ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M AA1 Intermarche 09-16.12.19
R E K L A M A

Radni mają dylemat - co zrobić ze ściekami?

› Aktualności› Samorząd 4 miesiące temu    8.08.2019
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Anna Kopras-Fijołek

W ubiegłym roku przez radę poprzedniej kadencji podjęta została decyzja o rozbudowie oczyszczalni w Chociczy. Przyjęcie uchwały poprzedziło wiele dyskusji.

 

Wątpliwości - co do wyboru: czy lepiej podłączyć się do sieci należącej do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Jarocinie, czy rozbudować gminną oczyszczalnię - nie brakowało. Już wtedy było wiadomo, że problem nie do końca został rozwiązany.

R E K L A M ALombard sródtekstowy 06-14.12.2019

 

 

- Temat ścieków pozostaje cały czas aktualny. Mamy jeszcze sporo gminy do skanalizowania. I trzeba coś zrobić ze ściekami nowomiejskimi - mówi wójt gminy, Aleksander Podemski.

 

 

Problem zostanie omówiony wkrótce na posiedzeniu wspólnym komisji rady. Uchwała w tej sprawie ma zostać podjęta pod koniec sierpnia na sesji.

 

ZOBACZ TEŻ - STRACILI WSZYSTKO W POŻARZE DOMU. JAK MOŻNA IM POMÓC?

 

ZOBACZ TEŻ = MODERNIZACJA OCZYSZCZALNI W CHOCICZY

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

dodaj komentarzbądź pierwszy!
R E K L A M A