ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1 - SamochodyJarocin
R E K L A M A

Starostwo w Jarocinie ma nową twarz. Kontroler rzecznik na zlecenie starosty

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    14.04.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 79 ocen 5 / 100%
A A A
Jacek Szczepaniak, p.o. rzecznika prasowego SP w JarocinieJacek Szczepaniak, p.o. rzecznika prasowego SP w Jarocinie fot. Bartek Nawrocki

Jarocin. Powiat jarociński. Samorząd w Jarocinie. Starostwo powiatowe w Jarocinie. Rzecznik starosty jarocińskiego

W związku z zmianami w Zarządzie Starostwa Jarocińskiego - zaszły także zmiany w polityce medialnej - wobec czego zwracam się do Państwa, jako przedstawicieli lokalnych mediów, by od tej pory wszelkie pytania dotyczące Starostwa Jarocińskiego, a także ewentualne wywiady ze Starostą lub vice Starostą - uzgadniać wcześniej ze mną. 

R E K L A M A

Ja ze swojej strony mogę zapewnić, że zrobię wszystko, by przepływ informacji odbywał się sprawnie.

Liczę także na bardzo dobrą i bezproblemową współpracę między Starostwem Jarocin, a mediami...”

Tak wita się z mediami za pośrednictwem poczty elektronicznej Jacek Szczepaniak – który przedstawia się jako nowy rzecznik Starostwa Powiatowego w Jarocinie.

Szczepaniak odmówił portalowi ujawnienia swojej dotychczasowej kariery zawodowej. Jarociniacy, zwłaszcza ci interesujący się lokalną sceną muzyczną, mogą kojarzyć nową twarz starostwa z zespołu S.O.U.L, bo Szczepaniak jest basistą grupy.

Obecny rzecznik podkreśla, że ma doświadczenie w pracy z mediami i przypomina, że przez chwilę sam był dziennikarzem, korespondentem powiatowym nieistniejącego już dziennika regionalnego. W samorządzie jarocińskim pojawił się przed rokiem. Pracował w Centrum Integracji Społecznej. Potem, już na zlecenie starostwa, jako kontroler.

- Byłem zaskoczony, bo Jacka znałem z zupełnie z innej strony, zawsze w T-shircie i jeansach, a tu nagle pojawia się gość w garniturze, pod krawatem z legitymacją kontrolera - wspomina były pracownik Powiatowego Centrum Pomocy Rodzinie, które to było kontrolowane przez Szczepaniaka.

Poprzedni starosta zlikwidował wydział promocji powiatu (odpowiedzialny również za kontakty z mediami), a sprawy związane z pijarem przekazał do prywatnej spółki, której pierwszym prezesem był kuzyn byłego szefa powiatu Bartosza Walczaka [ZOBACZ TUTAJ]. Pracują tam do dzisiaj osoby, które wcześniej zajmowały się promocją w urzędzie.

- Jestem pełniącym obowiązku rzecznika, nie mam etatu, to jest praca na zlecenie, na kilka najbliższych miesięcy. Potem starosta planuje ogłosić konkurs na to stanowisko – tłumaczy Szczepaniak, pytany o szczegóły angażu.

W samorządowym środowisku mówi się o powiązaniach rodzinnych między Szczepaniakiem, a wicestarostą Mirosławem Drzazgą. "Teraz zarząd powiatu zatrudnił specjalnego kontrolera - siostrzeńca żony wicestarosty Drzazgi " - pisze w mediach społęcznościowych wiceburmistrz Robert Kaźmierczak.

Te rodzinne powiązania komentował też publicznie burmistrz Adam Pawlicki, w trakcie jednej z sesji na której radni opiniowali odwołanie dyrektora PCPR Przemysława Masłowskiego. - Jak to w PiS-ie – powiedział szef gminy.

Co na to nowy rzecznik? - Nie chce nawet tego komentować – odpowiada Szczepaniak i dodaje, że wszystkie dokumenty z nim związane podpisuje obecny starosta Teodor Grobelny.

