ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AOrlen_A1

Ręka Piotrusia może być sprawna, ale trzeba zebrać prawie 15 tysięcy złotych

› Aktualności› Wydarzenia 8 miesięcy temu    1.10.2018
Lidia Sokowicz
komentarzy 1 ocen 2 / 100%
A A A
 fot. Archiwum rodzinne

5-letni Piotruś Makusiewicz z Witaszyc ma szansę na to, że jego rączka będzie wreszcie sprawna. Aby było to możliwe trzeba zebrać w krótkim czasie prawie 15 tys. zł.

 

 

Do porażenia splotu ramiennego doszło w trakcie porodu. Piotruś zaklinował się barkiem o spojenie łonowe. Początkowo twierdzono, że rączka zawinęła się w pępowinę i że wszystko będzie z nią dobrze. Niestety, nie było i nie jest do dzisiaj. Piotruś w tej chwili nie może wykonać ruchów w bok ani w tył. Dzięki operacji polepszy się chwytność paluszków i dłoni. Dzięki pomocy życzliwych ludzi przeszedł już lata rehabilitacji.

 

Termin operacji w niemieckiej klinice w Akwizgranie wyznaczono na 18 października, więc rodzina ma już bardzo mało czasu na zebranie potrzebnej kwoty. Wierzą jednak, że i tym razem ludzie otworzą swoje serca i portfele.

 

Piotruś jest podopiecznym Fundacji Ogród Marzeń i Fundacji Otwarte Ramiona, a zbiórka odbywa się za pośrednictwem portalu siepomaga.pl [KLIKNIJ TUTAJ] można pomóc robiąc przelew, ale i wysyłając sms za 2,46 zł.

+ 2 głosów: 2 (100%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (3)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Jarocinianka
8 miesięcy temu ocena: 100%  3
Tak to jest bardzo przykre że w Polsce nie ma pieniędzy na specjalistów i specjalistyczne zabiegi tylko trzeba się upokarzac i prosić o pieniądze na leczenie i zabiegi chorych i Niepelnosprawnych osób. A najbardziej żal małych dzieci bo całe życie przed mimi i też by chcieli cieszyć się zyciem Życzę Piotrusiu dużo zdrowia i udanego zabiegu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zarabiam 1600,dam 100zł
8 miesięcy temu ocena: 100%  2
Może by tak lokalni politycy kandydaci pomogli?15tys?niektórzy z nich mają taką pensję a i miliony na kontach!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ jarock
8 miesięcy temu ocena: 82%  1
Brawo portal jarocinska.pl ! Pomóżmy ! Jest nas w powiecie 70 000 mieszkańców ... wystarczy by co dziesiąty z nas wysłał sms za 2, 5 zł a chłopiec będzie miał sprawną rączkę...
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji