R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - Nieruchomość
R E K L A M AB2 - Stimi
R E K L A M A

Rozmowa jarocinska.pl. Karina Carmel Olejniczak: Siedzę i ogarniam kasę

› Kultura i Rozrywka› Wywiady ponad rok temu    17.04.2017
Bartek Nawrocki
komentarzy 5 ocen 2 / 100%
A A A
Carmel na dworcu PKP w JarocinieCarmel na dworcu PKP w Jarocinie fot. Bartek Nawrocki

Rozmowa z KARINĄ CARMEL OLEJNICZAK, wokalistką, uczestniczką Idola i od niedawna - pracownicą kasy na dworcu PKP w Jarocinie.  

R E K L A M A

Dlaczego Carmel, a nie Karina?

Jestem taka… słodka. A co nie widać? Carmel idealnie pasuje (śmiech).

Hmmm???

Nie…. Carmel wzięło się generalnie stąd, że byłam na warsztatach muzyki gospel, bo prawie przez 11 lat mojego życia śpiewałam muzę gospel. I na tych zajęciach byli instruktorzy, którzy starali się zwracać do nas po imieniu. Żeby im to ułatwić moja koleżanka z chóru wymyśliła „Carmel”. I tak już zostało. Karina - nie, po prostu Carmel. Tak też wolę, przytuliłam się mocno do tego przezwiska. Jestem twarda, słodka, czasami słona. Różnie bywa.

Jesteśmy na niedawno odnowionym dworcu PKP w Jarocinie i to nie jest przypadek, bo ty tutaj pracujesz.

Dokładnie. Teraz się śmieję, że to jest mój drugi dom. Usprawniamy pracę kasy, u was w Jarocinie… (śmiech). Nie, nie u was. Już teraz mogę mówić - u nas w Jarocinie. Już tu mieszkam od początku marca.

Możesz mówić u nas, pod warunkiem, że powiesz, jak się u nas znalazłaś. Bo chyba nie przyjechałaś z Poznania, wysiadłaś z pociągu i zostałaś na dworcu?

No nie. Generalnie jeżeli chcecie sobie wyobrazić osobę, która ma dużo szczęścia w życiu, to właśnie na nią patrzycie. Jestem ogromną szczęściarą, bo mam wokół siebie wspaniałych ludzi. Był taki czas w moim życiu, że miałam bardzo duży problem, żeby znaleźć pracę w której się odnajdę. Bo jakby problemu ze znalezieniem zajęcia nigdy nie miałam, ale takiego, w którym się poczuję dobrze, w którym się odnajdę, już tak. Znalazł się mój przyjaciel i mówi „Karina, a może byś spróbowała na kasie biletowej?”. I tak po trzech miesiącach pracy znalazłam się tutaj, na dworcu PKP w Jarocinie. Siedzę i ogarniam kasę. 

I mam wrażenie, dobrze się tutaj czujesz.

Nie ukrywam, czuję się bezpiecznie w kolejowym klimacie. Pochodzę z rodziny kolejarskiej, oboje moich rodziców pracuje w PKP Cargo, więc ten klimat raz, że znam, a dwa lubię.

[ZOBACZ WIDEO]

R E K L A M A
+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (5)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ Jarocinianka
  ponad rok temu ocena: 100%  5
  Pani w porządku,jednak Jarocińska tymi artykułami próbuje nam wmówić że ludzie przyjeżdżają tutaj za pracą... Tu nie ma pracy. A ona dostała ją po znajomościach bo ktoś z rodziny pracował w koleji. Zajmijcie się lepiej artykułami dotyczącymi ofertami pracy. Więcej niż strony by to nie zajęło, bo tu jej po prostu nie ma. Chyba że od oszustów którzy nigdy nie płacą za dni czy tygodnie próbne.
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ spoza jarocina
  ponad rok temu ocena: 100%  4
  przaśnie tu u was. w ch...organizuja disco polo, beda laski discopolowcó;) ubijac masło jak u donatana w teledysku? Jarocin to duza zabetonowona wies z prawami miejskimi.
  ~ Bartek Nawrocki
  ponad rok temu ocena: 0%  3
  Zapewniam panią, że artykuł ma charakter li tylko informacyjny, a nie perswazyjny. Co do drugiej części pani wywodu - o rynku pracy też piszemy i to często. Choćby tutaj http://www.jarocinska.pl/artyk... Zapraszam do bieżącego śledzenia portalu i papierowego wydania Gazety Jarocińskiej, gdzie jest osobny dział poświęcony rynkowi pracy.
  ~ zwr111
  ponad rok temu ocena: 100%  2
  Widzę że coraz więcej wywiadów z tą Panią... Nikt natomiast nie zauważa że od czasu kiedy na dworcu zmieniła się obsluga kasy to dość często pojawiają się bardzo długie kolejki, szczególnie od rana. Myślę że skoro są to nowi pracownicy, którzy dopiero się uczą to warto otworzyć drugą kasę :-)
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ jacekpl
  ponad rok temu ocena: 100%  1
  Carmel bardziej kojarzy się nazwą zespołu Orange Caramel :) https://www.youtube.com/watch?...
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  R E K L A M A
  R E K L A M A
  R E K L A M A