R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M A
R E K L A M A

Puścili kapelusze na wodę w parku miejskim [WIDEO]

› Jarocin Festiwal 2017 ponad rok temu    12.07.2017
Weronika Przewoźniak
komentarzy 23 ocen 10 / 40%
A A A
 fot. Przemysław Niewiada

Jarocin  Festiwal 2017. Czesław Niemen. Jarociński Festiwal zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nim ciekawe wydarzenia w naszym mieście. Motywem przewodnim całej imprezy jest twórczość Czesława Niemena.

R E K L A M A

Już można zobaczyć jakie są pierwsze efekty tej inicjatywy. Wieczorem nad stawem przy Pałacu Radolińskich wypuszczono na wodę czarnye kapelusze, podobne do tego, który nosił artysta. 

 

JAROCIN FESTIWAL 2017 SERWIS SPECJALNY TUTAJ

 

ZOBACZ WIDEO

 

 

R E K L A M A
+ 4 głosów: 10 (40%) 6 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (23)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
~ haha
ponad rok temu ocena: 100%  23
ten burak z pagedu ale mądrze sie wypowiedzial hahah
~ NIEMENKA
ponad rok temu ocena: 100%  22
MOZE MI KTOS WYMYSLIC SKAD OBSESJA słowa "kulturotworczosc" u Pana Roberta? Tak naprawde niebo, chmury, brudne majtki sąsiadki wszystko może być kulturotwórcze......wszystko dosłownie wszystko, może byc do artysty kulturotwórcze, czyli insipirujace. Zamiast zastanawiac sie co zrobic by stac kultorotwórczym, moze zaczac ta kulture po prostu "robic", zamiast analizowac"co bedzie kullturoworcze , a co nie"?Istotnie, kulturotwórczość jest zapewne cechą najjaśniej odróżniającą ludzi od innych zwierząt. Jednak czy nie przecenia Pan Robert festiwalu rockowego? On po prostu był i dział jak ta muzyka rockowa "spontanicznie", z chęci wyrzucenia z siebie wszystkiego co nas trapi i boli , a nie dlatego, "ze własnie to artysta chciał zaszczepic jakas wyzsza kulture w odbiorcach czy słuchaczach"? Kulture i sztuke ciezko racjonalizowac , nieraz jest wynikiem po prostu wielkiej checi wy...r..cha nia ludzi za pomoca "przekazy" słownego badz wizualno dzwiekowe.
~ ogródkowe myślenie Kaźmierczaka
ponad rok temu ocena: 100%  21
Niemenka masz całkowita rację, tylko Kaźmierczak to beznadziejny przypadek z oródkowym myśleniem!
~ NIEMENKA
ponad rok temu ocena: 100%  20
BRUDNY JEST TEN , STAW!! LECZ LUDZI DOBREJ WOLI JEST WIECEJ I MOCNO WIERZE W TO, ZE OCZYSCI GOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO I NIE ZGINIE NIGDY DZIEKI NIM O NIEEEEEEEEEE
~ jacekpl
ponad rok temu ocena: 100%  19
kapelusze powinny być na niebie nad Jarocinem w nocy błyskać światłami w dzień grać kawałki z festiwali poprzednich :+) dla rozwinięcia pomysłowości kilka klipków https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?... https://www.youtube.com/watch?...
R E K L A M A
~ dociekliwy
ponad rok temu ocena: 100%  18
słowo komentarza do kapelusza. Niemen, podobnie jak Bogusław Mec, czy Zbigniew Hołdys miał po prostu "słabe włosy" i po to im był potrzebny kapelusz.. Swoją drogą najczęściej fotografowano go w peruce. Tak swoją drogą, z tematem Wydrzycki (Niemen) uważał bym ze względu na dość roszczeniowy charakter jego córki, ale to już problem prawie burmistrza 2.
~ Kaźmierczaku przegiąłeś tym razem i bekniesz
ponad rok temu ocena: 100%  17
