R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Radny jarociński na ławie oskarżonych. Proces trwa

› Aktualności› Samorząd 12 miesięcy temu    27.01.2018
Bartek Nawrocki
komentarzy 98 ocen 7 / 86%
A A A
Radny Marcin Półrolniczak (PSL). Radny zgodził się na upublicznienie wizerunku i podanie pełnych danych osobowychRadny Marcin Półrolniczak (PSL). Radny zgodził się na upublicznienie wizerunku i podanie pełnych danych osobowych fot. Bartek Nawrocki/archiwum portalu

Jarocin. Gmina Jarocin. Radni Jarocin. Radny jarociński. Rada Miejska w Jarocinie. Radny PSL

R E K L A M A

Samorząd. Przed Wydziałem Karnym Sądu Rejonowego w Środzie Wlkp. toczy się proces, w którym oskarżonym jest radny miejski Marcin Półrolniczak (Polskie Stronnictwo Ludowe).

 

Rozprawę wszczęto z powództwa cywilnego wniesionego przez Grzegorza Parzysza, w przeszłości członka PSL-u, a teraz działacza Stowarzyszenia Ziemia Jarocińska. Organizacją  kieruje Adam Pawlicki, burmistrz Jarocina.

Proces jest wynikiem incydentu do jakiego doszło między stronami w końcu września 2016 roku w restauracji Park Hotel Klęka. Członek ZJ utrzymywał, że jego nietykalność cielesna została naruszona w trakcie sprzeczki z radnym PSL-u. Z kolei Marcin Półrolniczak twierdził, że wszystko skończyło się na wymianie zdań, a sprawa dotyczyła dawnych, wspólnych interesów.

Po zdarzeniu w Klęce, rolnik z Zakrzewa udał się do szpitala w Jarocinie, gdzie był hospitalizowany [ZOBACZ WIĘCEJ TUTAJ]. Sprawę wyjaśniała średzka policja pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Środzie Wlkp.

To właśnie na wniosek tej ostatniej szpital udostępnił śledczym dokumentację z leczenia rolnika. Historii choroby przyjrzał się biegły. - Prokuratura umorzyła postępowanie w tej sprawie, ponieważ biegły wydał opinię, że obrażenia ciała, które miał poszkodowany, powodowały rozstrój zdrowia trwający poniżej dni 7 - wyjaśniała wówczas mł. asp. Edyta Kwietniewska, rzecznik Komendy Powiatowej Policji w Środzie Wlk. - W związku z tym, jest to czyn ścigany z oskarżenia prywatnego.

Grzegorz Parzysz nie chciał rozmawiać o zdarzeniu z naszym dziennikarzem. Z kolei Marcin Półrolniczak od początku utrzymywał, że sprawa ma charakter polityczny i w ten sposób próbuje się go pozbawić mandatu radnego i wykluczyć z samorządu.

Faktem jest, że burmistrz Jarocina zarzucił publicznie radnemu opozycji, że ten „pobił członka ZJ” [ZOBACZ TUTAJ], a rada miejska, na wniosek większościowego klubu ZJ potępiła czyn peeselowca, zanim sprawa została zbadana przez organa ścigania [ZOBACZ TUTAJ].

 

Obie strony korzystają z pełnomocników. Powoda reprezentuje mec. Szymon Muszyński, który działa między innymi na zlecenie Urzędu Miejskiego w Jarocinie.

W ubiegłym tygodniu odbyło się kolejne, już czwarte posiedzenie sądu w tej sprawie. Wszystko wskazuje na to, że wyrok pierwszej instancji zapadnie jeszcze w styczniu.

Radnemu zarzucono czyn z art. 157. § 1. Kodeksu karnego: Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art. 156 § 1, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