 

 

R E K L A M AARx - Rolmex
+ 5 głosów: 5 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (79)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Zbychu
  4 miesiące temu ocena: 79%  79
  Moim zdaniem, powinny być przedstawione kompetencje tego gościa, podany kierunek studiów jaki skończył, poprzednie zatrudnienia, przebieg zatrudnieni- czy pracował należycie. przecież tylu mamy wspaniałych młodych ludzi z wykształceniem którzy nadają się na to stanowisko, dlaczego nie był rozpisany konkurs na tego rzecznika???????? czy możecie nam to wytłumaczyć?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ drzazgewicz
  4 miesiące temu ocena: 76%  78
  sa pisiewicze sa misiewicze sa drzazgewicze w jarocinie. slawny miro dbo o nich mocno.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janek
  4 miesiące temu ocena: 57%  77
  Zdejmijcie ten pysk bo nie mogę patrzeć-czy nie macie honoru...
  ~ Misiek
  4 miesiące temu ocena: 94%  76
  Powiązania rodzinne to już standard w naszej polityce tak lokalnej jak i ogólnokrajowej. Mam tylko wątpliwości do sfery moralnej. Myślę że kandydaci powinni być lustrowani pod względem niekaralności, bo często się okazuje że tak jak w przypadku posła Rafała Piaseckiego mają coś do ukrycia. Człowiek czysty nie ma się czego obawiać.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ robota dla synowy eterynjarza
  4 miesiące temu ocena: 62%  75
  Dali ino roz dwo na dworcu szykuwac biurko. jom jezd wladza i jom upchne. Kulyka podpisuj angoz
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ Janusz nie przeprosi
  4 miesiące temu ocena: 75%  74
  Podziekowales juz kulkąom za komentarze na Twoj temat? czy tak ladnie pisali ze jedna kulkem prezesem dyrektorem na dworcu zrobiles?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jezdem zwykly doktor hambylytowany
  4 miesiące temu ocena: 67%  73
  Nie pamietam ze pisali w zakrzewie komentarze. nie pamietam. Jak dostalem pensje to jakas amnezja mnie ogarnela
  ~ Olga
  4 miesiące temu ocena: 75%  72
  Piąty z rodziny Drzazgi. 2 córki w szkołach powiatowych, zięć w komunikacji, siostry syn słynny kontroler i ON SAM. Skandal ! Banda Misiewiczów.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mireczek D
  4 miesiące temu ocena: 50%  71
  ludzie oni już nawet Boga się nie boją te Pisiory z drzyzgą robią dobrą robotę Jarkowi ch-cha-cha!
  ~ WIKTOR
  4 miesiące temu ocena: 69%  70
  NASTĘPNY DO WYŻYWIENIA Z BUDŻETU POWIATU.A DROGI POWIATOWE DZIURAWE JAK SZWAJCARSKI SER.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ artur
  4 miesiące temu ocena: 65%  69
  W powiecie zmiany ale wychodzi, że chodziło tylko o stołki i o nic więcej... cóż pozostaje nam czekać do wyborów i podziękować obecnym radnym... mam nadzieję, że w następnym składzie pojawią się nowe twarze. Może Kukiz wystawi na listę kogoś ciekawego.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sd
  4 miesiące temu ocena: 60%  68
  Kukiy tak PSL nie!
  ~ xmn
  4 miesiące temu ocena: 64%  67
  Kukizowcy? jestem ciekaw kogo na burmistrza zaproponują xd trude zadanie aby dać kandydata kto będzie miał szanse pokonać Stacha i Opalonego. PSL chyba też jakiś przewrót szykuje - teraz po zwycięstwie Szymkowiak nabrali raczej wiatru w skrzydła.
  ~ baj baj, baj baj panie Teodorze Grobelny
  4 miesiące temu ocena: 81%  66
