R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ASzkoła marszew a1 podstrona
R E K L A M AB1 NEONÓWKA 31.01-22.02 2019
R E K L A M A

Spędź Tłusty Czwartek z operetką i Straussem. Bilety czekają

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    6.02.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 2 ocen 0 / 0%
A A A

„Zemsta nietoperza”, „Księżniczka czardasza”, „Wesoła wdówka”, „Wiedeńska krew”, „Usta milczą dusza śpiewa”, „Wielka sława to żart” - to tylko niektóre arie i duety z operetek wiedeńskich oraz przeboje Johanna Straussa, które zabrzmią w czwartek 8 lutego w Jarocińskim Ośrodku Kultury podczas „Koncertu Wiedeńskiego”.

 

R E K L A M A

- Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie. Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. (...) Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu - piszą o koncercie organizatorzy. 

Bilety w cenie 75 złotych można nabyć w JOK-u.

Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenie. Wystarczy tylko na maila: l.sokowicz@jarocinska.pl wysłać odpowiedź na pytanie: Dlaczego chciał(a)byś pójść na ten koncert?

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w czwartek o godz. 12.00. Zwycięzcę powiadomimy telefonicznie, dlatego w mailu proszę podać telefon kontaktowy. Wejściówki można będzie odebrać bezpośrednio przed samym koncertem, który rozpocznie się o godz. 18.30.     

 

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (2)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ jacekpl
ponad rok temu 2
tłustkowy wieczór spędzić z pączkami i filmem o filmie Lord of drama https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jacekpl
ponad rok temu 1
na tłusty czwartek przy pączku coś wesołego , o zakonnicy w zespole rockowym na zastępstwie za brata bliźniaka :) https://rutube.ru/video/f532de...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A