R E K L A M A
R E K L A M A
+ 6 głosów: 7 (86%) 1 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (97)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
~ Zniecierpliwiony
11 miesięcy temu ocena: 88%  97
Pórol jak Twoje samopoczucie?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Chwila prawdy
11 miesięcy temu ocena: 83%  96
Sznupa dzisiaj Twój sądny dzień. Jak zostaniesz przez sąd skazany za pobicie, to już po Tobie i po PSLu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Dobro i zło
11 miesięcy temu ocena: 80%  95
Opozycja wobec Pana Pawlickiego i Ziemi Jarocińskiej widać jaka jest po wpisach poniżej. Żałują tego który pobił starszego człowieka, a nie pobitego. Paskudni ludzie ale bez ludzkich uczyć. Nie rozróżniają dobra od zła, a mądrują się że ho.ho.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ KaBe
11 miesięcy temu ocena: 0%  94
Przestań już z tym starszym człowiekiem, mdło się robi czytając te głupoty. Ile on ma lat ? Nie masz innych argumentów? Każdy mieszkaniec Jarocina , który wejdzie w konflikt z prawem będzie broniony albo powinien być, przez prawnika z urzędu. W końcu pieniądze które mu płacą są nasze, podatników. Jak broni Parzysza, niech broni i innych.
~ proste jak mózg kelnera
11 miesięcy temu ocena: 31%  93
Parzysz startował z list skazanego ? Tylko głupi nie widzi zależności
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
~ motyw
11 miesięcy temu ocena: 73%  92
Oczywiście że jest zależność. Parzysz dostał za poglądy i za to że startował z listy ZJ. Taki motyw też został przedstawiony w sądzie.
~ Sędzia niezależny
11 miesięcy temu ocena: 50%  91
Uwazam ze marcin pewnie zaluje tego zdarzenia I niepowinno byc takiej sytuacji ,ten pan z zakrzewa to na sile poszedl do szpitala myslac ze pi 7dniach sama pojdzie sprawa z urzedu ,to sie nieudalo wiec powodztwo cywilne wiec czytelne ktos goscia instruuje ,moze opalony ?druga sprawa o psl ,to partia bez jaj od początku lat 90tych prostytuuje sie z kazdymi partiami , z komuchami I liberalami wlacznie ,stare capy chca rzadzic !!!!powinni wnuki bawic I uczyc jak sie obronic I oddac...... bo to tez moze sie przydac a marcin dbaj o swoje sprawy bo judasze z psl polske z komuchami I tuskiem sprzedaly juz dawno....dlatego niezajmuje sie politykowaniem bo to obluda.....
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marcin trzymaj się
11 miesięcy temu ocena: 38%  90
Marcin, nie przejmuj się tym chamstwem i nienawiścią jaki wylewa się z tych komentarzy!! Marcin trzymaj się!!! A.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do opryszków
11 miesięcy temu ocena: 75%  89
Pobił starszego człowieka, a Ty nie żałujesz pobitego tylko wiejskiego boksera co z tyłu bije w głowę człowieka? Chyba jesteś złodziejem z PO
~ agatka
11 miesięcy temu ocena: 73%  88
marcinie P. Jak rodzina zareagowala na to nie godne zachowanie.Dostałeś w papuge za to.Przemyslales to .Raczej nie bo zmiany nie widać.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Golinianka
11 miesięcy temu ocena: 33%  87
Nie mogę tego czytać,sama zazdrość i obelgi,wszyscy tacy mądrzy, a tu chodzi tylko o politykę po co wy się tak nakręcacie
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do Golinianka
11 miesięcy temu ocena: 81%  86
To jak ja ci dam w pysk to to będzie polityka czy łobuzerka ?
~ Golinianka niezależna
11 miesięcy temu ocena: 81%  85
Golinianka, wstyd mi za Ciebie, jak można usprawiedliwiać barbarzyństwo? A gdyby tak Ciebie pobił albo Twoje dziecko/męża? A nie mieszkasz Ty czasami na 1000 lecia? To by wiele wyjaśniało
~ co za człowiek
11 miesięcy temu ocena: 73%  84
Taki człowiek powinien być co najmniej odizolowany od innych, jak bije starszych ludzi za poglądy. Przykro i żal Pana Grzegorza że został pobity przez radnego i to szefa PSLu. Skandal !
