R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS kredyty do odwołania
R E K L A M A

Siostra Flawiana pomaga walczyć o dziecko

› Społeczeństwo› Reportaże ponad rok temu    11.12.2014
Redakcja
komentarzy 5 ocen 8 / 100%
A A A

Siostra Flawiana – przełożona jarocińskiej wspólnoty elżbietanek – pomaga ojcu trzyletniej Sary, który walczy o prawo do opieki nad dziewczynką.

54-letni Zbigniew z Obry Starej (gmina Koźmin Wlkp.) wychowuje samotnie niepełnosprawnego syna i córkę Sarę. Sąd nakazał mu przekazać dziewczynkę matce. Ojciec nie chce się na to zgodzić. Uważa, że kobieta walczy o prawo nad Sarą, by otrzymać zasiłek dla opiekunów niepełnosprawnych.

Murem za panem Zbigniewem stoi Stowarzyszenie „DzielnyTata.pl”. Siostra Flawiana, która przed przyjazdem do Jarocina uczyła w Koźminie, zainteresowała się losem ojca dzieci po emisji w telewizji archiwalnego odcinak programu „Tylko tato”. – Podziwiam go za to, co robi – mówi siostra Flawiana.

Co zrobi pan Zbigniew po wyroku sądowym? Jak chce walczyć o Sarę? Co mówi matka dziewczynki? Jak pomaga siostra Flawiana i ludzie ze Stowarzyszenia „DzielnyTata.pl”? Zobacz materiał filmowy.
 

R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A
+ 8 głosów: 8 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ aaa
ponad rok temu ocena: 56%  5
Ta prawda , że ta siostra Flawiana wyleciała DYSCYPLINARNIE ZE SZKOŁY!!! BO ZATRASZAŁA DZIECI I KRZYCZAŁA NA NIE!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Iwona
ponad rok temu ocena: 20%  4
Kasę?? Jaką kasę?? Ta matka więcej płaci za żłobek dla córeczki (trzyma dla Niej miejsce) niż pobierałaby tego zasiłku. To pan P. lubi zarabiać na niepełnosprawności swoich dzieci :) Matka tych pieniędzy nie chce :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marta
ponad rok temu ocena: 0%  3
Zapomniałam dodać. Matka jeździła do szitala do córeczki. Ma z nią nawet zdjęcia w szpitalu. Odwiedzała ją i była nawet z jej o rok starszym braciszkiem. Ale lepiej pisać oszczerstwa niczego nie wiedząc. Tak jest najprościej.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marta
ponad rok temu ocena: 33%  2
do JA Aco Ty wiesz o tej matce? Wiesz że pan P. w momencie kiedy mama Sary odmówiła rodzenia kolejnych dzieci została odizolowana od coreczki (ale nie syna ponieważ pan P, wolał córeczkę a synka ma gdzieś) bo ja stwierdził pan P. jemu kobieta jest potrzebna tylko do rodzenia. Później moje drogie "ja" pan P. specjalnie wyjechał żeby matka nie miała kontaktu. W Sądzie w aktach wszystkko jest czarne na białym. Między innymi jest zapis ja pan P. powiedział do Sędzi że jego zdadniem córeczka nie potrzebuje ani matki an młodszegoi braciszka ponieważ ma jego i Józefa. To on sam zadecydował że rozdzieli rodzeństwo. Najpierw proszę się zaznajomić z aktami i poznać drugą stronę a potem się można wypowiedzieć.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ja
ponad rok temu ocena: 75%  1
Matka ty chcesz być matką czy mieć tylko kasę gdzie byłaś jak mała była w szpitalu z innym gazem jak chodzisz do kościoła to się módl ö zdrowe nogi bo o rozum już za późno a jak nie chodzisz to zacznij.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A