R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Społeczne
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Sigma:”Nic nie spadło z nieba". AFu-Ra & Antone [WIDEO]

› Aktualności› Wydarzenia ponad rok temu    1.01.2017
Redakcja
komentarzy 2 ocen 16 / 94%
A A A
 fot. Sigma

Jarociński raper Sigmy udostępnił kolejny utwór z najnowszej płyty "Klasa Robotnicza". Numer zatytułowany "Nic nie spadło z nieba" jest wyjątkowy. Pojawiają się w nim gościnnie Afu-Ra - legenda hip-hopu nowojorskiego oraz Antone.

R E K L A M A

Sigma wypuścił w świat już pięć kawałków z płyty "Klasa Robotnicza". Do trzech nagrano teledyski. "Nic nie spadło z nieba" jest trzecim, jaki możemy zobaczyć.

Nakręcono go na czeskim festiwalu Hip-hop Kemp. Za zdjęcia oraz montaż odpowiada Maciej Kubacki. Utwór "Nic nie spadło z nieba" został wyprodukowany przez Hirass'a, a cuty położył DJ WLB. W teledysku występują również goście zaproszeni do nagrania tego numeru: Afu-Ra (ur. w 1973) – amerykański raper. Powiązany z Gang Starr Foundation. Współpracował z takimi artystami jak: Jeru the Damaja, M.O.P., Royce da 5'9", DJ Premier czy z GZA. Wkroczył na scenę hip-hop jako członek Gang Starr Foundation obok takich artystów jak Jeru the Damaja, Big Shug i Group Home oraz Antone: Bebzacz - człowiek orkiestra. Wrocławski raper, właściciel niezależnej wytwórni muzyczno - wizualnej Play More Records / Play More Videos, współtwórca projektu Bebzacze oraz AA TV.

- Premiera krążka "Klasa Robotnicza" planowana jest na czerwiec tego roku. Za produkcję odpowiedzialni są tacy producenci jak O.S.T.R., Oerbeatz, Hirass, KillaBreakz, Johnny Beats, Ariel, Mleko. Gościnnie na albumie pojawią się Śliwa, RAGA, Kuba Leciej, Green, Vally oraz kilku gości których ujawnimy niebawem - mówi Sigma.

Sigma działa na jarocińskiej scenie hip-hopowej od 2001 roku. Własnym nakładem wypuścił 13 nielegali, w tym 5 mixtapów a w 2014 wydał pierwszą oficjalną płytę pt: NaLegal(i)NaNielegal która była klasyczną produkcją brzmieniowo nawiązującą do złotej ery hip-hopu.

R E K L A M A
+ 15 głosów: 16 (94%) 1 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ SZCZERY
  ponad rok temu 2
  W końcu i Poznański RAP dał info http://poznanskirap.com/aktual...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ SZCZERY
  ponad rok temu ocena: 79%  1
  Brawo SIGMA!! Kolejny lvl w RAP Grze i to rozpoczęty z wysokiego C :)) To jak strzał z dupska u Człowieka Wargi w ryj zawistnym hejtom Pozdro i czekamy na płytkę... "Juchta nie śpi, Juchta czuwa..." :D
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A