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Żal
11 miesięcy temu ocena: 74%  83
Żal mi Pana Grzegorza, bo po tym buraku z PSL wszystko spływa. On ma to gdzieś, pewnie nawet nie przeprosił. Golina przeprasza że kogoś takiego posłała do pełnienia funkcji radnego nas reprezentującego. Gdyby miał odrobinę godności i honoru to by rezygnował, ale ten człowiek nie ma honoru ani godności.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ZOO
11 miesięcy temu ocena: 66%  82
No to niezła koalicja do wyborów nam się szykuje. PSL pod przewodem zbója, który wali po łbie rolników z PO która zrobi skok na kasę gdzie popadnie w JOK. w SP3 i ZGO pod przewodem Martuzalskiego? Jak będą się zwać koalicjanci? Porozumienie Ludowe ? a może Porozumienie Obywatelskie? Sznupa na burmistrza a gonada na starostę. PIS jarociński Was poprze, wszystko kwestia stoków i ceny, tak jak tera Was popiera Szczerbań, Drzazga i Kuzdżoł. Więc do boju chłopaki damy radę.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lexus08
11 miesięcy temu ocena: 40%  81
Nie byliśmy przy tym, nie wiemy tak naprawdę jaki był przebieg zdarzenia, dlatego nie wyręczajmy sądu. A tak na marginesie - niektórzy w starszym wieku ludzie potrafią być złośliwi, zaczepni i prowokujący przyznając sobie prawo do krytykowania wszystkiego i zwracania uwagi innym właśnie używając argumentu swojego wieku.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nexus
11 miesięcy temu ocena: 80%  80
To trzeba im walnąć w tył głowy z pięści?
~ Sssss
11 miesięcy temu ocena: 79%  79
Szczerbań co ty na to? To twoi koalicjanci z PO i PSL. Mariusz z. Marcin p.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Religia
11 miesięcy temu ocena: 94%  78
Szczebań robi to dla kasy, a resztę ma głęboko gdzieś. Dla niego liczy się korytko i dalej prowadzi lekcje religii i przedsiębiorczości, na których mówi to samo bez sensu.
~ :-)
11 miesięcy temu ocena: 70%  77
Teraz powinni do wyborów samorządowych powołać wspólną koalicję bandytów i złodziei Platformy Ludowców. Mogą dokooptować wspieraczy z JRS :-)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PSLowski wodz bijatyką
11 miesięcy temu ocena: 71%  76
Marcin jak można było pobić starszego człowieka? Jak to się stało? To jest nie do pomyślenia. Przez glowę mi to nie przechodzi. Uderzyłeś pięścią kogoś podobno starszego rolnika w tył głowy i musieli go hospitalizować w szpitalu przez tydzień jak potwierdza prokurator? Nie do pomyślenia. Uwłaczające nam z partii chłopskiej. Wprost tego Ci nie powiemy, ale alby Ty się podasz do dymisji, albo my nie chcemy w tym syfie być pod Twoim przywództwem.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Bertek nie usuwaj informacji które nie podlegają ustawie o naruszeniu dóbr osobistych !
11 miesięcy temu ocena: 76%  75
Musiał być najebany że coś takiego zrobił. Normalny człowiek nie pobiłby z powodów politycznych nikogo. To kto jest szefem PSLu w Jarocinie? Nienormalny arbuz?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ do "ZMIANA"
11 miesięcy temu ocena: 63%  74
Zastraszeni mają się czuć ci co mają dużo na sumieniu . A jest ich po ostatnich rządach PO sporo . Król wysypiska , Sznupa , , cateringowa Kasia , oraz paru innych jegomości :)))
~ ZMIANA
11 miesięcy temu ocena: 53%  73
dlaczego usunięto moj komentarz ? , napiszę jeszcze raz ZJ KONIEC Z WASZYM ZASTRASZANIEM , była Katarzyna Szymkowiak , potem referendyśći , teraz pan Marcin , w tym roku skończą wasze rządy strachu , nikt się nie będzie bał wybrać innych lepszych ludzi , wszyscy lepsi od was i KONIEC STRACHU wszyscy idziemy zmienimy JAROCIN
