R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M ABS_A1
R E K L A M A

Specjalna komisja zbadała działalność MCT w Żerkowie. Co "wykryto"?

› Aktualności› Samorząd 5 miesięcy temu    18.10.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 49 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

Specjalna komisja, powołana w lutym przez radę miejską, przeanalizowała działalność Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie.

 

- Nie chcemy niweczyć dorobku ośrodka (...) - zapewniała Ewa Marek-Skiba, przewodnicząca specjalnego gremium powołanego ds. zbadania działalności Mickiewiczowskiego Centrum Turystycznego w Żerkowie. Przedstawiła radzie i burmistrzowi wnioski z pracy komisji. - Myślę, że będą one taką wskazówką (...), żeby zarówno nowe rada, jak i pan burmistrz się do nich troszkę przychylili.

R E K L A M A

 

Co "wykryła" komisja? Jakie wnioski sformułowała?

 

Szerzej na ten temat w kolejnym wydaniu "Gazety"

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (50)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Nastka
5 miesięcy temu ocena: 100%  50
Lokalny patriota...padłam. Chyba raczej lokalny gość.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 100%  49
Ktoś chce go bardzo ośmieszyć. Ale już bardziej nie trzeba
~ PRAWDA O ŚCIEŻCE
5 miesięcy temu ocena: 100%  48
PUSTY śmiech mnie ogarnia jak czytam na temat ścieżki rowerowej Żerków-Jarocin,prawda jest taka że w formule zaprojektuj,sfinansuj,wybuduj były ogłoszone 2 przetargi i nikt nie miał zamiaru złożyć oferty , jak zostało zmienione finansowanie i inwestycja została rozbita na etapy zgłosiły się firmy,w tym roku będzie wybudowana ścieżka na terenie Żerkowa a do 30 czerwca2019r do rzeki LUTYNIA-taka jest prawda i bajek nie opowiadajcie,W NASTĘPNEJ KADENCJI LICZĘ ŻE BEDZIE DOKOŃCZONA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ starczy
5 miesięcy temu ocena: 53%  47
Mariusz S. zawalił sprawę ze ścieżką.W życiu nie oddam na niego głosu.
~ starczy
5 miesięcy temu ocena: 62%  46
Ale cicho wsłuchuja się w Michasia. Nareszcie spokój.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ Do Jacka Kmiecia
5 miesięcy temu ocena: 71%  45
Było super .Rzeczowo i na temar,bez obietnic z ksieżyca.Bez pomocy wujta z Wilkowyj.
~ Tylko Kmieć zrobi to co obiecał
5 miesięcy temu ocena: 47%  44
Czyli kandydatka pana Jacka myśli o wszystkich . Użyła zdrobnienia "wuja" żeby ocieplić kontakt . To bardzo dobrze świadczy o tej młodej osobie . A że chce coś zrobić dla człowieka to bardzo dobrze o niej świadczy . Dotychczasowi fotelmistrze tylko obiecywali . Kmieć rzuca słów na wiatr - On wprowadza w czyn to co mówi . To człowiek honorowy . Bòg , honor i ojczyzna to jego motto . I ja mu wierzę .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ co zrobił?
5 miesięcy temu ocena: 67%  43
Kupkę zrobił Anic o tym nie powiedział .Umkneło mu.
~ a
5 miesięcy temu ocena: 67%  42
To blagier,jakich mało
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 62%  41
Pan Jacek jest tak skromny... ze za wiele o nim dotychczas było słychać i wcale w Zerkowie widać. Ot patriota. Tak ja to widzę, mowiac obiektywnie jako wyborca mający dylematy, na kogo głosować
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 75%  40
Raczej argumentow brakło...
~ a