  panie Teodorze, starosto kochany, tak będzie pan rządził? przy pomocy ludzi zatrudnionych bo są krewnymi pańskich kumpli na stanowiskach? jest pan z tego dumny? Skończy pan kiedyś starostowanie i po takich rzadach będzie pan nikm... bo starostą się bywa a człowiekiem (przyzwoitym) się jest, widać że dotychczasowe wydarzenia i losy wielu ludzi których pan zna, niczego pana starosty Teodora Grobelnego nie nauczyły, baj baj, baj baj
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mireczek D
  4 miesiące temu ocena: 50%  65
  Dziady
  ~ artur
  4 miesiące temu ocena: 70%  64
  Pokonali Ziemie Jarocińską i zamiast zacząć działać to robią z siebie błaznów...
  ~ Dziw
  4 miesiące temu ocena: 54%  63
  Trudno w tej dziurze znaleźć kogoś, kto nie jest czyimś krewniakiem z tej samej dziury.nie dziwi mnie zatrudnianie "swoich" ludzi w jakimś tam zakresie. A Kaźmierczak niech nie beczy,bo działa podobnie...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dziw
  4 miesiące temu ocena: 60%  62
  Po co ? Wolę otoczyć się swoimi... Niestety w tym kraju każdy jest zagrożeniem... swojemu choć trochę można zaufać. Nie znaczy to,że absolutnie popieram takie działanie. Znaczy tyle,że je rozumiem. A skoro nie ma obowiązku przeprowadzenia rekrutacji (z resztą i tak ktoś by się pruł że coś z rekrutacją było nie tak) to jej nie przeprowadzono.koniec.
  ~ gminnik
  4 miesiące temu ocena: 88%  61
  Da się. Wystarczyło by nagłośnić sprawę i przeprowadzić rekrutację. Na przykład za pomocą serwisów reklamowanych tutaj (z pracą w nazwie).
  ~ bez partyjna
  4 miesiące temu ocena: 79%  60
  Widać same Misiewicze w koło ..Ale nie dawno była moja córka w Urzędzie M. odnośnie pracy z tzw.dobrymi papierami -odpowiedz pracy nie ma a ja się pytam jak to jest ,niektórzy z wysokiego stanowiska niedawno odeszli z Policji na emeryturę a teraz pracują w na dobrych stanowiskach w Urzędzie M. w Jarocinie to są kpiny.To ma być dobra zmiana.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Misiewicz
  4 miesiące temu ocena: 73%  59
  Józef H???
  ~ Polska
  4 miesiące temu ocena: 74%  58
  Został zatrudniony były milicjant ZOMOWIEC. Ma "super" wykształcenie i kompetencje. Gratulujemy burmistrzu, który walczył z komuną. ZOMOWIEC walczył, ale po drugiej stronie barykady.
  ~ Misiewicz
  4 miesiące temu ocena: 88%  57
  Też słyszałam że emerytowany policjant dostał pracę w urzędzie. Ot zwykły zbieg okoliczności,że akurat teraz takiego pracownika potrzebowali.kpiny ,nepotyzm,ukladziki
  ~ Ewcia
  4 miesiące temu ocena: 100%  56
  Powiem jedno szkoda że nie mam takiej rodziny .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacek
  4 miesiące temu ocena: 80%  55
  Jeden miro i ten stryjo - bez ambicji i honoru -lepiej niech podadzą się do dymisji i zaoszczędzą wstydu
  ~ Gnojada
  4 miesiące temu ocena: 74%  54
  Powołali rzecznika, aby tłumaczył dlaczego nieroby nic nie robią w największej gminie z powiatu. W gminie Jarocin mieszka więcej mieszkańców niż w pozostałych 3 gminach, a oni wycięli wszystkie inwestycje drogowe w gm. Jarocin.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zielono-platfusowa Koniczynka
  4 miesiące temu ocena: 82%  53
  Po co zarządowi rzecznik? Przecież mają już jednego. Jest nim Anna Koniczna z gazety, co wypisuje z podnieceniem i powiela kłamstwa ekipy platfusów i w dupie ma docieranie do prawdy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Odpowiedz Rzeczniku starostwa Jarocin. Buhaha, ale ciołek.
  4 miesiące temu ocena: 83%  52
  Rzeczniku dlaczego powiat wyciął wszystkie inwestycje drogowe w tym roku w gminie Jarocin która liczy 45.000 mieszkańców z 70.000 mieszkańców powiatu? A na utworzenie Pana stanowiska ile pójdzie pieniędzy w ciągu roku?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zechlewacz podatnika kasy
