R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M AB1b - VitaMed
R E K L A M A

RockRun 2017 oficjalnie zapowiedziany [WIDEO]

› Sport i rekreacja ponad rok temu    17.03.2017
Sebastian Matyszczak
komentarzy 7 ocen 26 / 27%
A A A
Od lewej siedzą: Robert Cieślak, Przemysław Masłowski, Przemysław MatanOd lewej siedzą: Robert Cieślak, Przemysław Masłowski, Przemysław Matan fot. Sebastian Matyszczak

To będzie trzecia edycja RockRunu w historii. Tym razem czeka nas sporo nowości.

R E K L A M A

Podczas konferencji prasowej organizatorzy zapowiedzieli, że liczba biegów zostanie w tym roku powiększona. Przez dwie pierwsze edycje można było wystartować na dystansach 10 km i 21 km. Najnowsza edycja obejmować będzie także zdecydowanie krótsze dystanse przystosowane specjalnie dla dzieci i młodzieży. Najmłodsi startujący będą się mogli ścigać na bieżni stadionu miejskiego w Jarocinie, a trochę starsi na dystansie kilku kilometrów.

Rok 2017 będzie stał też pod znakiem Grand Prix Powiatu Jarocińskiego. Tak nazwano cykl startów składający się z RockRunu, Górki Żerkowskiej i Biegu Niepodległościowego. Każdy, kto weźmie udział we wszystkich tych imprezach - otrzyma dodatkowe wyróżnienie.

ZOBACZ TEŻ: RockRun 2016 - FOTORELACJA

Choć RockRun 2017 zaplanowano na 10 września, a zapisy ruszyły 17 marca, chęć udziało zgłosiło już ponad 20 osób. Pomysłodawcy ustanowili limit uczestników na poziomie ok. 500 biegaczy. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku wystartowało ponad 400 amatorów biegania zarówno z Polski, jak i innych krajów.

Tak będą wyglądać tegoroczne medale dla uczestników RockRunu

Na szyjach biegaczy zawisną w tym roku krążki z charakterystycznymi dla rockowego Jarocina symbolami - śladem podeszwy glana oraz irokezem.

Fot. Fanpage RockRun Jarocin

Więcej szczegółów we wtorkowym wydaniu "Gazety Jarocińskiej".

R E K L A M A
+ 7 głosów: 26 (27%) 19 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (11)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ I tak trzymać
ponad rok temu ocena: 35%  11
Pokichani referendyści wraz z beneficjentami do gminno - powiatowej kasy atakują z każdej flanki . Starostwo już zajeli . Chcieliby gmine jeszcze - a wtedy nastałaby w mieście ciemnośc . Niczego by nie zrobili - tak jak za bilbordowego członka (obecnie płatnego- z chwilą utraty posady na garnuszku ZUS u ) bo po co sie męczyć ? Lepiej polatać po świecie a foteczki wstawić na fejsika ,niech gawiedź ogląda . Takie mają zwyczaje . Lepiej zlać to towarzystwo i jak nucił śp. Młynarski - robić swoje .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ zaRokZjKonczy
ponad rok temu ocena: 63%  10
Za rok będzie koniec ZJ , odrywani od koryta jak mówi burmistrz glosno krzyczą , nikt juz nie wiezy w miliony co pokazala Wilkowyja , my tez bojkotujemy ten bieg , jedziemy na wycieczkę rowerowwa do Wilkowyj :)
~ kleks bojs wal
ponad rok temu ocena: 69%  9
zelowy dyro festyny polo dysco roszkowo sciernisko nie chce byc wolo notariuszem papy ada ma. no teraz ma szanse przepuscic kaske gminnych spolek przez swoja firmę . maslo na konferencji bez suflera? blandyna nie podpowiadala?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarekurbi-biegacze jarocin
ponad rok temu ocena: 53%  8
Zgadzam się w 100 % z wypowiedzią "~ do Olka".
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ przykroMi
ponad rok temu ocena: 52%  7
Ja i moja rodzina bojkotujemy w tym roku niech pan Pawlicki i jego swita sie opamiętają , nie warto im robic frekwencje , zawiedli mnie a glosowalem na nich , sodówka i przywiązanie do koryta im odwaliło
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ jarekurbi-biegacze jarocin
ponad rok temu ocena: 64%  6
Bieg jest organizowany dla ludzi kochających bieganie a nie dla Burmistrza!Pana /Pani bojkot nic złego imprezie nie uczyni.Proszę pobiegać sobie po lesie i ochłonąć.
~ majteczki Kelnera w kropeczki
ponad rok temu ocena: 69%  5
Polo Run Roszkowo 2017
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Olek
ponad rok temu ocena: 55%  4
Pytam się co Masłowski tam jeszcze robi jego czas już minął...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bezinteresownie :)
ponad rok temu ocena: 68%  3
Jak nie zostanie już radnym przestanie być potrzebny Pawlickiemu. To zniknie to coś "bezinteresownie" i wolnotariat :)
~ xyc
ponad rok temu ocena: 72%  2
Niech p.Przemo biega jak najwięcej , podobno wtedy endorfiny -hormony szczęścia się uwalniają a on taki ciągle ponury, burkliwy, wieczny malkontent. Anonimowo na forum oprócz hejtu i uwielbienia wiele prawdy też można przeczytać.
~ do Olka
ponad rok temu ocena: 47%  1
Przemo Masłowski od trzech lat organizuje Rock Run. Poświęca na to swój prywatny czas, nie pobiera za to żadnych pieniędzy, bo - podobnie jak pozostali organizatorzy - pracuje przy tym wydarzeniu jako wolontariusz. Olek, skoro uważasz, że Jego czas minął, czas najwyższy zaangażować się w organizację imprezy, poświęcić swój czas i pokazać, jak można lepiej, a nie cwaniakować jako anonim na forum.
R E K L A M A
R E K L A M A