R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

RockRun 2017. Zobacz, jak biegli uczestnicy [FOTO]

› Sport i rekreacja ponad rok temu    10.09.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 23 ocen 4 / 50%
A A A
 fot. Sebastian Matyszczak

RockRun 2017, czyli największa impreza biegowa w Jarocinie startuje o 11.30.

 

 

R E K L A M A

Najpierw na płycie głównej stadionu w Jarocinie będzie się można odpowiednio rozgrzać i przygotować do półmaratonu oraz biegu na 10 km, a punktualnie o 12.15 uczestnicy wyruszą na trasę w stronę Żerkowa i Łuszczanowa. Do tej pory zapisało się ponad 540 biegaczy, a kolejni będą mogli to zrobić tuż przed startem. Jeśli wszyscy pojawią się na biegu, będziemy świadkami rekordu.

Od kilku dni trwały intensywne przygotowania do rywalizacji, a wczoraj wieroczem chętni mogli wziąć udział w pasta party przy strefie finiszera zlokalizowanej na terenie Jarocin Sport. Co ciekawe, pomoc przy oznaczaniu trasy zaangażowali się nie tylko organizatorzy, ale także przedstawiciele Biegaczy Jarocin, którzy dzisiaj wystartują w RockRunie.

Rok temu amatorzy biegania startowali w ekstremalnych warunkach. Termometry wskazywały ponad 30 stropni Celsjusza. Tym razem prognozy są bardziej łagodne. Ma być ponad 10 stropni mniej, więc z nieba na pewno nie będzie lał się żar. Wręcz przeciwnie. Wiele wskazuje na to, że trudno będzie uświadczyć słońce. Takie warunki powinny zadowolić większość fanów biegania.

FOTORELACJA Z ROCKRUN JAROCIN 2016

Zaglądajcie tu regularnie. Będziemy aktualizować galerię zdjęć, pojawią się też materiały na naszym facebookowym profilu.

[AKTUALIZACJA 14.49]

Bieg zbliża się do końca. Linię mety przekraczają ostatni zawodnicy. Centrum imprezy stała się teraz strefa finiszera, gdzie głodni zawodnicy mogą się zregenerować, najeść i napić. Tymczasem my mamy dla Was pierwsze zdjęcia z dzisiejszej rywalizacji. KLIKNIJCIE TUTAJ

[Poniedziałek, 11 września 2017]

