R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Starosta: Traktuję wypowiedzi pana Pawlickiego, jak ucznia, który stara się zrewanżować

› Aktualności› Samorząd ponad rok temu    14.08.2017
Redakcja
komentarzy 67 ocen 6 / 67%
A A A
Starosta Teodor GrobelnyStarosta Teodor Grobelny

Jarocin. Powiat jarociński. Starosta Jarociński. Burmistrz Jarocina. Samorząd Jarociński

R E K L A M A

 

Kolejna odsłona konfliktu na linii władze powiatu - gmina Jarocin. Starosta Teodor Grobelny zareagował na list burmistrza Jarocina, który w ubiegłym tygodniu trafił do mieszkańców Goliny [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ].

 

Przypomnijmy, że burmistrz zarzucił między innymi członkom lokalnego PSL-u i radnym, że „szkodzą samorządowi”.

 

Szef powiatu też napisał list.  Czytamy w nim między innymi. "Treści i poglądy zawarte (...) w liście są tendencyjne, jednostronne i mijają się z prawdą. Nie byłyby godne odniesienia się do nich, gdyby nie napastliwy ton, jakim posługuje się Burmistrz Pawlicki w stosunku do Zarządu Powiatu i członków Polskiego Stronnictwa Ludowego, którego jestem członkiem od wielu lat. Jako wieloletni radny i nauczyciel traktuję wypowiedzi pana Pawlickiego, jak wypowiedzi ucznia, który za wszelką cenę stara się zrewanżować za utratę władzy i wpływów w Zarządzie Powiatu oraz w Radzie Powiatu" – pisze starosta Teodor Grobelny.

 

Szef powiatu odrzuca też zarzuty Pawlickiego odnośnie przekazania dokumentacji związanej z nierozpoczętą budową łącznika DK 11/12, wskazując, że starostwo posiada jedynie operat środowiskowy. Przypomina jednocześnie, że przed rokiem powiat przekazał gminie 2 mln zł dotacji na budowę drogi do Słupi i wtedy to rozwiązanie poparli radni PSL-u.  

 

„Podsumowując – jeżeli Wasz Burmistrz otrzymuje coś od Powiatu – to chętnie przyjmuje naszą pomoc. Jeżeli jednak musi za coś zapłacić – od razu wygłasza oskarżycielskie mowy, obrażając przy tym rolników, gospodynie domowe, nauczycieli, strażaków, urzędników i sołtysów – członków Polskiego Stronnictwa Ludowego – nazywając ich „bandą”. Uważam, że czas z tym skończyć!" konstatuje starosta Grobelny.

 

CAŁY LIST DOSTĘPNY TUTAJ

 

 

Komentarz burmistrza Jarocina, Adama Pawlickiego.

Przede wszystkim starosta nie odniósł się do treści mojego listu. Podnosi inne rzeczy, natomiast nie mówi o inwestycjach, o których ja informuję mieszkańców, a które gmina Jarocin, będzie wykonywała w Golinie, mimo tego że powiat tam nie robi nic. Nie wykonuje ulicy Zakrzewskiej, którą powinien zrobić, bo mamy wspólne połączenie kanalizacji deszczowej. Natomiast starosta potwierdził, że nie chce gminie oddać dokumentacji na łącznik. To oczywiście nie jest pozwolenie na budowę, tylko koncepcja, uzgodnienia środowiskowe i mapy do celów projektowych, co jest wystarczające, aby ogłosić przetarg na ten łącznik, w którym jak wspomniałem, planowany jest kolektor ściekowy z Goliny do Cielczy. Starosta nie tłumaczy, dlaczego nie chce tej dokumentacji nam dać, skoro im jest niepotrzebna, a te rzeczy są już zapłacone. [wcześniej powiat zażądał za przekazanie dokumentacji 180 tys. zł - przyp. red]. Łącznik spowodowałby, że ścieki z ubojni nie szły by przez Golinę i Ciświcę. Poza tym starosta pisze bzdury, które nie mają nic wspólnego z tym, co ja w liście zawarłem. Mówiąc o „bandzie peeselowskiej” nie myślałem, tak jak mi starosta sugeruje – o pielęgniarkach, sołtysach, rolnikach itd. – tylko powiedziałem to w kontekście radnego Półrolniczaka, który pobił naszego członka Ziemi Jarocińskiej po restauracją i udaje, że taka sytuacja nie miała miejsca, a są świadkowie tego. I w tym kontekście powiedziałem, że czują się jak bezkarna banda, której wolno wszystko. Ja w swoim liście nikogo nie obrażałem, a jedynie informuję mieszkańców o inwestycjach, o których roznoszą nieprawdę ci, którzy są tam radnymi i kompletnie nic dla tego środowiska nie robią.

