R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Adam Pawlicki
R E K L A M AB1 - ZJ_kandydaci_02
R E K L A M A

„Skasowana” wysepka, ognisko w lesie, powalone drzewo i zderzenie na DK 11

› Aktualności› Na sygnale 9 miesięcy temu    10.01.2018
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 0 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Fanpage OSP KSRG Nowe Miasto

Jarocin. Straż Pożarna. Kolizja. Ognisko. Wiatrołomy

- Na Powstańców samochód osobowy skasował przejście dla pieszych na skrzyżowaniu z Popiełuszki - napisał internauta za pośrednictwem DAJ ZNAĆ.

R E K L A M ASRT - Adam Pawlicki

Straż pożarna potwierdza, że wieczorem otrzymała wezwanie na ul. Powstańców Wielkopolskich w Jarocinie. Kierowca auta przejechał przez wysepkę i uszkodził znaki drogowe.

Strażacy z JRG Jarocin zneutralizowali rozlaną na jezdni substancję ropopochodną i zebrali elementy uszkodzonych znaków.

Po południu ratownicy udali się do Góry, gdzie w lesie paliło się niedogaszone ognisko. Sprawę wyjaśnia policja.

Przed południem strażacy interweniowali również na drodze Żerków-Chrzan. OSP Żerków usuwało z jezdni powalone drzewo.

Dzisiaj wczesnym rankiem doszło też do zderzenia na skrzyżowaniu DK 11/15 z ul. Śremską w Nowym Mieście. – Kierująca oplem wyjechała z drogi podporządkowanej nie ustępując pierwszeństwa przejazdu w wyniku czego doszło do zderzenia z mercedesem sprinterem - informuje asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlkp. - Jadąca oplem kobieta została ranna, Zespół Ratownictwa Medycznego przewiózł ją do szpitala, bo badaniu okazało się, że na szczęście obrażenia nie są groźne.

Zdarzenie zostanie zakwalifikowane jako kolizja. Na miejscu prócz policji pracowali strażacy z OSP Nowe Miasto, którzy zabezpieczyli rozbite pojazdy i kierowali ruchem w trakcie ustalania przebiegu zderzenia.   

R E K L A M AAR1 - Bartosz Walczak_ZJ
R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (0)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarzbądź pierwszy!
  R E K L A M A
  R E K L A M A