5 miesięcy temu ocena: 46%  39
“Próżnoś repliki się spodziewał, Nie dam ci prztyczka ani klapsa, Nie powiem nawet pies cię je…bał, Bo to mezalians byłby dla psa!”
~ do "ja"
5 miesięcy temu ocena: 46%  38
Pan Kmieć nie używa tego motta na codzień bo to skromny człowiek ale honorowy bardzo .
~ politolog
5 miesięcy temu ocena: 64%  37
Tak trzymać .Przy ludziach z łapanki tak jest że jak już który się odezwie to ziemio rozzstąp się. Wiemy jak to zrobić .Sprawdzone w Wilkowyjach: https://www.youtube.com/watch?...
~ nie wierzę, w to co czytam
5 miesięcy temu ocena: 59%  36
Masakra. Kto odpowiada za takie posty propagandowe, wychwalajace pana Jacka. Ja rozumiem, chyba, co autor chciał uzyskać... pokazac kandydata z najlepszej strony. Ale brzmi to tak śmiesznie i nienaturalne, jak reklamy telewizyjne z lat 90. Chyba komitet pana Jacka nie widzi, jak się w ten sposób ośmiesza. Dawajcie konkrety, a nie śmieszne teksty, że on honorowy i wodę w wino zamienia. Chyba, że celem jest dyskredytacja. To wtedy rozumiem.
~ politolog
5 miesięcy temu ocena: 63%  35
Zdrobniale to by było wujku.Z premedytacją proponowała lokalizację na krańcu wsi gdzie mieszka członek jej rodzinyi z uporem to podtrzymuje chociaż wujek się przed tym wzbrania i proponuje miejsce w środku wsi..A tu do próby korupcji politycznej wciągasz Boga ,honor i ojczyznę.Ładnie masz ten czerep zryty.
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 67%  34
Nie rzuca słów na wiatr. Wprowadza w czyn to co mowi. Czyli co? Czy ktoś przez te cała kampanię podatku przykład, co on zrobił i osiągnął? Czy tylko puste słowa, że on idealny. A z tym Bogiem, Honorem i Ojczyzna bym nie pezesadzal. Jakoś nigdy na live ani żadnym poście, jakimkolwiek oświadczeniu tego "motto", jak to Pan/Pani nie udało się usłyszeć lub przeczytać.
~ politolog
5 miesięcy temu ocena: 61%  33
Wiemy Jak to zrobić-próba korupcji politycznej w kmieciowym komitecie?Kandydatka Kmiecia pyta "Wuja, nie chcesz mieć ładnego placu zabaw albo szlaku rowerowego? Wuja" Ja chcę to obiecane boisko tak mniej więcej po środku wsi,oczywiście zadaszone co by mi w czasie deszczu nie kapało" Kandydatka Kmiecia dalej drąży: " ale tak koło ciebie nie? Żebyś miał blisko? Wuja;"Widzisz ja myślę o całej wsi a Ty tylko żeby rodzina miała dobrze.Kandydatka brnie dalej:" hahaha haha ja dla wujka chce dobrze" "Ale widzisz, martwię się o ciebie więc chyba to o mnie dobrze świadczy" Otóż nie pani Elu świadczy to o pani jak najgorzej,była pani czy jest najbardziej aktywną kobietą w Kmiecia komitecie i pokazała pani swoje prawdziwe oblicze. Ja oczywiście pani w czambuł nie potępiam z uwagi na pani młody wiek i brak doświadczenia życiowego,ale droga pani "nie sądzcie abyście niebyli sądzeni"
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
5 miesięcy temu ocena: 56%  32
Wiemy jak to zrobić: Wuja, nie chcesz mieć ładnego placu zabaw albo szlaku rowerowego
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Tylko Jacek Kmieć zrobi co trzeba !
5 miesięcy temu ocena: 29%  31
Surmu nie wybierzemy bo kojarzy sie z dziadkiem Jędraszczakiem . A to powrót do starych układów . Musi przyjśc nowe . A nowe to Jaca Kmieć - człowiek o szczerym uśmiechu i sercem na dłoni . Przyjazny dla każdego , uczciwy , religijny i bezgranicznie oddany Ziemi Źerkowskiej .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do wszystkich, którzy odpowiedzieli na komentarz.
