R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - MIchał Surma
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_01
R E K L A M A

Spotkali się z parą prezydencką i premier [WIDEO]

› Sport i rekreacja 11 miesięcy temu    20.11.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 0 ocen 2 / 50%
A A A
Patrycja Adamkiewicz odbiera gratulacje od prezydenta Andrzeja DudyPatrycja Adamkiewicz odbiera gratulacje od prezydenta Andrzeja Dudy fot. Zrzut ekranu z relacji dostępnej na fanpage'u Kancelarii Prezydenta RP

Patrycja Adamkiewicz otrzymała gratulacje od prezydenta.

 

R E K L A M A

 

W niedzielę 19 listopada odbyła się uroczysta inauguracja Programu team100, do którego zakwalifikowali się m.in. sportowcy pochodzący z naszego terenu: Patrycja Adamkiewicz (AZS AWF Warszawa) i Szymon Krawczyk (Voster Uniwheels Team). W spotkaniu z utalentowanymi zawodnikami wzięli udział premier Beata Szydło, wicepremier Piotr Gliński, minister sportu Witold Bańka, prezes Polskiej Fundacji Narodowej Cezary Jurkiewicz oraz dyrektor Instytutu Sportu Urszula Włodarczyk.

Sportowcy, którzy znaleźli się w "grupie 100", będą mogli korzystać ze szkolenia związkowego, a także z indywidualnej ścieżki finansowania. Między uczestników projektu zostaną rozdzielone 4 mln zł rocznie (ok. 40 tys. zł na zawodnika). Beneficjenci w wieku 18-23 lata będą mogli je przeznaczyć na rozwój i doskonalenie umiejętności.

- Team 100 jest programem przeznaczonym dla utalentowanych zawodników, którzy staną się naszą sportową elitą w perspektywie najbliższych lat. Program skonstruowany jest tak, aby wspierał sportowca w obszarze procesu szkolenia oraz współzawodnictwa, ale również uczył odpowiedzialności i radzenia sobie w sytuacjach pozasportowych. Chcemy sprawdzić skuteczność modelu, który eliminuje zbędnych pośredników w dystrybucji środków sponsorskich i nauczyć młodych zawodników efektywnego inwestowania we własną karierę - mówił minister Witold Bańka cytowany przez oficjalną stronę PFN-u podczas konferencji, na której ogłoszono wejście w życie tego projektu.

Galerię zdjęć ze spotkania można obejrzeć na stronie ministerstwa sportu i turystyki - KLIKNIJ TUTAJ

Kilka dni wcześniej nasza taekwondzistka Patrycja Adamkiewicz spotkała się z parą prezydencką. - Zostali na nie zaproszeni medaliści tegorocznej letniej i zimowej uniwersjady. Otrzymaliśmy od głowy państwa dyplomy z gratulacjami za postawę i wywalczenie medalu w tych zawodach - mówi pochodząca z Jarocina zawodniczka.

Uroczystość była transmitowana na żywo na fanpage'u Kancelarii Prezydenta RP. Podpinamy ją poniżej (Patrycja pojawia się w minucie 35:30)

R E K L A M AAR1 - PSL_kandydaci
R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A