Komentarz radnego miejskiego PSL Marcina Półrolniczaka – ZOBACZ TUTAJ

Co sądzicie o sprawie?

 

 

 

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 4 głosów: 6 (67%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (71)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jar
  9 miesięcy temu 71
  Droga do lądowiska za gminne pieniądze dla burmistrza bo tylko on będzie latał bo kto inny ?Lądowisko to Ciświca a nie Siedlemin jak jest błędnie podawane.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ samuel
  ponad rok temu ocena: 100%  70
  Panie Teodorze, zrób sobie kolego kawy, daj pracować Mirkowi . On załatwi Panu naruszenie dyscypliny finansów i Pan odleci. Mirosław usadowi się w gdzie trzeba , aStachu złapie wicka ,a Pan? - Pan będziesz pożytecznym idiotą !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Oj
  ponad rok temu ocena: 93%  69
  Panie Starosto TEO czy podał pan do rzecznika dyscypliny finansów dyrektora dps( PIS) , bo podobno naruszýł dyscyplinę( jak mówił nadstarosta po zaleceniach kontroli) sprawdziliście to jùż? Panie Starosto czy świadomie łamie Pan prawo?
  ~ konrad
  ponad rok temu ocena: 100%  68
  wszyscy to tam złodzieje i egoiści... nie ważne z jakiej partii (bądź bezpartyjni)- i tak ważniejszy jest dla nich czubek nosa niż sprawy miasta powiatu i gminy- a najgorsze w tym wszystkim jest to, że to my ich wybieramy !!! no taki paradoks właśnie ! ;D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ lili
  ponad rok temu ocena: 18%  67
  Jak poprzez osobę Starosty można obrażać nauczycieli .? A Pawlicki to , co przecież też ma doradców , bo w w przeciwnym razie pewnych ,,,,ważnych decyzji nie podjąłby .
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  ~ Wujek dobra rada
  ponad rok temu ocena: 73%  66
  A no można..on to po prostu robi. Kiedy ma wystąpienie, do niczego innego nie potrafi się odnieść, tylko do swojej pracy w szkole. Ale polityka nie potrzebuje tanich wspomnień tylko działania
  ~ Porzucek
  ponad rok temu ocena: 62%  65
  Do pięt Pawlickiemu nie dorastasz. Martuzalski byłby lepszym starotą od ciebie.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Teodor zamilcz albo odejdź...
  ponad rok temu ocena: 72%  64
  Oj Teoś lepiej zamilcz i nie błaźnij się- nie dorosłeś do funkcji starosty i już nie dorośniesz -to nie fucha nauczyciela od pieprzenia głupot- dobra rada odejdź albo zamilcz-
  ~ Tadziu
  ponad rok temu ocena: 62%  63
  Nawet Martuzalski
  ~ PSLu już chyba nie ma
  ponad rok temu ocena: 74%  62
  A PSL jeszcze istnieje? Przecież nie mają żadnego posła, to partii nie ma...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ obs
  ponad rok temu ocena: 52%  61
  Pawlicki nie ściemniaj, przestań. To co mówisz to same bzdury.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ maks
  ponad rok temu ocena: 55%  60
  widzę, że inwestycje drogowe oczkiem w głowie pawlickiego - ciekawe dlaczego? Może ktoś z was zna odpowiedź na to pytanie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ do maks
  ponad rok temu ocena: 56%  59
  Jakby nie dbał o drogi to byś mu kmiotku zarzucił źe nie dba . A że jest gospodarzem z prawdziwego zdarzenia to robi co moźe . I nie tylko drogi . Ale ty Burku i tak tego nie pojmiesz . Ujadaj zatem sobie dakej .
  ~ sobie od ust odejmuje ale buduje
  ponad rok temu ocena: 56%  58
  To tylko troska naszego włodarza, hahahahahahahahahahahahaha
  ~ E tam
  ponad rok temu ocena: 52%  57
  Pan emeryt bez doświadczenia. Nie ma się do czego odnieść. Ale proszę Pana to jest polityka a nie piaskownica. Weź się do roboty. Bo mi wstyd
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ No to pomysł na politykę wychciewanie. Dzieviaki
  ponad rok temu ocena: 75%  56
  Chcą ponad 2 miliony od gminy a sami pozabierali dotacje placówkom edukacyjnym i schroniskom. Do tego projektu nie chcą przekazać bez zapłaty. Dziady wstrętne. Ten rezonans to tylko odciagniecie uwagi od spraw bieżących. Ciekawe czy to pomysł rzecznika magika czy kogoś z płatnych członków