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ups
11 miesięcy temu ocena: 69%  72
Tak . . . nie będzie się bać bić zza węgła w tył głowy pięścią. Koniec strachu.
~ Ggggg
11 miesięcy temu ocena: 75%  71
Wszystko jest nagrane na monitoringu. Więc lepiej zamilcz i czekaj na wyrok
~ Śmiechu warte
11 miesięcy temu ocena: 76%  70
ZJ zastrasza boksera emerytów?
~ Harwei Wensztajn
11 miesięcy temu ocena: 57%  69
Cicho tam referendysto upadły, już nie raz było tutaj mówione do Stacha, piłeś to nie siadaj do internetu, bo tylko wstydu sobie narobisz w komentarzach. I wy weźcie sobie tę rade do serca. Marzy wam się władza i dojenie publicznych pieniędzy. Prawda jest taka, że nie chodzi o dobro publiczne ani samorząd tylko grupka osób wymyśliła sobie sposób kariery poprzez zbałamucenie grupy wyborców i w ten sposób przejęcie władzy i rozwijanie swoich podupadłych karier. Od referendum nie zaproponowaliście NICZEGO, nie zgłosiliście jakiejkolwiek inicjatywy czy pomysłu na rzecz gminy, przez trzy lata. Tylko Adam Pawlicki i ZJ
~ Tylko terapia
11 miesięcy temu ocena: 74%  68
Trzeba poddać delikwenta resocjalizacji , albowiem prognoza kryminogenna tego pana jest ujemna . Byc moze powinna być przeprowadzona obserwacja psychiatryczna .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Prokurator Filipko
11 miesięcy temu ocena: 76%  67
Posiedzi , skruszeje , a może przyzna się i do innych czynów przestępczych - kto wie ? Aresz wydobywczy powinien być już dawno zastosowany wobec podsądnego .
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ żeby nie napisać c...e
11 miesięcy temu ocena: 36%  66
Żeby było jasne: w ZJ są same CZŁONKI ! :-))))
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Nie myl pojęć
11 miesięcy temu ocena: 68%  65
Członki i to płatne są w powiecie .
~ Johny
11 miesięcy temu ocena: 45%  64
Parzysz taki pobity że leżał na internie bo nie miał nawet śladu że ktoś go dotknął. Pobici leżą na chirurgi bądż laryngologi. Ściema mafii ZJ i buraka z Zakrzewa. Marcin trzymaj się jeszcze będą musieli przeprosić i zapłacić Ci odszkodowanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Lew
11 miesięcy temu ocena: 36%  63
Znalazł się pielegniarz zwany lekarzem
~ Do polrola i jednocześnie ćwiercmozga
11 miesięcy temu ocena: 76%  62
Po pierwsze naruszył jego nietykalnosc cielesną. Słyszałeś o takim pojęciu? Pewnie nie. Swoją kobietę pewnie lejesz co wieczór i jak nie ma śladów to uważasz że wszystko jest ok? Po drugie może nie być śladów, a pomimo tego człowiek może mieć wsztąsienie mózgu a nawet umrzeć.
~ śmieć
11 miesięcy temu ocena: 81%  61
Marcin bij dalej i to w tył głowy zza węgła
~ do Johny
11 miesięcy temu ocena: 70%  60
Za rządów PO i PSL by tak było - ale czasy się zmieniły !
~ nik
11 miesięcy temu ocena: 61%  59
Dwadzieścia lat starszy i dostał tak za nic,Nie wierzę.To jest sprawa pomiędzy włodarzem a niewygodnym radnym.Pozostali to narzędzia.Dali sobie po szczale i koniec.W takiej sytuacji męrzczyżni idą do domu, a dzieciaki do sądu.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ NIK
11 miesięcy temu ocena: 100%  58
MINER! masz rację paskudny błąd.Ale dzisiaj już jestem trzeżwy
~ Teeeee
11 miesięcy temu ocena: 33%  57
A ty NIK się pacnij w ten twój głupi łeb
~ Miner
11 miesięcy temu ocena: 75%  56
Chyba strzale mężczyzno. Do gościa który szcza
~ nik
11 miesięcy temu ocena: 56%  55
Po prostu młody dał się sprowokować i pewno o to chodziło. Jest możliwośc się go pozbyć nawet bez kateringu
~ nik
11 miesięcy temu ocena: 46%  54
Jak z za głowy to znaczy że nie przywalił tylko go pacnoł
~ Tak było
11 miesięcy temu ocena: 62%  53
Obejrzyj nagranie z restauracji Pani Kasi też z PSL. Półrol skoczył i przywalił zza głowy żony w tył głowy z Nienacka jak cham
