Remisowe pożegnanie Jaroty

Remisowe pożegnanie Jaroty - Zdjęcie główne

Remisem 1:1 z Elaną Toruń pożegnali się z własnym boiskiem w tym sezonie piłkarze Jaroty Hotel Jarocin. Ozdobą meczu był przepiękny gol zdobyty przez Bartłomieja Pawłowskiego.

Kilka pierwszych minut meczu obfitowało w sytuacje podbramkowe, co zapowiadało ciekawe widowisko. Elana trzykrotnie zagroziła bramce Dariusza Brzostowskiego, na co jarociniacy odpowiedzieli akcją, po której Adrian Owczarek trafił w poprzeczkę. Niestety po efektownym początku oba zespoły nieco spuściły z tonu i pierwsza połowa skończyła się bezbramkowym remisem.

Gole padły za to w drugiej połowie. Najpierw w 54. minucie Tomasz Rogóż pokonał Dariusza Brzostowskiego, a niecałe dwadzieścia minut później Bartłomiej Pawłowski, doprowadził do remisu zdobywając swoją piątą bramkę w barwach Jaroty.

Spotkanie zakończyło się sprawiedliwym remisem, co stwierdzili obaj szkoleniowcy, choć trener Elany - Grzegorz Wędzyński - uważał, że jego zespół był bliższy wywalczenia kompletu punktów.

W sobotę, na zakończenie rozgrywek, Jarota zagra w Rybniku z Energetykiem ROW-em (godz. 17.00). Podopieczni Janusza Niedźwiedzia mają realną szansę na zajęcie czwartego miejsca w tabeli (najwyższego w drugoligowej historii drużyny).

Jarota Hotel Jarocin - Elana Toruń 1:1 (0:0)
0:1 - Tomasz Rogóż (54.)
1:1 - Bartłomiej Pawłowski (73.)

Jarota Hotel Jarocin: Dariusz Brzostowski, Sebastian Kamiński (89. Hubert Nawrocki), Krzysztof Czabański Ż, Piotr Garbarek, Hubert Oczkowski, Łukasz Białożyt Ż, Michał Grobelny, Adrian Owczarek (60. Damian Pawlak), Karol Danielak (69. Krzysztof Bartoszak), Patryk Cierniewski (33. Grzegorz Mania), Bartłomiej Pawłowski

Elana: Przemysław Kryszak, Arkadiusz Czarnecki, Marcin Wróbel Ż, Wojciech Świderek, Adam Gajda (90. Kamil Czyżniewski), Adrian Bartkiewicz, Marcin Kikowski, Damian Sędziak (86. Tomasz Wypij), Radosław Mikołajczak (71. Adam Młodzieniak), Tomasz Rogóż, Karol Lewandowski (73. Mateusz Nawosielski)