R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Nieruchomość
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Słuchali kolęd i pomagali [WIDEO, ZDJĘCIA]

› Kultura i Rozrywka› Wideo ponad rok temu    11.01.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 2 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Lidia Sokowicz

Mimo że gwiazda „Kolędowania” Olivia Wieczorek przeziębiła się i nie mogła zaśpiewać nic więcej poza jedną kolędą, to i tak koncert charytatywny, który odbył się w niedzielę w kościele św. Jerzego, można zaliczyć do udanych. Zaraz po jego zakończeniu członkowie grupy organizacyjnej deklarowali chęć zorganizowania kolejnych, podobnych przedsięwzięć.

R E K L A M A

Zbiórka na Adasia i Rafałka - dwóch małych mieszkańców Jarocina zmagających się z chorobą nowotworową - zakończyła się wynikiem 3 tysiące złotych. Na prośbę księdza prałata Dariusza Matusiaka, proboszcza parafii św. Marcina dodatkowo została zorganizowana spontaniczna zbiórka dla trzeciego chłopca, ofiary nieszczęśliwego wypadku, jaki zdarzył się na początku zeszłego roku.

Na wyłożonym na ziemi „Sercu dla Kubusia” znalazło się aż 527,57 zł. W organizację koncertu włączyło się bardzo wiele osób prywatnych, ale też i instytucji m.in. wolontariat „Ogrodu Marzeń” z Ruska, Społeczne Ognisko Muzyczne, a także dwa jarocińskie przedszkola - „Bajeczka” i „Jaś i Małgosia”. 

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ daniel
  ponad rok temu ocena: 50%  2
  Brawo dla dzieci z bajeczki było super i to bez mikrofonów brawo
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Marex
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Bardzo ładna akcja. Piękne wykonania, szczególnie popisało się Ognisko Muzyczne, które najbardziej mnie uwiodło swoją muzyką :)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A