ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 Adecco

Pyszne świąteczne wypieki na jubileuszowym kiermaszu [ZDJĘCIA, WIDEO]

› Aktualności› Samorząd 2 miesiące temu    15.04.2019
Elżbieta Rzepczyk
komentarzy 1 ocen 0 / 0%
A A A

Kiermasz Wielkanocny. Mazurki, baby i serniki. Świąteczne wypieki i potrawy. Występy artystyczne. Gminny Ośrodek Kultury w Jaraczewie

X Kiermasz Wielkanocny w Jaraczewie przyciągnął spore grono zainteresowanych. Wystawy stołów oraz stoiska, na których można było kupić wszelkiego rodzaju dekoracje i ozdoby świąteczne wykonane przez lokalnych artystów znajdowały się pod namiotem na targowisku. Na zewnątrz była scena, na której wystąpili między innymi wokaliści z Gminnego Ośrodka Kultury w Jaraczewie, który zorganizował kiermasz.

 

Nie zabrakło też życzeń z okazji zbliżających się świąt oraz dzielenia się jajkiem.

- Życzę, aby te święta były spędzone w miłej rodzinnej atmosferze - mówi burmistrz Jaraczewa Dariusz Strugała.  - Życzę zdrowia na świata i kolejne miesiące tego roku - zaznaczył włodarz gminy.

 

 

 

Szanowni Internauci. Komentujcie, dyskutujcie, przedstawiajcie swoje argumenty, wymieniajcie poglądy - po to jest nasze forum i możliwość dodawania komentarzy. Prosimy jednak o merytoryczną dyskusję, o rezygnację z wzajemnego obrażania, pomawiania itp. Szanujmy się. Również w sieci.  

 

 

+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
  dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
  Komentarze (2)

  Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

  dodaj komentarz› pokaż według najstarszych
  ~ zainteresowany
  2 miesiące temu ocena: 100%  2
  W jakie dni odbywa się targ w Jaraczewie?
  odpowiedz oceń komentarz
  wpisy tej osoby zgłoś do moderacji
  ~ Targ
  2 miesiące temu ocena: 100%  1
  W poniedzialek i środe