Przedstawiamy kolejną porcję zdjęć, wideo oraz wyników. KLIKNIJCIE TUTAJ

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 2 głosów: 4 (50%) 2 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (21)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  Cisza wyborcza. Możliwość komentowania została wstrzymana.
  ~ haha
  ponad rok temu ocena: 88%  21
  Dreptak_ trudno nie krytykować osób które czego się nie dotkną to zepsują.Są tacy którym dasz kulkę i zostawisz samych w pustym pokoju to ją zgubią.
  ~ RunRun
  ponad rok temu ocena: 17%  20
  http://www.sfora.pl/polska/Nie...
  ~ Runowiec
  ponad rok temu ocena: 61%  19
  Wspaniale zorganizowany bieg. Gratuluje wszystkim startującym. Miło pobiegac w swoim rodzinnym mieście kiedy cala rodzina kibicuje. Pozdrawiam
  ~ ślepak
  ponad rok temu ocena: 17%  18
  łysy lecisz jak ślepa kobra z bagażnikiem
  ~ Dreptak
  ponad rok temu ocena: 53%  17
  I znowu ,gdy coś się w Jarocinie uda to wyją młodzi i starzy przeciwnicy Adama. Bez względu na plusy- trzeba przypierdolić. Proponuję we własny łeb a potem trochę podreptać bo wtedy lepiej dotlenia się mózg ale tylko tym co go używają. Gratuluję wszystkim którzy potrafili zmobilizować się i wyruszyć na trasy!
  R E K L A M A
  ~ kjhgfdswasedrfg
  ponad rok temu ocena: 55%  16
  Ty biegacz to powiedz mi jak mieli wyjechać Ci co mieli zaparkowane samochody na ul Sportowej , bo policja ogrodziła ich taśmami. A może ktoś musiał wyjechać na pociąg, do szpitala , czy do roboty. Organizatorzy tej imprezy to chyba są półmózgi żeby w tym miejscu zorganizować imprezę.I o jakich Ty mediach mówisz?Chyba sobie żartujesz...Tylko ćwierćinteligent patrzy tylko na siebie i organizuje imprezę bo liczy się tylko JA i moja impeza, a zakłóca życie pozostałym. A można było przenieść start w inne miejsce i wszyscy byliby szczęśliwi. No ale cóż niektórzy mają mózg a nie nie potrafią z niego korzystać
  ~ neymrot37
  ponad rok temu ocena: 40%  15
  Ale ty jesteś bezmózgowiec były informacje o utrudnieniach ale jak ktoś jest prymitywem to skąd ma wiedzieć.
  ~ biegacz
  ponad rok temu ocena: 57%  14
  Ludzie wy jesteście nienormalni!Raz w roku zablokowana przez 3 godziny droga na wiochy a wy płaczecie jak poj...!Impreza przeszkadza tylko debilom,którzy nie potrafią przewidzieć(będąc o tym informowani w mediach itp.)tego jak trzeba zaplanować dojazd i wyjazd z domu(a najczęściej tam gdzie tylko głupi w niedzielę jadą)czyli do marketu :-))))
  ~ neymrot37
  ponad rok temu ocena: 44%  13
  Popieram cię organizacja biegu na 6+ tylko bezmózgowce narzekały i ci co mają siano we łbie
  ~ gminnik
  ponad rok temu ocena: 28%  12
  Skoro farmerzy jadą na zakupy tylko w niedzielę, między 12:15 a 15:00 to bieg nie jest najmniejszym problemem. Problemem są ciągniki blokujące ruch i rozrzucające gnojownik na drogach krajowych w tygodniu pracy.
  ~ kierowca
  ponad rok temu ocena: 51%  11
  Gościu chcesz sobie pobiegać to twoja broszka ja mam to gdzieś, nie chcę tylko byś przeszkadzał innym, trudno ci mięśniaku zrozumieć co ?
  ~ Driver
  ponad rok temu ocena: 56%  10
  Biegaczu, po pierwsze nie obrażaj tych, co jadą w niedzielę do marketu, bo może cały tydzień muszą jeździć do innych miast do pracy, której tu nie ma. A po drugie można by umieścić informacje o zmianie organizacji ruchu przy trasie biegu, bo nie wszyscy kierowcy czytają GJ i zaglądają na ten portal. Jedź do innych miast i zobacz jak to się robi. Pozdrawiam
  ~ Ert
  ponad rok temu ocena: 93%  9
  Był też bieg dla dzieci. Warto o tym wspomnieć.
  ~ kierowca
  ponad rok temu ocena: 45%  8
  Ulice zablokowane do du... z taką imprezą, jak ktoś chce sobie pobiegać niech wali gdzieś do lasu by nie przeszkadzać innym
  ~ Driver
  ponad rok temu ocena: 45%  7
  Od biegania jest stadion a nie ulice. Znowu nie będę mógł z domu wyjechać.
  ~ Misia
  ponad rok temu ocena: 0%  6
  Do marketu
  ~ biegacz
  ponad rok temu ocena: 38%  5
  Czyli jesteś nieudacznikiem
  ~ sportowiec
  ponad rok temu ocena: 55%  4
  to sie pszejdź pieszo a nie tylko dupe uwalic za kułkiem , albo na rower leniuchu
  ~ ???
  ponad rok temu ocena: 0%  3
  Start jest chyba o 12:15, nie o 12.
  R E K L A M A
  R E K L A M A