szargają pamięć Czesława Niemena! Jarocińskie bagno, kapelusze i Niemen. Kto Kaźmierczakowi dał prawo nazwisko Niemena sprowadzić do tego syfu który jest w śmierdzacym stawie???!
~ Kaźmierczak masz czas do jesieni
ponad rok temu ocena: 95%  16
Kaźmierczak a może byś się zajął pożyteczniejszymi sprawami, ale pewnie ty nic innego nie potrafisz. W Poznaniu też dawali na msze zebyś sobie poszedł bo za co się wziąłeś to rozpierducha, podobno jesteś w Jarocinie od kultury, więc może powiedziałbyś jarociniakom jak to było przed laty z przejmowaniem pałacu Radolińskich i co się stało z niektórymi eksponatami ( gdzie jest protokół z tych czynności, kto personalnie nadzorował i decydował o inwentaryzacji eksponatów z pałacu Radolińskich podczas przejmowania pałacu przez gminę(czyt. przez Pawlickiego i Kaźmierczaka) np popiersiem Radolina, chcesz o tym zapomnieć? nie da się. może wybierzesz się do rodziny Radolinów do Niemiec? Dajemy ci do jesieni czas
~ bronisław
ponad rok temu ocena: 100%  15
Już najwyższy czas 'porozmawiać' o "gospodarności' wiceburmistrza - nie swoje bardzo łatwo się wyrzuca w błoto...
~ ktoś
ponad rok temu ocena: 100%  14
Z pewnego źródła wiem, że w przyszłym roku będzie motyw WODECKI, w parku będą pszczółkę Maję wypuszczać, a to ma swoje plusy-będzie jakieś bzykanie:)
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 90%  13
Dobre hehe niezłą wieś zrobili z Jarocina obecni włodarze:-).
~ pan czesio
ponad rok temu ocena: 100%  12
Pan ambasador Waglewski cieszy się że wraca konkurs młodych kapel na festiwal...przecież cały czas był ! Dziadka WW już sklera dopadła, skąd się biorą tacy ignoranci ?
~ bronisław
ponad rok temu ocena: 100%  11
Jacy 'ambasadorowie' taki festiwal - czasami lepiej nic nie mówić niż chlapać takie bzdury...a może to jest inna argumentacja - teraz to dopiero będzie festiwal i konkurs młodych kapel z prawdziwego zdarzenia a nie te poprzednie udawanie kultury...
~ Jarocin upada
ponad rok temu ocena: 100%  10
Totalna porażka:(
~ a Kaźmierczak nie skoczy po kapelusz?
ponad rok temu ocena: 100%  9
a Kaźmierczak się nie rzuci do wody i nie popłynie jak bohater? tak jakby płynął po wianek, tak jak młodzieńcy w Guciu w Nowym Miescie skaczą żeby zdobyć wianek a póxniej dziewicę?
~ Tomasz Chudy
ponad rok temu ocena: 75%  8
Dobre nie wiedziałem,że w Polsce są jeszcze gdzieś dziewice?Przecież ponoć wyginęły razem ze Smokiem Wawelskim lub dinozaurami hehe:-).
~ antyfan
ponad rok temu ocena: 100%  7
brawooooo!!!!!!!!!! festyn w w jarocinie juz dawno zdechł!!!
~ beka
ponad rok temu ocena: 89%  6
A mogę wrzucić jeszcze stringi z materiałem genetycznym po piana party? Plisss
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 100%  5
A co się pytasz wrzucaj
~ SZCZERY
ponad rok temu ocena: 89%  4
Mało śmieci pływa w tym stawku? Nie ma to jak wyrzucać pieniądze w błoto znaczy się wodę!! Festiwal porażka otoczka jeszcze bardziej. Pierwszy strzał w kolano padł
~ bronisław
ponad rok temu ocena: 86%  3
Kupa zapchajdziur na siłę...a konkretów mało - Jarocin Festiwal 2017
~ pan czesio
ponad rok temu ocena: 86%  2
Ja mam na zbyciu skarpetki artysty, będę je wystawiał kolo pipusia w piątek po targu
~ ktoś
ponad rok temu ocena: 94%  1
Nie, no motyw jest niezły. Chyba sobie kupię karnet i będę codziennie chodził oglądać kapelusze. To takie kulturotwórcze...
R E K L A M A
R E K L A M A