ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AAkademia Krasnali
R E K L A M A

Starostwo chce się skonsultować. Zobacz z kim i w jakiej sprawie

5 miesięcy temu    8.09.2019
Anna Konieczna
komentarzy 4 ocen 0 / 0%
A A A

Starostwo Powiatowe w Jarocinie zaprasza wszystkich zainteresowanych do wyrażenia swojej opinii i wzięcia udziału w konsultacjach. Wystarczy wypełnić ankietę.

 

R E K L A M A

 

Powiatowy urząd realizuje różne programy. Opracowanie niektórych z nich wymaga konsultacji społecznych. Tak jest także w tym przypadku.

 

 

[długo czekali na remont drogi - mamy dla nich dobrą wiadomość - szczegóły TUTAJ]

 

 

Chodzi o „Program współpracy z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2020 r.”.

 

 

Każdy, kto prowadzi taką organizację, może wyrazić swoją opinię na temat projektu tego programu.

 

 

 

[Jarocin Sport się rozbudowuje - zobacz, jak postępują pracę - więcej informacji oraz GALERIA zdjęć TUTAJ]

 

 

 

Treść jest dostępna na stronach internetowych: http://powiat-jarocinski.pl/Ogloszenia.html lub https://www.bip.powiat-jarocinski.pl/95,inne-ogloszenia. Tam też można znaleźć formularz, na którym możemy wyrazić opinię i zgłosić ewentualne uwagi.

 

 

Wypełnione formularze należy przesłać w formie elektronicznej na adres: baumann.katarzyna@powiat-jarocinski.pl

 

 

[szpital się przeprowadza - zobacz, kto pakuje się w pierwszej kolejności - szczegóły TUTAJ]

 

 

Konsultacje potrwają od 19 sierpnia do 30 września.

 

 

 

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (4)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ ja nic nie mogę zrobić...
5 miesięcy temu ocena: 100%  4
pani starościna Czechak chce być widoczna bo przecież mamy wybory a ta Pani maaaaaarzy żeby zostać posłem, nie ma szczególnego daru do prowadzenia zwykłych rozmów z ludźmi, zimne serce i brak empatii kiedy człowiek potrzebuje wsparcia wsparcia, sam tego doświadczyłem, socjotechniczna zagrywka przed wyborami, kreowanie się na osobę, którą podobno interesują ludzkie sprawy
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jeszcze
5 miesięcy temu ocena: 100%  3
do Trzeba coś z tym zrobić: i jeszcze Jacek Sz. siostrzeniec wicestarosty Mirosława D. i Witolda B. ze starostwa oskarżonych o przestępstwa karne
~ Trzeba coś z tym zrobić
5 miesięcy temu ocena: 100%  2
Trzeba było konsultować z mieszkańcami Jarocina pani starościno Czechakowa wcześniejsze sprawy Starostwa ,między innymi jak rozliczyć tych pracowników Starostwa,( M.D. i T.G.) którzy podejmowali nieprawidłowe decyzje i doprowadzili do wypłaty odszkodowań ( wyroki sądowe) czym narazili STAROSTWO NA DUŻE STRATY. FINANSOWE ! !
~ kat
5 miesięcy temu ocena: 87%  1
Tacy "mądrzy" a konsultacji potrzebują? No prawo tego wymaga więc pewnie fikcje robią a zrobią jak będą chcieli i im pasowało
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A