R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M ABx - MebleJarocin
R E K L A M A

Sprawdź kto zdobył najwięcej premiowanych punktów.

› Konkursy› Megakonkursy 11 miesięcy temu    12.10.2017
Romana Antczak
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A

Wczoraj między godzinami 16:00 a 20:00 każdy przysłany do nas SMS na kandydata ubiegającego się o tytuł Superbelfra 2017 miał podwójną moc i wart był aż sześć punktów. Najwięcej premiowanych głosów zdobył Hubert Grzesiak z numerem 4 (jarocinska.4), Dariusz Kornobis z numerem 3 (jarocinska.3) oraz Beata Markiewicz-Kramer z numerem 17 (jarocinska.17).

R E K L A M A

Pamiętaj, że oddając głos na któregoś z kandydatów, również masz szansę na zdobycie upominków.

Aby zagłosować wyślij SMS pod numer 7148 (koszt to 1,23 zł z VAT) w treści wpisując: „jarocinska.numer nauczycielki/ nauczyciela” (np. jarocinska.20). Istnieje możliwość wielokrotnego głosowania.

To nie jedyna możliwość oddania głosu na swojego ulubieńca.  Wypełnij kupon, który znajduje się w Gazecie Jarocińskiej i przynieś go lub wyślij do redakcji przy ulicy Kasprzaka 1a lub do biura ogłoszeń (ul. Kilińskiego 1, wejście od al. Niepodległości).

Każdy SMS daje 3 punkty, natomiast kupon z „Gazety Jarocińskiej”- 5 punktów. Punkty z obu głosowań sumują się. „Superbelfrem” zostanie osoba, która uzyska największą łączną ilość punktów.

Śledźcie informacje na portalu, a dowiecie się, kiedy jeszcze będzie można zdobyć dodatkowe punkty dla swoich faworytów.

Dla zwycięzcy mamy fantastyczną nagrodę - voucher do sklepu Witchen o wartości 500 zł ufundowany przez Bank Spółdzielczy w Jarocinie oraz dla pierwszej trójki podwójne zaproszenia do kawiarni Filmowa o wartości 50 zł każde. Upominki czekają również dla głosujących. Są to trzy podwójne zaproszenia do kina oraz pięć kubków od Gazety Jarocińskiej.


 

REGULAMIN PLEBISCYTU

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
R E K L A M A
R E K L A M A