  4 miesiące temu ocena: 81%  51
  Tryliony złotych. To żłób lewacki nikomu niepotrzebny.Ale kasa zamiast na łączniki to między tymi nierobami ten nierób zechla, zeżre.
  ~ Pac(an) wart pałaca
  4 miesiące temu ocena: 85%  50
  Rzecznik gonady, aby ludziom tłumaczyć o co kaman bełkoczącemu
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Bralczyk z Miodkiem
  4 miesiące temu ocena: 90%  49
  "Ze zmianami", a nie "z zmianami".
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Rzecznik bezradnych
  4 miesiące temu ocena: 87%  48
  Dostosowuje się do poziomu zarządu. Wywiady ze starostą uzgadniać z Tobą? O co kaman? Chodzi ci o uzgadnianie pytań, które mogą paść, a które nie mogą ? Czy może uzgadniać odpowiedzi?
  ~ Dno
  4 miesiące temu ocena: 86%  47
  Rzecznik nie potrafi nawet wysłowić się poprawną polszczyzną, lepiej jakbyście zatrudnili prowincjonalną Szałowską. A nieznajomość nazwy instytucji której rzecznikuje całkowicie go dyskredytuje
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Maria
  4 miesiące temu ocena: 60%  46
  Do tego ma problem z Dzien dobry.
  ~ obserwarorka
  4 miesiące temu ocena: 80%  45
  Jasna du-pa ilu ten konfident załatwił rodzince etatów - ludzie i dalej dajecie się okłamywać- wypierd... na zbity łeb. A miało być taniej!!!
  ~ Dno i wodorosty
  4 miesiące temu ocena: 89%  44
  Rodzina Drzazgi. Nepotyzm w czystej postaci
  ~ Kolejna kompromitacja leśnych dziadków z powiatu
  4 miesiące temu ocena: 90%  43
  I to jeszcze w wypowiedzi pisanej. Żenada. Jaki zarząd powiatu taki rzecznik
  ~ Jurel
  4 miesiące temu ocena: 88%  42
  Jacy rządzący taki rzecznik. Ciekawe czy zarząd też się leczy psychiatrycznie.
  ~ Tadeusz Jeżyk
  4 miesiące temu ocena: 89%  41
  A leczenie psychiatryczne już zakończył? Bo do mnie już nie chodzi
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ żarłoczni partyjniacy.
  4 miesiące temu ocena: 86%  40
  Nepotyzm kosztuje. Dlatego wycięli wszystkie inwestycje drogowe na terenie Jarocina i jeszcze szukają jak złupić dzieci z pieniędzy które dostały na sport z ministerstwa za pośrednictwem starostwa. Macie swoje partie żarłoczne
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Jak swój swojemu :))
  4 miesiące temu ocena: 82%  39
  Ile wypłaty Miro$ławny mu naliczył ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Janek
  4 miesiące temu ocena: 0%  38
  nie mirosławny tylko łajdusławny----
  ~ Nepotyzm2
  4 miesiące temu ocena: 92%  37
  Od Drzazgi 5 pracuje w strukturach powiatowych. To szczyty nepotyzmu, dlaczego GJ tego nie opisze?
  ~ Anty Gonada
  4 miesiące temu ocena: 100%  36
  Tryliony rubli.
  ~ Wertus
  4 miesiące temu ocena: 92%  35
  Pytanie do rzecznika kiedy podziękujecie 11 niepotrzebnemu do niczego radnemu Martyzalskiemu i jego długopisowi mazurkasowi. Czy wy tego nie widzicie jak ciągną was na dno
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ LORD
  4 miesiące temu ocena: 42%  34
  Niedoszły szwagier Pawlickiego teraz jego przeciwnikiem medialnym ,mając takie doświadczenie dziennikarskie jak Fijałkowski czyli tylko wizualne mysli o tym trudnym zawodzie. Mam pomysł do zatrudnienia tego goscia bez konkretnego przydziału ,kontroler w JLA na ćwierć etatu następna ćwiartka rzecznik portier inadzór nad ekipą sprzatającą biura starostwa.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fx
  4 miesiące temu ocena: 100%  33
  Ile? 50 tysięcy złotych? Za co?
  ~ Adam daj pensję Lumpowi