5 miesięcy temu ocena: 40%  30
Jestem w szoku do jakiego poziomu trzeba się zniżyć, żeby komuś zarzucać takie rzeczy, chyba tylko niespełnionym człowiekiem, który łapie się ostatniej deski przed utonięciem. Nikogo nie powinno się oceniać w ten sposób, tym bardziej ze może są inne powody decyzji wyboru szkoły. O przepraszam mój błąd, przecież Panie z urzędu wiedzą wszytko, bo im się w pracy nudzi. Mam nadzieję, ze ktoś zgłosi tę sprawę i policja odnajdzie wasze numery IP, a jeśli nie to mam nadzieje, ze karma Was dosięgnie. Nie rozumiem jak można o kimś tak źle myśleć, widać tylko jak bardzo jesteście ograniczeni. Wstyd mi za Was.
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 54%  29
Dziękuję za odpowiedzi. Fakt o dzieciach, które się nie uczą w żerkowskiej szkole dużo mówi o tym patriotyzmie. Tak samo obejście jako wizytówka przedsiębiorczości i zaradności. Panu/Pani ktory/a wychwala pana Jacka bez merytorycznego podparcia dziękuję. Prosiłem o mertytoryczne pokazanie pana Jacka z dobrej strony. Widać, że się jednak nie da. Dziękuję Wam za odpowiedzi.
~ politolog
5 miesięcy temu ocena: 59%  28
Jaki on tam lokalny patriota,dzieci wozi do szkoły w Jarocinie bo w Żerkowie głupie nauczyciele uważa.Nie meldował się w Żerkowie bo nie po drodze mu z ciemnogrodzianami.
~ Tobiasz
5 miesięcy temu ocena: 43%  27
Ale nie robi przez 12 lat,nieporządek w obejściu i ogrodzie odpady walają się wszędzie,W żywopłocie takie dziury że traktorem przejedzie.W traktorku jak zabrakó paliwa to rok stał na polu.
~ starczy
5 miesięcy temu ocena: 50%  26
Idą do domu, cisza się zrobiła, potem obiad , zebrania wyborcze i frontalny atak. Bez końca moga obrzydzać innego kandydata. Chcesz Surmę to go zachwalaj.
~ Jacek Kmieć burmistrzem
5 miesięcy temu ocena: 52%  25
A jak tu nie szydzić i nie śmiać sie skoro Surma , Grobelny i Jędraszczak za pięć 12 wbijają dla oka , szpadle w ziemie - że to niby ścieżke rowerową budują :))) Przeciež to jawna kpina z ludzi ? Polubili ciepłe posadki oraz sowite wpływy na konto . Ale dość - czas na zmiany . Na wyborze Kmiećia nic nie tracimy ale możemy zaś dużo zyskać . Tamci już byli - wielki czas na zmiany . Niech wykaże się młody człowiek z pomysłem na Żerków i gmine a takim niewątpliwie jest przyjazny ludziom Jacek Kmieć - lokalny patriota naszej małej ojczyzny .
~ ja
5 miesięcy temu ocena: 55%  24
"Oparcie kampani na ironi ,złośliwości zgryzliwości,oszczerstwach,hipokryzji,,arogancji,insynuacjach,drwinie,chichocie i dowcipkowaniu" - takie zachowanie raczej nie świadczy, że ten człowiek jest uczciwy, religijny, a przede wszystkim PRZYJAZNY..
~ 1234556
5 miesięcy temu ocena: 50%  23
Haha. Tak szcztucznego uśmiechu jak on, do dawno nie widziałem. No i nic więcej o nim powiedzieć się nie da, bo w przerwach między wyborami dla Żerkowa nie istnieje. Proszę o merytoryczną dyskusję, co ten człowiek zrobił przez te lata, oprócz przedstawiania programów wyborczych. Ja proszę o odpowiedź, żeby wiedzieć w jaki sposób jest bezgranicznie oddany Naszej Ziemkiewicza Zerkowskiej. Czy to puste hasło...
~ a
5 miesięcy temu ocena: 81%  22