~ kelner z witaszyc
11 miesięcy temu ocena: 25%  52
haha dobrze mu
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do matoła
11 miesięcy temu ocena: 80%  51
Żebyś nie był następny. Bo tumany leją gdzie popadnie.
~ Żeby nie napisać c...u
11 miesięcy temu ocena: 38%  50
Tylko nie z Witaszyc dobre? Członku :-))
~ XXX
11 miesięcy temu ocena: 42%  49
Jakie musiały być obrażenia skoro po ciężkich operacjach wypisują po 4 dniach? ten lekarz był chyba natchniony! albo delikwent był widłami podziurawiony! żenada. 8 dni trzymać w szpitalu, ale chyba w niewłaściwym (Jarocin)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxxxx
11 miesięcy temu ocena: 60%  48
Naruszył jego nietykalnosc cielesną. Mógł np. dostać wstrząsu mózgu. Nie wiesz, nie komentuj.
~ Zatroskana
11 miesięcy temu ocena: 81%  47
Libacje alkoholowe , dziewczyny, bójki . Jak to wszystko znosi żona ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Je suis pytel
11 miesięcy temu ocena: 75%  46
Jest spolegliwą masochistką...
~ Oddziałowy "Guma" z Rawicza
11 miesięcy temu ocena: 75%  45
Przyjmiemy delikwenta na resocjalizacje i naprawe . Poleży troche w pasach na izolatce to się utemperuje i wyjdzie z więzienia jako zupełnie inny człowiek . Mamy tutaj swoje sposoby na takich wyrywnych . Czekamy ba ciebie Sznupa . Cela z grypsującymi gotowa :)
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Zaufanie jest najważniejsze
11 miesięcy temu ocena: 77%  44
Szkoda że Golina ma takiego przedstawiciela. Zawiódł tych wszystkich co na niego głosowali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Kat
11 miesięcy temu ocena: 77%  43
Z tonącego pokładu wszystkie szczury uciekają. Kasia przeciwko Marcinkowi. Szok. Teraz zacznie się przyklejanie do innych partii
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Smiech
11 miesięcy temu ocena: 80%  42
Oj sznupa sznupa taki cwaniak z Ciebie.. na sesjach bys najchetniej na stole usiadl i cwaniakowal tak jak na zebraniach ZJ na stole usiadleś nogi do gory i myslales ze jesteś królem PSLu ale tacy jak Ty raz dwa wylatują z hukiem :D
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Obiektywny
11 miesięcy temu ocena: 69%  41
W szpitalu nieudacznicy, w starostwie emeryci, w Wilkowyji wyłudzacze, w GOLINIE oszust i bokser. Takich ludzi wybraliście
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ PO+PSL
11 miesięcy temu ocena: 50%  40
Niezła koalicja PO i PSL. Dyrektorka JOKu już skazana. Dyrektorka SP 3 na ławie oskarżonych, no i prezes z dolnośląskiego POręczenia oskarżony Mariusz Z. za defraudacje prawie 800.000 zł To jest ekipa "fachowców" , która RAZEM DAMY RADĘ wygrać wybory na przykład pod szyldem . . . . POrozumienie OBywatelskie. Albo . . POrozumienie LUdowe.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do NBA
11 miesięcy temu ocena: 71%  39
W aktualnościach Nawrocki jako news wrzucił "jak robić pierogi" aby szybko informacja o pobiciu przez Półrolniczaka rolnika zeszła na plan dalszy. Brawo Panie Bartku jest Pan prawdziwym kolegą tego niegodziwego człowieka.
~ Ula Wąsiewska
11 miesięcy temu ocena: 61%  38
Za pobicie biednego starszego rolnika z Zakrzewa powinien taki człowiek siedzieć w więzieniu. Wyrazy współczucia Panie Grzegorzu, wstyd że mamy takich mieszkańców, a co dopiera radny i szef PSL-u. Karygodne.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ sąsiad z Zakrzewa
11 miesięcy temu ocena: 73%  37
Współczuję Grzegorzowi Parzyszowi. To musiało być traumatyczne przeżycie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ anna
11 miesięcy temu ocena: 94%  36
Trzeba isc na wybory i zmienic tych wszystkich radnych bo oni nie wiedza komu powinni sluzyć
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klient
