zgodnie z ustawą o cudzoziemcach. Nasze działania są nastawione na zwalczenie nielegalnej imigracji - mówi major Joanna Konieczniak, rzecznik prasowy Nadodrzańskiego Oddziału Straży Granicznej.

 

 

 

Czytaj również: Pijany kierowca zatrzymany dwa razy w ciągu dwóch dni

 

 

 

<

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci. Redakcja

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (7)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Stały bywalec sklepu
10 dni temu ocena: 100%  7
A nic gazeta nie pisze o obywatelskim zatrzymaniu obywatela Ukrainy pijanego wczoraj w Zakrzewie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MłodyJarociniak
12 dni temu ocena: 50%  6
Przez Lubinie Małą też dzisiaj jechali...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dom
12 dni temu ocena: 100%  5
O tej godzinie Ukraińcy są w robocie. Tam ich szukajcie, a nie w domu, bo wiadomo, że ich tam nie ma.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A