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ samuel
  ponad rok temu ocena: 100%  55
  Do on - Staszku,odpuść ,dawno przegrałeś !
  ~ on
  ponad rok temu ocena: 6%  54
  do samuela - żal mi ciebie. Jesteś biednym, zakompleksionym człowieczkiem, który umie tylko pluć jadem.
  ~ samuel
  ponad rok temu ocena: 83%  53
  Prawda, przytulili kilkadziesiąt tysięcy bo Drzazga y Martuzal wymyslili pieniadze dla płatnych członków. Cena koalicji ,a szkoda dla dzieci z wiosek oraz schronisk .Ale jak pierwszy nic innego nie potrafi jak tylko trwać w kazdej koalicji, a drugi sprzedawac jaj,kapuchy i jaboli..? Pozostaje dać sobie łapę i mimo deszczu plwocin trwać na posterunku,przepraszam ,na szyderunku !!!
  ~ Dziadek
  ponad rok temu ocena: 72%  52
  W powiecie złe się dzieje. Weź się człowieku za porządki po wichurze i przeciwdzialaj kolejnym. A Ty się teraz zabierasz za dyskusję z burmistrzem. Widziales jak Zerkow wygląda????? Wstyd... Tak nie wygląda polityka
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Łysy Kojak z dworca
  ponad rok temu ocena: 64%  51
  WIADOMO CO U MAŚLAKA Z DWORCA? WYGRAŁ CZY SIE LECZY?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ziemianin
  ponad rok temu ocena: 42%  50
  Na przyszły rok was przegonimy,raz na zawsze.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ przegonić Pawlickiego z Jarocina
  ponad rok temu ocena: 67%  49
  przegonić Pawlickiego z Jarocina bo wszystko się sypie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Naiwny wyborca ZJ
  ponad rok temu ocena: 100%  48
  Żeby tobie czasami się że szczęki nie posypało..... do przeganiajacego
  ~ do przeganiającego
  ponad rok temu ocena: 44%  47
  Tobie z dupy chyba
  ~ OBSERWATOR
  ponad rok temu ocena: 47%  46
  TEN PAN I CAŁA JEGO EKIPA TO WIELKA PORAŻKA.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ bezradni nauczy ciele
  ponad rok temu ocena: 71%  45
  Belfry to najgorsi radni. Rodem z prlu jeszcze bardziej mierni. Nic nie robią bo nie są nauczeni myslenia i roboty.Latami klepią w kółko to samo. Bronią tylko zaciecie karty nauczyciela, aby im sie dobrze wiedło przejadając pieniadze kosztem inwestycji. Wybierają ich wieśniaki uważający za jakies autorytety, oraz gruny pedagogiczne z rodzinami by utrzymać status qwo karty nauczyciela. Zero inwencji twórczej.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ cd
  ponad rok temu ocena: 100%  44
  cd, betoniara, rudzielec, miro$ławny, mazur,
  ~ Wychowawca
  ponad rok temu ocena: 75%  43
  Patrz szaforz ,teodór itd-porażka
  ~ No właśnie
  ponad rok temu ocena: 75%  42
  Jestem belfrem ale niestety popieram ten komentarz..
  ~ wieści z Cerekwicy
  ponad rok temu ocena: 71%  41
  Ten arbuz nadaje się tylko do chodowania kilku świń na paszy ukradzionej z PGRu bo sam ma pewnie ze 2 ha ziemi. Taki z niego rolnik-momenklaturowy.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Olga Podlewska
  ponad rok temu ocena: 63%  40
  Nie robią kompletnie nic w tym powiecie, jedyne co robią to permanentnie się ośmieszają. Sztab kryzysowy powołali żeby wydać zakaz obchodzenia imienin.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Fakty Wilkowyja
  ponad rok temu ocena: 58%  39
  Bo opalony jest chory na władzę i chciwość. Stara też taka była !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Yu
  ponad rok temu ocena: 43%  38
  Skąd wiesz?
  ~ ŚWIR NA SCENIE
  ponad rok temu ocena: 42%  37
  Wiem, że boicie się prawdy. Ale nie wycierajcie swoich mord zdradzieckich imieniem Adama lokalne pseudopisiory zawierające koalicje pis psl sld po Niszczyliście Go skazaliście jesteście kanaliami !!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ samuel
  ponad rok temu ocena: 69%  36
  Teo,Teo ,..marionetka przy głosie. Widocznie Miro na urlopie! Partyjny układzik wziął i się uwłaszczył ,a jedzie jak po swoim !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Zawsze na wierzchu
  ponad rok temu ocena: 100%  35
