R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

Rolniku, złóż wniosek o zwrot podatku

› Aktualności ponad rok temu    16.02.2017
Anna Konieczna
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Do końca lutego producenci rolni mogą ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego.

Razem z wnioskiem należy złożyć faktury VAT, stanowiące dowód zakupu paliwa w okresie od 1 sierpnia 2016 r. do 31 stycznia 2017 r.

R E K L A M A

O wypłatę mogą ubiegać się osoby fizyczne, osoby prawne lub jednostki organizacyjne nie mające osobowości prawnej będące posiadaczami gospodarstwa rolnego w rozumieniu przepisów o podatku rolnym. Gdzie należy złożyć wniosek i co do niego dołączyć - czytaj w „Gazecie Jarocińskiej”.

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (1)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ knurek
ponad rok temu ocena: 80%  1
Paczće frajery jak to się robi. Audiczki i wageniki w dizelku - moc, prestirz i ekonomia. A jeszcze zwrot podatku za ropkę. Zetory i inne sprzenty też na ropa to elegansko się zkłada. Tata, mama, żona, brat wszyscy mają audiolki, dziadek z babciom po golfiku, siora z szfagrem e60 530d. Zara młody zda prawko to x5 tanio wychaczy z rajhu nieśmigane po pastoże zpod Hanoweru. I co łyso tym co muszom robić za 1500 i jeszcze dojerzdżać. Zablokuje wam płyty głuwne hejteży. Ja pracuje 2 godziny w dniu na swoim a wieczorem odpoczywam z wudeczkom lepszom przy kominku. Kit że śmierdzi gnuj i świnie ale jak lord mam. Narzekajom gospodarze zawsze bo taka natura ale karzdy ma w brud hajsu. Paczcie na domy i inne żeczy. Dzienki Lepper! Dzienki Unia! Nara ide nawoskować a6 hamy!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A