R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Śpiewać każdy może... na Polanie

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    20.07.2014
Dagmara Świerkowska
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Trzeci dzień występów przed pałacem Radolińskich

R E K L A M A

 

Piła, Konin, Wieluń, Grodzisk Mazowiecki, to tylko niektóre z miejscowości, wymienionych przez muzyków-amatorów na scenie w jarocińskim parku. W ostatnim dniu festiwalu, scena muzycznych prezentacji wokalno-instrumentalnych cieszyła się dużym zainteresowaniem, nie tylko rodzimych artystów.

Scena nie była pusta ani przez chwilę, a na występ było trzeba czekać. Występujący wykonali utwory Kultu, Republiki, Sierocińca, Perfectu i Dżemu. Wielu przedstawiło swoje własne kompozycje. „Dzisiaj to się rozkręcili. Pytają nawet czy w przyszłym roku też będzie taka okazja do występów” - powiedział Bogusław Harendarczyk z Jarocińskiego Ośrodka Kultury. Z czasem wykonawcy, którzy prędzej się nie znali zaczęli improwizować następne kawałki wspólnie.

W każdy z trzech dni festiwalu, między 12:00, a 15:00 można było zaprezentować swój talent muzyczny. Organizatorzy już zastanawiają się nad następną edycją projektu.

(dag)

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ kodzik
ponad rok temu ocena: 53%  1
Bardzo fajny pomysł z tym talentem muzycznym bravo mówiłem kiedys ,ze jak Harry wróci do JOK bedzie dobrze
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A