  4 miesiące temu ocena: 50%  32
  Praca dla Lumpa?
  ~ IMBECYL
  4 miesiące temu ocena: 75%  31
  rzeczniku jak już to zarząd powiatu i starostwo powiatowe w jarocinie. Nowy rzecznik: "w Zarządzie Starostwa Jarocińskiego - ...... dotyczące Starostwa Jarocińskiego, " Rzeczniku powołaj rzecznika, który będzie ciebie reprezentował, bo ośmieszasz siebie i starostwo jako instytucję.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Ale ekipa
  4 miesiące temu ocena: 93%  30
  PiS odwołał Misiewicza rzecznika min. Obrony Narodowej i powołał szczepanika, co nie ma nawet pojęcia czyim jest rzecznikiem. Mazurek, kulka, Szczepanik, martuzalski, kuzdzał..
  ~ Ta to jest jak o zatrudnieniu decydują powiązania rodzinne a nie kompetencje
  4 miesiące temu ocena: 76%  29
  ,, Starostwo Jarocin,, buhaha ale głąb. Co na to Kotlin, Żarów, Jaraczewo.
  ~ Rodzina Miro$ławnego
  4 miesiące temu ocena: 89%  28
  Miro$ławny poobsadza wszystkie urzędy kuzynami , pociotkami i dalszą rodziną . Ale czy budżet starostwa to wytrzyma ? Rodzinę ma dużą .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Burg muller
  4 miesiące temu ocena: 90%  27
  Budżet ma w du..pie, najważniejsza Mirka rodzina od Jarocina aż pod Szanghaj. Musi ich przecież wykarmić... A co, plebsowi i hołocie do tego...
  ~ Dydol
  4 miesiące temu ocena: 41%  26
  Obserwując zachowanie tzw.jarocinskich polityków zbiera sie na poważne wymioty...zawiść i msciwość Kaźmierczaka i Pawlickiego jest wspaniała chrześcijańska Polska.....
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Parodia
  4 miesiące temu ocena: 57%  25
  Pawlicki niech się lepiej nie wypowiada. Przecież na kierownika Urzędu Miejskiego mianował swoją kobietę po czym poszła na chorobowe, a pieniądze trzeba było płacić. Dla mniej wtajemniczonych kobieta, która ma z nim dzieci i obecnie mieszka pod jednym dachem.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Filip
  4 miesiące temu ocena: 36%  24
  Ciekawe jak długo..
  ~ Nojdór
  4 miesiące temu ocena: 63%  23
  A gdzie ma mieszkać? W szałasie; jak mają ze sobą dzieci...
  ~ skleroza
  4 miesiące temu ocena: 60%  22
  http://www.jarocinska.pl/artyk... A pan Pawlicki to ma braki w pamięci ? , a kto tam teraz szefuje w jego gabinecie ? już nie zna tej pani ? heh
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ asdam
  4 miesiące temu ocena: 62%  21
  Burmistrz i wice Burmistrz nie mają moralnego prawa krytykować decyzji personalnych, dlatego że sami obstawiają stanowiska na zasadzie znajomosci i koneksji rodzinnych przykłady można mnożyć
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Manowski? Z Księżyca? Aha..
  4 miesiące temu ocena: 71%  20
  A kto to jest?
  ~ ktoś
  4 miesiące temu ocena: 56%  19
  DROBUD Jarocin Michał Manowski- kuzyn burmistrza. Może być?
  ~ Konik
  4 miesiące temu ocena: 57%  18
  Podaj przykład pierwszy z brzegu, choć tylko jeden?
  ~ Pis
  4 miesiące temu ocena: 89%  17
  Lichota pochylając sie nad deklaracją w/w na ostatnim zarządzie okręgowym PIS Kalisz całe spotkanie wariowała i nie chciała go przyjąć bo nie w tej prasie pisał, a mokra sprawdzała go przez ABW i tez nie była za przyjęciem w odwecie Mirowi.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Caryca Joasia Wielka... z PiSdy
  4 miesiące temu ocena: 95%  16
  Lichocka, choć z Warszawy, to rozdaje tu na cały okręg kaliski karty. Działacze z PiSdy, drżyjcie przed nią.
  ~ POjebane PISiory
  4 miesiące temu ocena: 62%  15
  Pojebane pisiory na gwalt szukają czlonków kolejnych c hui im podobnych bo kaczor kazał. Jak adam dał 20 szt swoich to przebrzydzali.