11 miesięcy temu ocena: 78%  35
Podjudzanie ludzi , obgadywanie , szydera , kłamstwa, to metody sznupy.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ W...
11 miesięcy temu ocena: 82%  34
jestem jako mieszkaniec goliny zawiedziony tym radnym z PSL, tak jak Matuszakiem, Grześkiem, czy starostą Grobelnym. Nic nie zrobili żeby nie było ubojni drobiu. Nie wiedzieli o decyzji środowiskowej, decyzji sanepidu.? Nie wiedzieli ile jest czasu na odwołanie. Po co my ich wybraliśmy? żebyśmy nie mogli im ufać, żeby własne interesy przedkładali nam interesami mieszkańców Goliny.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Informator
11 miesięcy temu ocena: 64%  33
Ci którzy przekładają własne interesy przed interes mieszkańców przed zebraniem sprzedali mieszkańców w oazie.. Za chwilę faktycznie się okaże kto interesiki przy ubojni robi... Patrzcie uważnie
~ Uderzył z nienacka w tył głowy starszego człowieka
11 miesięcy temu ocena: 59%  32
Cham pobił starszego człowiek wychodzącego ze stypy. Co on ma w głowie i jakim człowiekiem musi być żeby coś takiego zrobić. Sieczka w głowie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czerwony pysk z Goliny
11 miesięcy temu ocena: 80%  31
Jaki pan taki kram
~ To jest szef PSL-u?
11 miesięcy temu ocena: 72%  30
Szef struktur PSL w gminie Jarocin? To już po PSL-u. Nie dosyć że taka nie nauczył go szacunku do starszych ludzi, to ten jeszcze ich bije. To jest przywódca partii człopskiej? Gdybym był członkiem takiej organizacji to natychmiast złożyłbym rezygnację.
~ wieczna hańba i potępienie
11 miesięcy temu ocena: 47%  29
Skazany jest tylko jeden i w Jarocinie wszyscy go znają
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sędzia
11 miesięcy temu ocena: 69%  28
ŻEGNAJ , ŻEGNAJ , BAJ BAJ . ZADROŻNY ( PO) + PÓROL ( PSL) KOALICJA . BĘDĄ CHŁOPAKI RAZEM NA WAKACJACH.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Rachmistrz
11 miesięcy temu ocena: 81%  27
Trafiła kosa na kamień. TO NIE PIERWSZY WYSTĘP PUBLICZNY PÓROLA
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Klient
11 miesięcy temu ocena: 74%  26
Sznupa, morda , ARBUZ, bokser , itd. ham , trzeba być wyjątkowym g...em żeby dostać takie przydomki
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxxxyyyy
11 miesięcy temu ocena: 44%  25
Przecież tam nie było pobicia. Swoją drogą stać Parzysza ma Miszyńskiego ????? Czy my za to płacimy?????
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Fałszywy świadek
11 miesięcy temu ocena: 65%  24
Może w takim razie pójdziesz do sądu i zaświadczysz ? Tylko że za fałszywe świadkowanie pójdziesz siedzieć razem z podsądnym ?!!! To jak ???
~ SZCZERA PRAWDA
11 miesięcy temu ocena: 46%  23
syn Stasia? zawodnik z niego jest niezły ale na pewno nie w MMA... NA MATE TO ON SIĘ MOŻE POŁOŻYĆ... PRZECIEŻ gość nie ma niczego.. ani siły, ani techniki, ani kondycji ani CHARAKTERU
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Ala
11 miesięcy temu ocena: 50%  22
To jest męska sprawa i co do tego rada miejska,burmistrz,stowarzyszenie zj.Widac.że wazne sprawy nie sa wazne,tak jak usuniecie niewygodnego oponenta.Ktos musi bez wazeliny pokazac,jak to naprawde jest z tym samorzadem w Jarocinie.Ach szkoda czasu na takie glupoty(.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Xxx
11 miesięcy temu ocena: 23%  21
Śmiech na sali
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do Muzyk
11 miesięcy temu ocena: 82%  20
Ej. Czy to na melodię "Straciłaś cnotę"?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Marian
11 miesięcy temu ocena: 42%  19
Możemy wyskoczyć jak taki mocny jesteś
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ warto wiedzieć
