R E K L A M A
ARTYKUŁY OGŁOSZENIA FIRMY
R E K L A M AA1 - BS Jarocin
R E K L A M A

Przyszli szukać skarbu

› Aktualności 2 miesiące temu    10.08.2018
Anna Kopras Fijolek
komentarzy 0 ocen 0 / 0%
A A A
 fot. Biblioteka

Kolejne atrakcje czekały na uczestników wakacyjnych zajęć organizowanych przez nowomiejską bibliotekę.Tym razem dzieci zamieniły się w groźnych piratów i wypłynęły na poszukiwania skarbu. Doprowadzić je do niego miały ukryte fragmenty mapy - zdobywano je, wykonując różne zadania.

R E K L A M A


Szerzej na ten temat w kolejnym numerze "Gazety Jarocińskiej".

R E K L A M A
+ 0 głosów: 0 (0%) 0 -
dodaj zdjęcia Masz swoje autorskie zdjęcia? Dodaj je do naszego tekstu.
Komentarze (0)

Serwisy internetowe jarocinska.pl, zpleszewa.pl, rawicz24.pl, gostynska.pl, krotoszynska.pl nie ponoszą odpowiedzialności za treść komentarzy. Komentarze nie są moderowane. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane zgodnie z postanowieniami Regulaminu.

W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz. U. z 2018 r. poz. 754 z późn. zm.)
R E K L A M A
R E K L A M A