R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Samochód wyjechał i zablokował ulicę. W środku nie było kierowcy... [WIDEO]

› Daj znać 10 miesięcy temu    7.12.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 3 ocen 2 / 50%
A A A
Kia na poznańskich numerach rejestracyjnych niemal całkowicie zablokowała ulice Sportową w JarocinieKia na poznańskich numerach rejestracyjnych niemal całkowicie zablokowała ulice Sportową w Jarocinie fot. Internauta jarocinska.pl

Jazda jarocińska. Jarocin. Ulice Jarocina. Drogi Jarocińskie. Ruch w Jarocinie. Samochody w Jarocinie

R E K L A M A

 

- Myślałam, że ktoś zawraca i zgasło mu auto. Na ulicy szybko utworzył się korek. Po dojechaniu okazało się, że w środku nie ma kierowcy, a auto jest zamknięte - opowiada pani Ania, która widziała niecodzienne zdarzenie, do jakiego doszło w środę wieczorem na ul. Sportowej w Jarocinie.

 

Kierowca ciemnego forda focusa zostawił auto na parkingu nieopodal bloku nr 1. W pewnym momencie samochód, który prawdopodobnie nie miał zaciągniętego hamulca ręcznego, zjechał i zatrzymał się na środku jezdni.

 

Tylko zrządzeniu losu właściciel auta może dziękować, że akurat nic tamtędy nie przejeżdżało i nie doszło do kolizji. Kierowcy osobówek omijali auto. Wszystko trwało dobrych kilka minut, aż na miejscu zjawił się autobus JLA [ZOBACZ WIDEO].

 

- Kierowca nie mógł przejechać wysiadł i z pomocą innego mężczyzny zepchnęli forda z powrotem na parking - opowiada świadek.

 

Pamiętajcie, by samochody parkowane tam, gdzie występuje nachylenie terenu, zawsze zostawiać na hamulcu ręcznym, a jeśli to możliwe - również na biegu.

R E K L A M A
+ 1 głosów: 2 (50%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (5)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ BRAK SŁÓW..
10 miesięcy temu ocena: 28%  5
Auto na lawetę a kierowcy zabrać prawko dożywotnio za spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym.
~ Xyz
10 miesięcy temu ocena: 100%  4
Chyba mózg Tobie wypadł.... jakie spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym. Za dużo oglądasz TVN-u i tych chorych pseudo seriali typu Ukryta prawda i szpital....
~ HE HE
10 miesięcy temu ocena: 67%  3
KOŁO STODOŁY TO NORMALNE PRZEWAŻNIE TO TABLICE PPL !!!!!
~ Johnny 234
10 miesięcy temu ocena: 47%  2
A kogo to interesuje? :)
~ Renegade
10 miesięcy temu ocena: 60%  1
Jak cię nie interesuje, to po co tutach wchodzisz?
R E K L A M A
R E K L A M A
R E K L A M A