ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Rowerami nad jezioro. Z RoweLOVE do Jarosławek

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    6.04.2019
Lidia Sokowicz
komentarzy 0 ocen 7 / 86%
A A A
 fot. Materiały organizatora

Jako pierwszy cel „Weekendowego Wypadu” wybrali tę, od której zaczęła się przygoda RoweLOVE Jarocin. W niedzielę 14 kwietnia można będzie wybrać się z nimi do Jarosławek.

 

 

Na miejscu planują odpalić grilla jednorazowego i odpocząć chwilę blisko plaży. „Macie ochotę na przejażdżkę w świetnej atmosferze, tempem dostosowanym dla każdego? Nasze weekendowe wypady są jak zawsze bezpłatne, bo kiełbaskę do grilla i napoje należy zakupić we własnym zakresie. Pamiętajcie, kto ma, zabiera kask i jakiś element odblaskowy i koniecznie zapas wody na drogę.” - zapraszają organizatorzy.

 

Zbiórka obok samoobsługowej stacji naprawy rowerów przy skrzyżowaniu ul. Bema z ul. Solidarności. Grupa wyruszy o godz. 9.00. Szczegółowe informacje można uzyskać za pośrednictwem fanpage'a RoweLOVE Jarocin na facebooku.

 

+ 6 głosów: 7 (86%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A