  ~ PIS tka
  4 miesiące temu ocena: 95%  14
  Może wyczuła, że tak jak miro nie zapłaci składek nawet jak z 10 000 będzie doił.
  ~ Miro$ławny
  4 miesiące temu ocena: 92%  13
  Miro wolic chłopców ... awansować
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ 3 MISIEWICZO PODOBNA KULKA
  4 miesiące temu ocena: 86%  12
  Miro$ławny jeszcze monar i funkcję prezesa pensionariusza trzeba dla 3 kulki przecież to obiecałeś
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sekretarka
  4 miesiące temu ocena: 61%  11
  Jak konkubina opalonego może być dyrektorem to każdy k...może
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ nagrania monitoringu przemysłowego w biurze poselskim
  4 miesiące temu ocena: 68%  10
  A Kołkowi Miro$ławny kłamał że nie ma żadnych etatów do obsadzenia
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Misiewicze
  4 miesiące temu ocena: 73%  9
  A siostrzeniec już w PiSie jako członek czy wciąż kandydat na członka? Gdyby Kaczyński wiedział jaki PiS mu buduje w Jarocinie Drzazga to przepędzil by to stado Misiewiczow
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Kot Alik i karzeł z Odessy vel Rajmund II
  4 miesiące temu ocena: 100%  8
  Kalkstein bardzo dobrze o tym wie.
  ~ Obserwator upadku jarocinskiego PISU
  4 miesiące temu ocena: 69%  7
  Jak to przecież w jarocinskim PiSie jak pisała prasa trzeba trochę odczekać- co niektórzy w liczbie 20 czekali ponad rok na przyjęcie w poczet członów a tu z dnia na dzień staje się członkiem to chyba niemożliwe- albo możliwe gdy za nim ktoś stoi -ale to trzeba sprawdzić i i jak się potwierdzi powiadomić górę.
  ~ Rzecznik
  4 miesiące temu ocena: 66%  6
  Nowy rzecznik pisze, że jest rzecznikiem czegoś, co nie istnieje. Nie ma czegoś takiego, jak "Zarząd Starostwa Jarocińskiego", nie ma "Starostwa Jarocińskiego", nie ma "Starostwa Jarocin". Jest Zarząd Powiatu w Jarocinie. Jest Starostwo Powiatowe w Jarocinie. Zwykle dociekliwy dziennikarz Bartosz Nawrocki zadowala się odpowiedzią " Nie chce nawet tego komentować" na pytania o powiązania rodzinne rzecznika z wicestarostą i podpiera się wpisami w mediach społecznościowych. Złagodniał na święta, nie dopytuje, ale znajduje kuzyna poprzedniego starosty.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Mireczek D
  4 miesiące temu ocena: 50%  5
  Zarząd dziadostwa jarocinskiego.
  ~ sekretarka
  4 miesiące temu ocena: 50%  4
  Bartuś albo przenosisz sofy, albo udajesz błazna, zdecyduj się lepiej zostań przy Zawieyi i Zenku discopolo to twoje przeznaczenie, wierz mi
  ~ Michu
  4 miesiące temu ocena: 77%  3
  Miro$ławny jeszcze jakieś koryta zostały do obsadzenia? Teodora można porównać do Dudy podpisze wszystko co mu reszta podsuwa
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Wacław Słowikowski syn Anzelma z domu Goldblumm
  4 miesiące temu ocena: 88%  2
  Teodor to marionetka i pionek, karty rozdaje Gonada przy pomocy Mirka, pomimo tego że Mirek Gonadę niesamowicie - kiedyś-wyruchał jednym głosikiem jego na szali wagi politycznej. Ale jak to w rodzinie gonada Mirkowi przebaczył. A wiadomo, życie układa i "pisze" swoje scenariusze i Mirek spróbuje wyruchać gonadę po raz enty, gdy zauważy, że... jaja i grunt mu się pali pod kulasami. Mirek ma to już w jusze wyssane z mlekiem matki, by ruchać innych ile wlezie. I zobaczcie jak daleko zaszedł, a był zwykłym... nauczycielem i... jest nim nadal, między innymi etatami. Można? Można!
  R E K L A M A
  R E K L A M A