  Miro się nie afiszuje. Jakby co to przecież po następnych wyborach może wejść w kooalicje na przykład z Pawlickim. No.czego się nie robi dla dobra rodziny
  ~ porażka powiatu - dziadzia Grobelny
  ponad rok temu ocena: 57%  34
  Dla dziadka Teodora 50-letni Pawlicki nasz burmistrz ratujący jednostkami OSP gminę Jaraczewo Grobelnego to pewnie może nawet niemowlak. Skąd oni wzięli tego buraczanego mądralę? To jakaś porażka.
  ~ jarocinianka
  ponad rok temu ocena: 67%  33
  Obydwaj siebie warci.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ znowu wtopa
  ponad rok temu ocena: 74%  32
  Burmistrzu Adamie Michale Pawlicki może pochwalisz się ostatnio przegraną sprawą z referendystami ? Wstyd ? Jakiś komentarz na fejsie ? Czekamy...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Spiskowcy
  ponad rok temu ocena: 53%  31
  Zrobiliście Teodor skok na starostwo i doicie je ze środków Narobiliście płatnych członków i już na nic innego kasy nie starcza . A co ze ścieźką rowerową do Żerkowa ? Rozmyła sie po ulewie ?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ ed
  ponad rok temu ocena: 76%  30
  Płatni członkowie to tylko z zj. Np. Natderektor w DPS za 7 tysięcy, czy posadka dla Walczaka w szpitalu za krocie.
  ~ andrzej
  ponad rok temu ocena: 75%  29
  Ostatnie wypowiedzi Pawlickiego dot.szpitala w Jarocinie,a sytuacja jest taka! dwa lata wspólnych rządów Pawlickiego z starostą Walczakiem doprowadziły do katastrofy finansowej w szpitalu powiatowym i obecne władza musi wspomagać szpital i prostować cały bałagan w powiecie !! a teraz doprowadził Pawlicki do bałaganu budowy ulicy a będą następne !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Naiwny wyborca ZJ
  ponad rok temu ocena: 100%  28
  Następny będzie na budowie SUW Stefanow realizowanej przez bardzo dziwne konsorcjum.
  ~ mir
  ponad rok temu ocena: 100%  27
  katastrofę finansową to masz w tym roku za rządów twoich idoli.
  ~ Geriatria TV
  ponad rok temu ocena: 36%  26
  Jakoś za Walczaka takie rzeczy nie miały miejsca. Teraz od 3 miesięcy ani prezes szpitala emeryt Mazurek ani po raz kolejny gwiazda samorządu Martuzalski nie potrafią porozumieć się z ratownikami. Taka jest prawda. Nie zrzucajcie swojej nieudolności.
  ~ tom
  ponad rok temu ocena: 55%  25
  Banda głupoli i tyle.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Tadek
  ponad rok temu ocena: 86%  24
  a co to za zmiany w LO
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Chrapka Drzyzgi na LO
  ponad rok temu ocena: 80%  23
  Będą Drzyzga wsadza swoją babę-i knuje razem z katechetą jak tu doprowadzić do wymiany obecnego- coś chcą wymyślić- jakaś fikcyjna reorganizacja i nowy ułożony konkurs .
  ~ ...
  ponad rok temu ocena: 71%  22
  A są jakieś zmiany? A jakie?
  ~ Jo
  ponad rok temu ocena: 70%  21
  Nadstarosta nie może o wszyskim mówić to czasem pozwala siostrzeńcowi coś napisać dla tego teo! Teo 2 dni się uczy i potem powtarza. A sztab kryzysowy powiatowy kiedy się zebrał?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Żółte papiery
  ponad rok temu ocena: 100%  20
  Za to siostrzeniec styl ma wyjątkowy. Sam pewnie siebie nie rozumie.
  ~ sierpień 2017
  ponad rok temu ocena: 58%  19
  Twoja głupota już cię przerosła.
  ~ Blef
  ponad rok temu ocena: 40%  18
  Co Pana Starostę nagle gmina Jarocin obchodzi? Jakoś inwestycji tutaj powiat nie robi jak narazie ... Nie rozumiem, że z ratownikami ze szpitala nie potrafią się dogadać a wypowiadają się o tym co w gminie się dzieje.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ sierpień 2017
  ponad rok temu ocena: 74%  17
  A co Pana Burmistrza powiat obchodzi ?
  ~ Fizjonom
  ponad rok temu ocena: 31%  16
  Czyżby rozpad koalicji PO PIS SLD PSL w powiecie przybierał realny i dramatyczny wydźwięk? Wygląda na to, że PSL zaczął grać na siebie. Będzie ciekawie. Na pewno śmiesznie tylko szkoda że ze stratą dla mieszkańców.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Trzecie usta