11 miesięcy temu ocena: 44%  18
Jakie miał obrażenia Parzysz ? To bardzo ciekawe...co za biegły go badał ?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ MC HAMMER
12 miesięcy temu ocena: 62%  17
No, no Marcinku czyżby koniec twojej politycznej kariery był bliski? W lokalnej polityce nie ma chyba większego bufona od ciebie przekonanego o swojej własnej wielkości i nietykalności. Oby sąd cię troche utemperował.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Do zwiędłęj kończyny
11 miesięcy temu ocena: 76%  16
Czego tam zielony pastuchu? Partyjka ledwo przędzie, kto może to się do Kaczora albo Jarka Filozofa zapisuje, więc lepiej chwyć za widły i powybieraj gnój spod świń wsioku a nie w internecie się udzielasz
~ po co ten bełkot śmierdzący ziemianie?
11 miesięcy temu ocena: 34%  15
a Pawlicki??! zapomniało ci się MC HAMMER??? jak tam w peluchach, sucho???
~ radny zj
12 miesięcy temu ocena: 43%  14
Skazany też będzie siedział!
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ ola
12 miesięcy temu ocena: 61%  13
Jak sie robi co szef kaze bo Polrolniczak jest niewygodny to nawet sady niestraszne pani Kasia tez byla niewygodna i chciano ja na sile wyrzucic
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Skleroza ?
11 miesięcy temu ocena: 74%  12
Katarzyna wyleciała z Rady za catering . Pamięć zawodzi ?
~ Jak można pobić kogoś kto jest o 20lat starszy i ma 60 lat?
12 miesięcy temu ocena: 60%  11
Nie bój się nikt go nie wyrzuci. Nie rób z niego ofiary. To on pobił Pana Parzysza 60 latka, a nie Pan Parzysz jego. Z Kasią się wam udało zrobić z niej ofiarę. Ofiara tu jest tylko jedna. Jeśli dostanie wyrok to nie będzie ofiarą tylko zwykłym śm.... Poczekajmy z bardziej dosadnymi komentarzami do wyroku.
~ co na to PSL?
12 miesięcy temu ocena: 62%  10
panie Janie Grzesiek, panie Teodorze Grobelny, panie janie Bartczak, pani Katarzyno Szymkowiak, panie Karolu Matuszczak, co wy na to?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ to się w głowie nie mieści
12 miesięcy temu ocena: 60%  9
Jak tak można? przecież Pan Parzysz mógłby być jego ojcem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Mariusz Z Barbara K witaj w klubie ekipy skompromitowanych platfuso-arbuzów
12 miesięcy temu ocena: 70%  8
Marcin Półrolniczak: "Sprawa ma charakter polityczny". Jaki uczciwy sam się przyznał, że pobił Parzysza, bo nie był w PSLu, mało tego zrezygnował z bycia członkiem PSLu? Do tego jeszcze wstąpił do znienawidzonej ZJ. Jak tak zeznałeś to w mojej opinii cię skarzą.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ czekając na wyrok
12 miesięcy temu ocena: 61%  7
Ciekawe czy policja zrobiła mu badania na zawartość narkotyków, bo aż się wierzyć nie chce, że można z pełną świadomością bez zaburzeń psychicznych pobić o 20 lat starszego od siebie nie będąc pod wpływem czegoś. Psychicznym też nie jest, bo nie mógłby być radnym. Na bydlaka też nie wygląda.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ nick
12 miesięcy temu ocena: 73%  6
Takich prymitywów powinno się izolować od cywilizowanego społeczeństwa. Totalne barbarzyństwo i to podobno radny? O zgrozo! Kto takich wybiera?
~ zbydlęcenie
12 miesięcy temu ocena: 59%  5
Szkoda Pana Parzysza. Starszy, szanowany człowiek, a tu jakiś młodzik idzie na niego z pięściami. Szok i niedowierzanie.
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
~ Sławoszanin
11 miesięcy temu ocena: 43%  4
Zastanów się co ty piszesz !!!
~ cała prawda cała dobę
12 miesięcy temu ocena: 58%  3
"incydent"? Jakby Pan Panie Bartku miał 60 lat i pobiłby Cię 40 latek to chyba nie nazwałby Pan tego incydentem?
odpowiedz oceń komentarz
wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
R E K L A M A
R E K L A M A