"Wuja, nie chcesz mieć ładnego placu zabaw albo szlaku rowerowego."-Pytanie kaqndydatki do Rady Miejskiej z komitetu Kmiecia. Co to znaczy? Zbawiać gminę chcą a nepotyzm w czystej postaci.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
5 miesięcy temu ocena: 67%  21
ale to co ,że hermafrodyta?To nieistotne.
~ qwerty
5 miesięcy temu ocena: 50%  20
Starczy to może być uwiąd. Zapisuje i mówi się wystarczy... Ale czego ja tu mogę się spodziewać...
~ starczy
5 miesięcy temu ocena: 43%  19
do a czyli Dawida. Musisz nagrywać biedaku. Boisz się, bo Ela to baba z jajami, ona na pewno nie będzie bezrefleksyjnie robić tego, co jej inni każą. Ma energię i polot . Takiej kobiety brakuje w radzie.Wuja szykuj łopatkę na plac zabaw- ha,ha.
~ a
5 miesięcy temu ocena: 40%  18
Nepotyzm ma wiele znaczeń jednym z nich jest faworyzowanie krewnych"Kandydatka Kmiecia pyta Wuja, nie chcesz mieć ładnego placu zabaw albo szlaku rowerowego? Wuja" Ja chcę to obiecane boisko tak mniej więcej po środku wsi,oczywiście zadaszone co by mi w czasie deszczu nie kapało" Kandydatka Kmiecia dalej drąży: " ale tak koło ciebie nie? Żebyś miał blisko? Wuja;"Widzisz ja myślę o całej wsi a Ty tylko żeby rodzina miała dobrze.Kandydatka brnie dalej:" hahaha haha ja dla wujka chce dobrze" "Ale widzisz, martwię się o ciebie więc chyba to o mnie dobrze świadczy" Otóż nie pani Elu świadczy to o pani jak najgorzej,była pani czy jest najbardziej aktywną kobietą w Kmiecia komitecie i pokazała pani swoje prawdziwe oblicze. Ja oczywiście pani w czambuł nie potępiam z uwagi na pani młody wiek i brak doświadczenia życiowego,ale droga pani "nie sądzcie abyście nie byli sądzeni" Darzyłem panią dużym sympatią pomimo odmiennych poglądów znam i cenię pani rodziców i uważam że ta wpadka była zbędna.
~ nepotyzm
5 miesięcy temu ocena: 55%  17
Przeczytaj sobie co znaczy słowo nepotyzm, bo widać ,że używasz nie wiedząc co znaczy. Czy ten plac zabaw i szlak rowerowy jest korzyścią wuja, czy wszystkich? Nepotyzm w czystej postaci to zatrudnianie rodziny i znajomych w wszystkich podległych jednostkach oraz dawanie prac zleconych np. teściowi. Nie ośmieszaj się człowieku, bo kto żyje w ŻERKOWIE nie ma wątpliwości gdzie on jest.Widać, że robi się groźnie.
~ b
5 miesięcy temu ocena: 75%  16
Wpierw jedna ,potem druga a nóż się teraz uda
~ starczy
5 miesięcy temu ocena: 29%  15
"Nigdy nie kłóć się z idiotami. Sprowadzą cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem." Politolog nikt ci nie dorówna w głupocie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ a
5 miesięcy temu ocena: 71%  14
Osoby bez dostępu do netu szczególnie z Bieżdziadowa może były by zainteresowane,kto to takie przedwyborcze interesiki proponuje. Dobrze że ten wuja na poziomie i interesuje go dobro ogółu mieszkańców a nie tylko swoje.
~ starczy?
5 miesięcy temu ocena: 50%  13
Czy uzuoełnić swą wypowiedż?
~ politolog
5 miesięcy temu ocena: 77%  12
Ciemnogród już był teraz Wilkowyje: https://www.youtube.com/watch?...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
5 miesięcy temu ocena: 39%  11
Budę zamknąć i tyle przynajmniej strat nie będzie przynosić
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Aaa
5 miesięcy temu ocena: 60%  10
Jedyny dochód z tego obiektu to pieniądze z jego sprzedazy
~ alek
5 miesięcy temu ocena: 63%  9
Sam się zamknij
R E K L A M A
R E K L A M A