  ponad rok temu ocena: 56%  15
  Tedi - zmień doradców :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Dziwne wrażenie
  ponad rok temu ocena: 50%  14
  Czy Starosta jest rzecznikiem PSLu? Co na to reszta zarządu? Loto im to?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Pomieszanie funkcji
  ponad rok temu ocena: 52%  13
  Panie Starosto w sprawach pana partii PSL to po godzinach pracy niech Pan sobie konferencje organizuje a nie na stronach urzędu wykorzystując funkcje jakieś partyjne rozgrywki.
  ~ do sądu dziada
  ponad rok temu ocena: 68%  12
  Prosta sprawa, burmistrz twierdzi że PSL szkodzi gminie, ciekawe w jaki sposób, panie starosto oddać tego wałkonia do sądu, inaczej obudzicie się z ręką w nocniku
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Psy ogrodnika
  ponad rok temu ocena: 34%  11
  Jak to tylko Operat środowiskowy to go przekaż komuś kto chce z niego zrobić użytek. Po co ci on, jak wy nie chcecie robić z niego użytku? Psy ogrodnika? Tylko nie zacznijcie skomleć.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ zołza
  ponad rok temu ocena: 67%  10
  Wrócą kasę za operat - będzie dla ratowników na podwyżki.
  ~ Zaniemówił po zakazie imienin
  ponad rok temu ocena: 44%  9
  Super Burmistrz. W końcu ktoś przebudził starostę i przemówił. Bo myślałem że będziemy na to czekać do wigilii.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ naiwny wyborca ZJ
  ponad rok temu ocena: 72%  8
  Adam ja chce łącznik,a nie stacje uzdatniania wody w Stefanowie, budowane przez dziwne "konsorcjum" !!!
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Odwracają kota ogonem, a właściwie powiat
  ponad rok temu ocena: 41%  7
  Co z Ratownikami Medycznymi od 1 września? PAnie Starosto, może w tej sprawie jakieś stanowisko? Co nas obchodzi jakiś PSL? Pan Partię reprezentuje czy mieszkańców?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Za robotę się brać
  ponad rok temu ocena: 77%  6
  PAnie Starosto a co ze ścieżką rowerową do Żerkowa?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ dsofsdf
  ponad rok temu ocena: 43%  5
  Z czym? PRzecież mówili że może, jak widać już zapomnieli, a tym w urzędzie w Żerkowie to pasuje, bo więcej kasy zostanie. Zobaczycie jak się odpalą przed kampanią
  ~ Taka prawda
  ponad rok temu ocena: 41%  4
  Kiedy ten "uczeń" jak Pan pisze Adam Pawlicki wraz z 18 zastępami OSP z gminy Jarocin ratował mieszkańców powiatu, to Pan jako starosta głęboko już spał i nic nie zrobił żeby im pomóc. Dlaczego nie uruchomił Pan wojska do pomocy. Miał Pan na w d...? !
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jj okocha
  ponad rok temu ocena: 77%  3
  Co i kogo Pawlicki ratował? Lansowanie sie na facebooku to nie ratowanie a poza tym działanie podczas tego typu zjawisk to jego zasrany obowiązek...za to bierze pieniądze i łaski nie robi!!! A ze władze powiatu sie nie ujawniły podczas tej tragedii to ich problem i sumienie...a Pawlicki najlepiej potrafi szczuć swoimi wpisami na facebokach ale kiedyś ktoś sie wkurzy i za te kłamstwa którymi atakuje często Bogu ducha winnych ludzi poniesie odpowiedzialność....ludzie zrozumcie ze zarówno krol pawlicki jak i nieroby z powiatu sa na naszym garnuszku i maja SŁUŻYĆ wszystkim mieszkańcom a nie gwiazdorzyć
  ~ Geriatria
  ponad rok temu ocena: 39%  2
  Niech w powiecie lepiej się Szpitalem i Ratownikami zajmą a nie politykują w kółko i nic z tego dla ludzi nie wynika. Mam wrażenie że ciągle tylko zadzroszczą Gminie Jarocin wszystkiego
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ przegonić Pawlickiego, tworzy tylko toksyczną atmosfere w Jarocinie.
  ponad rok temu ocena: 76%  1
  pawlicki to pyszałek!!!!!!!! i mścity , niech się wali. Starosto doskonała wypowiedź i nie daj się zarozumialcowi, który nagle zaczął zachowywać się jak mały chłopczyk w piaskownicy, zaczął płakać i tupać nózkami bo nikt się niechce z mim bawić tak jak on chce,
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A