ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AApteka_stylowa_A1

Sto dwadzieścia pań na Forum Aktywnych Kobiet [GALERIA

› Aktualności› Wydarzenia 3 miesiące temu    10.06.2019
Karina Muszalska
komentarzy 6 ocen 0 / 0%
A A A
Dorota SurmaDorota Surma fot. Fundacja "Zerknij Tu"

W Żerkowie odbyło sie Forum Aktywnych Kobiet z gminy Żerków.

 

W ubiegłym tygodniu odbyło się Forum Aktywnych Kobiet w gminie Żerków. Celem spotkania było przede wszystkim podsumowanie działań lokalnych Centrów Wolontariatu przy Kołach Gospodyń Wiejskich.

 

 

[Wielki Festyn Rodzinny w Żerkowie - czytaj TUTAJ]

 

 

Prezes Fundacji "Zerknij Tu" Dorota Surma podsumowała wydarzenia projektu: Lokalne Centra
Wolontariatu w Gminie Żerków. Był on realizowany we współpracy z dziesięcioma KGW, w ramach którego zorganizowanych zostało trzydzieści różnych wydarzeń dla mieszkańców.

 

 

Gościem specjalnym była Magdalena Sokołowska - Leger właścicielka firmy MELIORES Centrum Rozwoju Osobistego, która zawodowo wspiera przedsiebiorstwa, instytucje edukacyjne oraz administracyjne w doskonaleniu kompetencji miekkich. 

 

 

Wszystko zaczyna się w naszej głowie, nie możemy wciąż czekać, doceniajmy co mamy i pamiętajmy, że ludzie szczęśliwi żyją w teraźniejszości - powiedziała Magdalena Sokołowska - Leger przybyłym na spotkanie kobietom. 

 

 

Na forum goszczono również Beatę Walczak - Silińską z Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa, która opowiedziała przybyłym kobieta o zmanach w przepisach dotyczacych działania oraz zakładania Koła Gospodyń Wiejskich. 

 

 

W trakcie gali każde z piętnastu KGW, działających na terenie gminy Żerków, otrzymało od burmistrza Michała Surmy oraz członka Zarządu Powiatu Mariusza Stoleckiego podziękowania i gratulacje za działalność społeczną i zaangażowanie w rozwój Lokalnych Centrów Wolontariatu.

 

 

Wydarzenie, którego organizatorem była Fundacja „Zerknij Tu” dofinansowane zostało ze środków Rządowego Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (6)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Plotkary
  3 miesiące temu ocena: 86%  6
  KGW i wolontariat no śmiech na sali...prawda jest taka że większość tych kół wszystko przyjada A po za tym ubierając na siebie za krótkie kiecki w kwiaty nie będą lepsza milsze i bardziej praciwite spolecznie niektore tam sa bo mają z tego korzysć KGW to przezytek tak jak srednia wieku.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ żerkowianka
  3 miesiące temu ocena: 88%  5
  Kompletnie Głupie Wieśniaczki- tak to odbieram jako mieszkanka Żerkowa. My kobiety z miasta nie musimy gotować zupek, obsługiwać dożynek powiatowych, piec placków i robić stołów wielkanocnych, obsługiwać braci kurkowych, różnych fundacji itd itd. Robią to wszystko za swoje pieniądze i są dumne że mogą się komuś przypodobać. Taka wiejska ciemnota a mamy podobno równouprawnienie. I tak wiele osób wykorzystuje te panie.
  ~ cel osiagniety!
  3 miesiące temu ocena: 91%  4
  następni się promują, pani A. Możdżanowska, tak latała, tak skakała wokół kobiet wiejskich, że aż do europarlamentu dojechała, bo oto jej chodziło, a kobiety jak wiedziały że spotkanie z jakąś minister to do fryzjara latały,hahahahaha, a teraz europosłanka Możdżanowska zapomni o KGW w Żerkowie, Golinie, Panience, cel osiągnięty ! tylko polityka a ludziska wciąż się nabierają
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ tyle definicja
  3 miesiące temu ocena: 69%  3
  Wolontariat-dobrowolna, bezpłatna, świadoma praca na rzecz innych osób lub całego społeczeństwa, wykraczająca poza związki rodzinno-koleżeńsko-przyjacielskie
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Młody burmiś
  3 miesiące temu ocena: 93%  2
  Pan Surma pobiera wypłatę czy pełni wolontariat. Myślę, że świadomie pracuje na rzecz innych osób czyli całego społeczeństwa. Bezpłatnie zapewne bo jakże inaczej.
  ~ uradowany
  3 miesiące temu ocena: 93%  1
  Wolontariat.A to dobre.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A